Your location:Data recovery software>>Czech>velké bezpečnostní riziko - Plán společnosti Google pro Chrome má velké bezpečnostní riziko

Latest News

velké bezpečnostní riziko - Plán společnosti Google pro Chrome má velké bezpečnostní riziko

Author:fsadmin

Views:

velké bezpečnostní riziko - Plán společnosti Google pro Chrome má velké bezpečnostní riziko
Apple, Mozilla a Brave nechtějí, aby webové aplikace hovořily přímo s hardwarem USB, Bluetooth a NFC.
 
 
Angela
Google pracuje na dramatickém zvýšení výkonu webových prohlížečů. Je tu jeden velký problém: Plán by mohl vytvořit nové bezpečnostní problémy, které podkopávají web.
 
Na webu došlo k pozoruhodným záznamům o zmařených útocích. Obecně můžete kliknout na odkaz a věřit, že vás váš prohlížeč ochrání. Naproti tomu obchody s aplikacemi vyžadují neustálé monitorování, aby nedošlo k malwaru telefonu, zatímco potvrzovací dialogová okna stojí v cestě problémovému softwaru na vašem PC.
 
Pro více jako toto velké bezpečnostní riziko
Přihlaste se k odběru newsletteru Chytré zprávy našich nejdůležitějších příběhů dne.
Jedna část plánu společnosti Google umožňuje prohlížečům komunikovat přímo s hardwarovými zařízeními prostřednictvím portů USB a prostřednictvím bezdrátových připojení Bluetooth a NFC. Tato nová třída technologie webových aplikací, která zahrnuje schopnosti nazvané Web USB, Web Bluetooth a Web NFC, vám umožní nainstalovat operační systém do telefonu, aktualizovat firmware kalkulačky, načíst data ze senzoru vědeckého veletrhu a získat kontakt podrobnosti z telefonu přítele přes NFC.
 
Rizika jsou však značná. Například Bluetooth, USB a NFC se používají k připojení hardwarových bezpečnostních klíčů k počítačům a telefonům pro silnou dvoufaktorovou autentizaci. Jedním z nebezpečí je, že hackeři používají web k odcizení vašich přihlašovacích údajů. Web USB byl ve skutečnosti problémem výrobce hardwarových bezpečnostních klíčů Yubico, který se musel v roce 2018 vypořádat s vážnou zranitelností webového USB.
 
 velké bezpečnostní riziko Image Browser Wars
Google a Apple bojují o budoucnost webu a řada se zabývá detaily.
 
 
Web USB v prohlížeči počítače by mohl usnadnit programování malých počítačů Arduino, které jsou oblíbené mezi fandy. Pokud však nebezpečná webová aplikace úspěšně převezme kontrolu nad Arduino, hacker by mohl využít privilegovaného stavu USB k připojení nového útoku přímo na PC, něco, co Mozilla Chief Technology Officer Eric Rescorla nazývá „bumerangový útok“. Web USB by byl vystaven internetovým zařízením, jako jsou hlasovací stroje a inzulínové pumpy, které byly navrženy pro chráněnější prostředí, dodal.
 
Nová webová technologie by vám mohla usnadnit život, zejména pokud používáte Chromebook s operačním systémem Chrome OS společnosti Google. Ale Google a spojenci, jako je Intel, nepřesvědčili skeptiky, že tato technologie také nepovede životům padouchy. A přiznejme si to, již máme spoustu bezpečnostních starostí.
 
„Povolení mnoha funkcí ve výchozím nastavení, které většina lidí nevyužívá, se jeví jako riziko, které nestojí za to vzít na vědomí,“ řekl James Loureiro, ředitel britského výzkumu pro společnost zabývající se kybernetickou bezpečností F-Secure.
 
BEZPEČNÉ PROHLÍŽENÍ velké bezpečnostní riziko
Safari 14 vám umožní přihlásit se na webové stránky tváří nebo prstem
Jak vybrat tu správnou VPN, když pracujete z domova
Změny ochrany osobních údajů v prohlížeči Google Chrome se objeví na webu koncem tohoto roku
Google Chrome je špičkový prohlížeč na světě. Přestaňte chybět o 7 nejlepších nástrojích
To je pozoruhodný postoj pro Loureiro, programátora, který je obecně ohromen bezpečností prohlížeče. Jak jsme hovořili, chmurně testoval prohlížeč a snažil se najít zranitelná místa tím, že bušil jeho rozhraní náhodnými daty. Vidí nativní aplikace jako slabé bezpečnostní spojení. Poté, co psal útoky prohlížeče pro vysoce-profilovanou hackerskou soutěž Pwn2Own, dospěl k závěru, že nejlepší útoky založené na prohlížeči vlastně předávají kontrolu nativním aplikacím s menším zabezpečením.
 
Projekt Fugu představuje velké bezpečnostní riziko
Práce společnosti Google je součástí projektu Fugu, což je snaha o větší funkčnost webu, takže jej nezatěžují aplikace jako Instagram nebo Apple News, které nativně běží na vašem telefonu nebo počítači. Google vede spojence jako Microsoft a Intel. Mnoho webových vývojářů je také na palubě. Cílem je nechat kliknout na webu a nahradit poměrně těžkopádný proces hledání, stahování a instalace běžných aplikací, které nativně běží na operačních systémech, jako jsou Windows, MacOS, iOS a Android. Pro vývojáře by to mohlo být výhodné, protože by museli psát pouze jednu webovou aplikaci, nikoli hrst nativních aplikací.
 
Fugu je mnohem širší než Web NFC, Web Bluetooth a Web USB. Ale aby naplnili svůj plný potenciál, fanoušci Fugu budou muset přesvědčit skeptiky, jako je Apple, aby se připojili, a Apple je přímo mrazivý ohledně některých plánů Google. Bezpečnost a soukromí jsou jeho hlavní starostí.
 
Apple má také vlastní zájem o nativní aplikace. Má obrovský podnik prodávající iPhone a je velkým fanouškem aplikací, které na něm běží nativně. Tyto aplikace často pomáhají udržet lidi v záhybu iPhone a vývojáři platí Apple až 30% toho, co dělají z prodeje v obchodu s aplikacemi.
 
Zabezpečení společnosti Google představuje velké bezpečnostní riziko
Google, přední mistr tohoto výkonnějšího webu, věří, že bezpečnost je v ruce. Má také velký trh na ochranu; jeho prohlížeč Chrome představuje 65% podíl využití a dominuje jeho soupeřům.
 
Chcete-li se pokusit zabezpečit webové USB a související funkce

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

velké bezpečnostní riziko - Plán společnosti Google pro Chrome má velké bezpečnostní riziko

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

velké bezpečnostní riziko - Plán společnosti Google pro Chrome má velké bezpečnostní riziko

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

velké bezpečnostní riziko - Plán společnosti Google pro Chrome má velké bezpečnostní riziko

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article