Your location:Data recovery software>Step>lv>Spēcīga atkopšana, izmantojot U diska faila tipu

Latest News

Spēcīga atkopšana, izmantojot U diska faila tipu

Author:fsadmin

Views:

U diska datu atkopšana

Visi veidi

Datu atkopšana nodrošina jaudīgu atkopšanas funkciju atbilstoši faila tipam, ko var izmantot faila pārklājuma gadījumā Efektīvi atjaunojiet nesegtos failus. Pēc faila veida atkoptie faili tiek ievietoti direktorijā "Visi veidi". Faili, kas atkopti, izmantojot šo metodi, tiek apzīmēti ar cipariem un izvietoti dažādās mapēs pēc veida, piemēram, Word dokumenti tiks ievietoti doc un docx mapēs.

Faili, kas atkopti pēc veida, ir programmatūras veiktās datu nesēja dziļas skenēšanas rezultāts. Ja zaudēto failu nevar veiksmīgi atgūt saskaņā ar sākotnējo struktūras direktoriju, tad lietotājam ir jāredz “visi veidi”. "Dati", šeit bieži ir pēdējais dzīvības glābšanas salmiņš U diska datu atkopšanai!

Saglabājiet skenēšanas gaitu

Dažreiz ir daudz atkopjamo failu, un pazaudētie faili netiek pilnībā atkopti vienā reizē, lietotājs var saglabāt skenēšanas progresu, Ietaupot laiku, nākamreiz, kad skenējat vēlreiz, jums nav jāveic atkārtots skenēšana.

6. solis: pārbaudiet failus, kas jāatjauno, un veiciet atkopšanu

Pēc failu atjaunošanas, kas jāatjauno, lietotājs var pārbaudīt atjaunojamos failus un pēc tam noklikšķināt "Nākamā poga" nokopēs šos failus. Pēc noklikšķināšanas uz pogas "Nākamais" lietotājs var iestatīt mērķa mapi failu glabāšanai, kā parādīts zemāk:

U diska datu atkopšana

Iestatījumi Kad mērķa mape ir pabeigta, turpiniet noklikšķināt uz pogas "Nākamais", un datu atkopšana sāks veikt datu kopēšanas darbību, kā parādīts šajā attēlā:

U diska datu atkopšana

Noklikšķiniet uz "Atvērt mapi", lai atvērtu mērķa mapi, lietotājs var redzēt atgūtos failus; noklikšķiniet uz pogas "Detaļas", lai redzētu faktisko datu kopēšanas situāciju; noklikšķiniet uz pogas "Pabeigt", lai pabeigtu šo laiku. U diska datu atkopšanas operācija.

Kā redzat, datu atkopšana nodrošina vedņa stila darbības saskarni, viss datu atkopšanas process ir ļoti vienkāršs, neprasa, lai lietotājam būtu pārāk liela datu atgūšanas pieredze, kā arī lietotājam tas nav vajadzīgs Apgūstiet daudz pamatzināšanu par datoru. Lai gan USB diska datu atkopšanas operācija ir ļoti vienkārša, joprojām lielai daļai lietotāju mēs atgādinām, ka datu atkopšana ir darāms darbs. Lietotājiem jābūt uzmanīgiem ikdienas darbībā un datu apstrādē un jāveic vairāk svarīgu datu dublējumu, lai izvairītos no datu zaudēšanas.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article