Your location:Data recovery software>>Polish>duże zagrożenie bezpieczeństwa - plan Google dotyczący możliwości Chrome wiąże się z dużym zagrożeni

Latest News

duże zagrożenie bezpieczeństwa - plan Google dotyczący możliwości Chrome wiąże się z dużym zagrożeni

Author:fsadmin

Views:

duże zagrożenie bezpieczeństwa - plan Google dotyczący możliwości Chrome wiąże się z dużym zagrożeniem bezpieczeństwa
Apple, Mozilla i Brave nie chcą, aby aplikacje internetowe komunikowały się bezpośrednio ze sprzętem USB, Bluetooth i NFC.
 
 
Angela
Google pracuje nad radykalnym zwiększeniem mocy przeglądarek internetowych. Jest jeden duży problem: plan może spowodować nowe problemy bezpieczeństwa, które osłabiają sieć.
 
Sieć ma niezwykłe osiągnięcia w udaremnianiu ataków. Zwykle możesz kliknąć łącze i ufać, że Twoja przeglądarka Cię ochroni. Z drugiej strony sklepy z aplikacjami wymagają ciągłego monitorowania, aby chronić telefon przed złośliwym oprogramowaniem, podczas gdy okna dialogowe z potwierdzeniem stoją na drodze do oprogramowania powodującego problemy.
 
Dla bardziej podobnych to duże zagrożenie bezpieczeństwa
Zapisz się do newslettera Now, aby otrzymywać od naszych redaktorów najważniejsze artykuły dnia.
Jedna część planu Google umożliwia przeglądarkom bezpośrednią komunikację z urządzeniami sprzętowymi przez porty USB oraz bezprzewodowe łącza Bluetooth i NFC. Ta nowa klasa technologii aplikacji internetowych, która obejmuje funkcje zwane Web USB, Web Bluetooth i Web NFC, może umożliwić zainstalowanie systemu operacyjnego w telefonie, zaktualizowanie oprogramowania układowego kalkulatora, pobranie danych z czujnika projektu naukowego i otrzymanie kontaktu szczegóły z telefonu znajomego przez NFC.
 
Ryzyko jest jednak znaczne. Na przykład Bluetooth, USB i NFC służą do łączenia sprzętowych kluczy bezpieczeństwa z komputerami i telefonami w celu silnego uwierzytelniania dwuskładnikowego. Tak więc jednym z zagrożeń są hakerzy wykorzystujący witrynę internetową do kradzieży danych logowania. Rzeczywiście, USB Web był problemem dla producenta kluczy bezpieczeństwa sprzętu Yubico, który musiał poradzić sobie z poważną luką w zabezpieczeniach Web USB w 2018 roku.
 
 duże zagrożenie bezpieczeństwa Obraz Warser Wars
Google i Apple toczą spór o przyszłość sieci, a seria analizuje szczegóły.
 
 
Web USB w przeglądarce komputera PC może ułatwić programowanie małych komputerów Arduino, które są popularne wśród hobbystów. Ale jeśli złośliwa aplikacja internetowa pomyślnie przejmie kontrolę nad Arduino, haker może wykorzystać uprzywilejowany status USB, aby przeprowadzić nowy atak bezpośrednio z powrotem na komputer, coś, co główny technolog Mozilli, Eric Rescorla, nazywa „atakiem bumerangu”. Dodał, że sieciowe USB będzie narażone na działanie urządzeń internetowych, takich jak maszyny do głosowania i pompy insulinowe, które zostały zaprojektowane z myślą o bardziej chronionym środowisku.
 
Nowa technologia internetowa może ułatwić Ci życie, zwłaszcza jeśli używasz Chromebooka z systemem operacyjnym Chrome firmy Google. Ale Google i sojusznicy, tacy jak Intel, nie przekonali sceptyków, że technologia nie ułatwi również życia złym. I spójrzmy prawdzie w oczy, mamy już wiele obaw związanych z bezpieczeństwem.
 
