Your location:Data recovery software>>lv>Sadalīšanās failu sistēmas bojājumu atkopšana

Latest News

Sadalīšanās failu sistēmas bojājumu atkopšana

Author:fsadmin

Views:

Kā novērst formatēšanas problēmu, ja mobilo cietā diska nevar atvērt?

Jautājat, kā labot formatēto nodalījumu? Vienkāršākais veids ir formatēšana. Formatēšanas darbība ir ļoti vienkārša, varat izmantot Windows sistēmas formatēšanu, varat izmantot arī Bplandatarecovery operāciju. Tomēr pirms formatēšanas jums jāapstiprina, ka zaudētie dati ir atkopti!

Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz diska burta, kas apzīmē datora cieto disku, un pēc tam atlasiet opciju “Formatēt”; pēc tam uznirstošajā logā noklikšķiniet uz pogas “Sākt”.

Mobilais cietais disks neatvērs uzaicinājumu formatēt

Bieži sastopamie iemesli, kāpēc mobilais cietais disks neatver tūlītēju formatējumu

Iemesls mobilais Cietā diska formatēšanas pamudināšanai ir daudz iemeslu, kas var būt loģiska vai fiziska kļūme. Šodien redaktors apkopo dažus biežāk sastopamos iemeslus un sniedz idejas ikvienam, lai uzzinātu iemeslus un risinājumus.

Nodalījuma failu sistēmas bojājumi: failu sistēma ir metode datu glabāšanai un sakārtošanai, un tā nodrošina mehānismu, lai piekļūtu pamatā esošajiem datiem. Failu sistēma sadala diska krātuves vietu vairākās vienībās un ir atbildīga par ierakstīšanu, kuriem failiem šīs atmiņas vienības ir piešķirtas. Ja failu sistēma ir bojāta, operētājsistēma nevarēs piekļūt nodalījumā esošajiem datiem. Tā kā formatēšanas darbība var atjaunot failu sistēmu, kad nodalījums ir bojāts, sistēma bieži liek to formatēt.

Neatbalstīts failu sistēmas tips: dators neatbalsta mobilā cietā diska failu sistēmas tipu. Piemēram, ja mobilais cietais disks izmanto Linux failu sistēmas tipu, piemēram, EXT4, mobilais cietais disks ir savienots ar Windows datoru Jums tiks piedāvāts formatēt. Šajā gadījumā jūs varat ievietot mobilo cieto disku Linux vidē, lai lasītu datus, vai arī varat izmantot programmatūru Bplandatarecovery, lai lasītu un rakstītu nodalījumu EXT4 operētājsistēmā Windows.

USB porta barošanas avots ir nepietiekams: mobilais cietais disks, tāpat kā parastais mehāniskais cietais disks, datu nolasīšanai un rakstīšanai ir atkarīgs no iekšējā diska, un enerģijas piegādes prasības ir samērā augstas. Ja USB porta barošanas avots ir nepietiekams vai nestabils, tas ietekmē parastās lasīšanas un rakstīšanas darbības un rada datu neskaidrības.

Nepiemērota darbība: Daudzi lietotāji pirms mobilā cietā diska noņemšanas nenoklikšķina uz drošas aparatūras izdzēšanas ikonas, un dažreiz mobilais cietais disks tiek tieši noņemts, kad sistēma nepabeidz lasīšanas un rakstīšanas operācijas, šīs operācijas ir visas Var izraisīt nepareizu, trūkstošu vai bojātu failu direktoriju informāciju.

Diska sliktie sektori: Cietā diska sliktie sektori ir diska zonas, kurās nevar veikt normālas lasīšanas un rakstīšanas operācijas. Slikti sektori radīs dažādas problēmas, piemēram, nodalījumus, kurus nevar atvērt, nodalījumi tiek zaudēti un cietā diska ātrums palēnināts. Utt

Kopsavilkums

Kad mobilais cietais disks tiek aicināts formatēt, ja dati ir svarīgāki, neformatējiet nodalījumu un neveiciet diska pārbaudes, Pirmais, kas būtu jādara, ir datu atkopšana. Soli pa solim izpildiet iepriekš minēto apmācību, lai atgūtu zaudētos failus. Ja mobilajā cietajā diskā ir pārāk daudz sliktu sektoru un programmatūra nevar skenēt, varat sazināties ar Bplandatarecovery ekspertu komandu, lai rastu risinājumu.

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

Sadalīšanās failu sistēmas bojājumu atkopšana

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

Sadalīšanās failu sistēmas bojājumu atkopšana

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

Sadalīšanās failu sistēmas bojājumu atkopšana

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article