Your location:Data recovery software>Step>lv>Nodalījuma atkopšana pēc Ghost kļūdas

Latest News

Nodalījuma atkopšana pēc Ghost kļūdas

Author:fsadmin

Views:

2. Sadalīšanās atkopšana pēc kļūdainas Ghost.

Ja programmatūru Ghost izmanto sistēmas atjaunošanai, darbības kļūdu dēļ dažreiz viss disks tiek kļūdaini atjaunots lielā nodalījumā. Šajā laikā citi nodalījumi, izņemot tikko atjaunoto nodalījumu, kas ir visa cietā diska (C diska) lielums, vairs nav. Šajā gadījumā jums arī jāizmanto pazaudētā nodalījuma meklēšanas metode. Atšķirība ir tā, ka nodalījumu tabula šajā laikā ir loģiski neskarta un bez kļūdām. Tāpēc, veicot meklēšanu automātiskā veidā, Bplandatarecovery automātiski patur lielo C disku, kuru tas atrod, un citus diskus nevar atrast. Tāpēc, meklējot nodalījumus, jums jāizmanto “Advanced Mode”. Lietotājs pats izlemj, kurš nodalījums jums jāatjauno. Meklēšanas iespējas ir tās pašas, kas aprakstītas iepriekš 1. punktā.

Jāatzīmē, ka pēc meklēšanas sākšanas Bplandatarecovery tūlīt pēc kļūdu atkopšanas ziņos par lielā C diska atklāšanu.Šajā laikā, lūdzu, neizvēlieties “Rezervēt”. Automātiskā metode ir tāda pati, jūs nevarat atrast citus atjaunojamos nodalījumus. Jums vajadzētu izvēlēties “Ignorēt” (vai “Izlaist”), līdz atrodat citus nodalījumus, kurus vēlaties atgūt, un atlasiet “Saglabāt”, ja nodalījumā esošie faili ir pareizi.

Pēc tam, kad meklēšana ir pabeigta un atrasti D un E nodalījumi, kas jāatgūst, saglabājot nodalījumu tabulu, ir viena lieta, kas jāņem vērā. Ja pēc nejaušas atkopšanas izmantojat Bplandatarecovery jaunā Windows sistēmā, tūlīt pēc nodalījumu tabulas saglabāšanas var parādīties sistēmas zilā ekrāna avārija vai citi neparasti apstākļi. Tas ir normāli, jo pēc nodalījumu tabulas saglabāšanas jaunajā nodalījumu tabulā vairs nav operētājsistēmas izmantotā C diska, kas nozīmē, ka nodalījuma tabulas saglabāšanas darbība iznīcina darbīgo sistēmu. Tā kā mūsu mērķis ir atjaunot datus, kas nav C diskdziņi, un pašreizējais C disks ietekmē citus diskus, nav iespēju to saglabāt. Pēc sistēmas iznīcināšanas jums ir jāpārinstalē operētājsistēma, nemēģiniet restartēt, vienkārši pārinstalējiet sistēmu. Pirms sistēmas atkārtotas instalēšanas ir jāizveido jauns C disks. Lai to izveidotu un aktivizētu, varat izmantot programmatūru Bplandatarecovery vai arī izveidot to, izmantojot sistēmas instalēšanas programmu. Šajā laikā mums jāpievērš uzmanība, ir jāizveido C nodalījums un jāinstalē sistēma uz šo nodalījumu, nevar būt nepareizi. Ja neesat pārliecināts, pirms nodalījumu tabulas saglabāšanas nokopējiet atgūtos failus citā cietajā diskā un pēc tam pārinstalējiet sistēmu.

Atgūšanas panākumu līmenis pēc Ghost kļūdas ir saistīts ar C diska failu sistēmas tipu. Ja C disks ir FAT32 formātā, citu disku atkopšanas panākumu līmenis ir ļoti augsts, jo FAT32 tiek izmantots secībā no sākuma līdz beigām un parasti neiznīcina citu disku datus. Ja C disks ir NTFS formātā, situācija ir sarežģītāka pēc tam, kad C disks kļūdas dēļ ir atjaunots visam cietajam diskam. Tā kā NTFS nodalījumu izmantošana nav noteikta secībā no sākuma līdz beigām, tas var sabojāt citu disku datus.

3. Nodalījums ir bojāts.

Ja nodalījums nav pazaudēts, nodalījumu var redzēt sadaļās “Mans dators” vai “Diska pārvaldība”. Tomēr, kad tas tiek parādīts kā "Neformatēts" vai tas liek formatēt, kad tas tiek atvērts, nodalījuma atribūts tiek parādīts kā "RAW" vai citos gadījumos, kad failus nevar redzēt, norādot, ka nodalījums ir bojāts. Šajā gadījumā jums jāizmanto funkcija "Failu atkopšana pēc nepareiza formāta". Metode ir vispirms atlasīt atkopjamo nodalījumu un pēc tam rīkjoslā noklikšķināt uz pogas “Atgūt failu”, uznirst dialoglodziņā “Atjaunot failu”, atlasīt “Failu atkopšana pēc nepareiza formāta” un pirms formatēšanas atlasīt failu sistēmas tipu. Jūs varat sākt meklēt. Pēc meklēšanas pabeigšanas meklēto failu saraksts tiks parādīts galvenajā saskarnē. Katram failam vai direktorijai priekšā ir izvēles rūtiņa. Pārbaudiet failus, kas jāatgūst, un pēc tam noklikšķiniet ar peles labo pogu, lai atvērtu izvēlni, lai kopētu failus uz citiem nodalījumiem. Lai iegūtu detalizētus norādījumus, lūdzu, skatiet programmatūras palīdzības dokumentu "Failu datu atkopšana".

4. Sarežģītākā situācijā nodalījums tiek zaudēts un to nevar meklēt.

Ja izmantojat dažādas meklēšanas iespējas un pēc nodalījuma pazaudēšanas nevarat atrast nodalījumu, tas nozīmē, ka ir sabojāts nodalījuma sāknēšanas sektors, kas padara precīzu nodalījuma atrašanās vietu neiespējamu. Šajā gadījumā, ja vēlaties atjaunot datus, darboties būs apgrūtinoši.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article