Your location:Data recovery software>Step>lv>Lietošanas laikā pēkšņi pazuda U disks

Latest News

Lietošanas laikā pēkšņi pazuda U disks

Author:fsadmin

Views:

U disks nevar atvērt datu atkopšanas procesu

U diskā esošie faili lietošanas laikā pēkšņi pazuda, es uzskatu, ka daudzi lietotāji ir saskārušies ar līdzīgām situācijām, pēc tam U disks Kas notika, kad dokuments pēkšņi pazuda? Vai USB diskā trūkstošos failus var atgūt? Zemāk redaktors runās ar jums par to, kā izgūt failus, kas pēkšņi pazuda no U diska.

Kādi ir biežākie iemesli, kāpēc trūkst U diskā esošo failu?

Mūsdienu sabiedrībā U disks ir visizplatītākā datu glabāšanas ierīce. U disks ir viegls, viegli nēsājams, un plug and play var būt noderīgs daudzos gadījumos un ierīcēs. Tomēr šo U diska īpašību dēļ laiku pa laikam U diskam būs dažas problēmas.Piemēram, kopējā U diskā esošie faili pēkšņi pazūd un pazūd. Savienojiet U disku ar datoru. Pēc U diska atvēršanas ir tukša. Dokumentu vairs nav. Šī situācija ir samērā izplatīta, taču šīs problēmas cēlonis nav noteikts. Šeit redaktors apkopo dažus no biežākajiem jūsu atsauces iemesliem.

Fails ir paslēpts: pārbaudiet datora U diska rekvizītus. Ja ir vieta, kas aizņem vietu, bet fails netiek parādīts, fails var būt paslēpts.

Failu zudums: Datu zaudēšanai ir daudz iemeslu, piemēram, dzēšana, formatēšana, datorvīruss utt. Ja atklājat, ka fails ir pazaudēts, nekavējoties pārtrauciet rakstīšanu, lai izvairītos no zaudēto datu pārrakstīšanas.

U disks ir bojāts: U diskam ir fiziska kļūme, piemēram, ir bojāta atmiņas mikroshēma, galvenā vadība utt.

Trūkst U diskā esošo failu. Pirmā atkopšanas metode: parādiet slēptos failus, mapes un diskdziņus

Šī metode ir piemērota slēptu failu izguvei. Ja faili, kas pazuduši U diskā, nav paslēpti, lūdzu, skatiet 2. metodi, lai izgūtu trūkstošos failus; šajā apmācībā tiek izmantota sistēma Windows 10. Citu sistēmas Windows versiju specifiskā darbība var būt nedaudz atšķirīga, taču tā pati. Šis nav piemērs.

Pirmais solis: pievienojiet U disku datoram, pēc tam uz darbvirsmas divreiz noklikšķiniet uz ikonas "šis dators", lai atvērtu failu pārlūku.

2. solis: failu pārlūkā atrodiet USB zibatmiņas diska burtu un veiciet dubultklikšķi uz diska burta, lai atvērtu USB zibatmiņas disku.

3. solis: izvēlnes joslā noklikšķiniet uz cilnes Skats un pēc tam atzīmējiet opciju Slēptie vienumi.

Trūkst U diskā esošo failu. Atkopšanas metode 2: Izmantojiet U diska datu atkopšanas programmatūru zaudēto failu atgūšanai

Ja faili pazūd no U diska un Ja tas nav paslēpts, tas var tikt izdzēsts kļūdas dēļ.Šajā gadījumā failu atkopšanai varat mēģināt izmantot datu atkopšanas programmatūru. Tad U diska fails vairs nav, kāda datu atgūšanas programmatūra ir labāka?

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article