„Włączenie wielu funkcji domyślnie, z których większość ludzi nie korzysta, wydaje się ryzykiem, którego nie warto podejmować” - powiedział James Loureiro, dyrektor brytyjskiego badania w firmie F-Secure zajmującej się cyberbezpieczeństwem.
 
BEZPIECZNE PRZEGLĄDANIE - duże zagrożenie bezpieczeństwa
Safari 14 umożliwia logowanie się do witryn internetowych za pomocą twarzy lub palca
Jak wybrać odpowiednią sieć VPN teraz, gdy pracujesz w domu
Zmiany prywatności Google Chrome pojawią się w sieci jeszcze w tym roku
Google Chrome to najpopularniejsza przeglądarka na świecie. Przestań tracić 7 najlepszych narzędzi
To godne uwagi stanowisko dla Loureiro, programisty, który jest pod wrażeniem bezpieczeństwa przeglądarki. Kiedy rozmawialiśmy, fuzz testował przeglądarkę, próbując znaleźć luki w zabezpieczeniach, wbijając w jej interfejsy losowe dane. Widzi natywne aplikacje jako słabe ogniwo bezpieczeństwa. Po napisaniu ataków na przeglądarkę dla głośnego konkursu hakerskiego Pwn2Own doszedł do wniosku, że najlepsze ataki oparte na przeglądarkach faktycznie przekazują kontrolę aplikacjom natywnym o słabszych zabezpieczeniach.
 
Projekt Fugu duże zagrożenie bezpieczeństwa
Praca Google jest częścią Projektu Fugu, dążenia do zwiększenia możliwości sieci, aby nie przyćmiewały jej aplikacje takie jak Instagram czy Apple News, które działają natywnie na telefonie lub komputerze. Google prowadzi sojuszników, takich jak Microsoft i Intel. Wielu programistów internetowych jest również na pokładzie. Chodzi o to, aby kliknięcie w Internecie zastąpiło stosunkowo uciążliwy proces znajdowania, pobierania i instalowania zwykłych aplikacji, które działają natywnie w systemach operacyjnych, takich jak Windows, MacOS, iOS i Android. Programiści mogliby skorzystać, ponieważ musieliby napisać tylko jedną aplikację internetową, a nie kilka aplikacji natywnych.
 
Fugu jest znacznie szerszy niż Web NFC, Web Bluetooth i Web USB. Aby jednak w pełni wykorzystać swój potencjał, fani Fugu będą musieli przekonać sceptyków, takich jak Apple, do przyłączenia się, a Apple jest wręcz mroźny co do niektórych planów Google. Bezpieczeństwo i prywatność to najważniejsze kwestie.
 
Apple jest również żywo zainteresowany aplikacjami natywnymi. Ma ogromną firmę sprzedającą iPhone'y i jest wielkim fanem aplikacji, które działają na niej natywnie. Te aplikacje często pomagają utrzymać ludzi na rynku iPhone'a, a programiści płacą Apple do 30% tego, co zarabiają na sprzedaży w App Store.
 
Bezpieczeństwo Google jest dużym zagrożeniem dla bezpieczeństwa
Google, czołowy mistrz tej potężniejszej sieci, uważa, że ​​bezpieczeństwo jest w zasięgu ręki. Ma również duży rynek do ochrony; jego przeglądarka Chrome ma 65% udział w użyciu, dominując nad rywalami.
 
Aby spróbować zabezpieczyć USB Web i powiązane funkcje

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

duże zagrożenie bezpieczeństwa - plan Google dotyczący możliwości Chrome wiąże się z dużym zagrożeni

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

duże zagrożenie bezpieczeństwa - plan Google dotyczący możliwości Chrome wiąże się z dużym zagrożeni

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

duże zagrożenie bezpieczeństwa - plan Google dotyczący możliwości Chrome wiąże się z dużym zagrożeni

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article