Your location:Data recovery software>Step>lv>Sadalīšanās atkopšanas programmatūra

Latest News

Sadalīšanās atkopšanas programmatūra

Author:fsadmin

Views:

3. Nodalījuma atkopšana

Bplandatarecovery lietošanas procesā jūs atradīsit, ka Bplandatarecovery ir nodalījuma atkopšanas funkcija, kā parādīts zemāk:

Meklēšana ir zaudēta. Nodalījums

Ievadiet nodalījuma atkopšanas operāciju

Tad parādīsies opciju logs zaudētā nodalījuma meklēšanai, kā parādīts zemāk:

Bplandatarecovery Meklēt nodalījuma iespējas

Dažos gadījumos ir ļoti ērti izmantot nodalījuma atkopšanas funkciju, atkopšanas ātrums ir ārkārtīgi ātrs, un oriģinālo disku var atgūt (nav atkopto datu papildu kopijas) utt.

Tomēr nodalījumu atkopšanai ir augstākas prasības lietotājiem, un tam ir nepieciešama zināma sākotnējā cietā diska nodalījuma izpratne. Runājot par sistēmas nodalīšanu, uzmanība jāpievērš sistēmas palaišanai un citiem jautājumiem. Šis raksts neiet tālāk. Diskusija, ieinteresētie lietotāji var apskatīt tiešsaistes palīdzības dokumentus Bplandatarecovery oficiālajā vietnē.

4. Manuāla datu atkopšanas sektora rediģēšana

Profesionāliem datu atkopšanas inženieriem, kaut arī pašas Bplandatarecovery programmatūras datu atkopšanas funkcija jau ir pietiekami jaudīga, Tomēr dažos gadījumos dažreiz ir ērtāk tieši mainīt nepareizos parametrus un galvenos datus cietajā diskā. Parasti, veicot līdzīgas darbības, parasti tiek izmantota rīka programmatūra WinHex. Faktiski Bplandatarecovery nodrošina nozares rediģēšanas funkciju, kas var arī tieši modificēt datus cietajā diskā, apvienojumā ar Bplandatarecovery nodalījumu pārvaldības funkcijām utt., Tā ir elastīgāka nekā WinHe , Ērtāk.

Izvēlieties cieto disku vai nodalījumu, noklikšķiniet uz peles labās pogas, saīsnes izvēlnē atlasiet “atvērt 16 sektoru sektora rediģēšanu”, kā parādīts zemāk:

Bplandatarecovery fan Zonas rediģēšana

Ievadiet sektora rediģēšanas darbību un tieši rediģējiet cietā diska datus

Attiecīgi nodalījuma vai cietā diska sektora rediģēšanas panelis parādīsies labajā pusē, šādi: Attēls:

Bplandatarecovery sektora rediģēšanas panelis

Sektora rediģēšanas saskarne un darbība ir līdzīga WinHex, un arī funkcijas ir aptuveni vienādas, taču tās ir apvienotas ar citām Bplandatarecovery. Funkcionāla, elastīgāka un ērtāka lietošanai.

5. Servera RAID atkopšana

Bplandatarecovery atbalsta servera Raid atkopšanu, lietotāji var izmantot Bplandatarecovery, lai praktiski reorganizētu Raid un pēc tam atgūtu datus, kā parādīts zemāk:

Servera RAID atkopšana

Galvenā izvēlne, rīki - virtuālā RAID iestatīšana

Bplandatarecovery iestatījis virtuālo RAID

Lietotāji var pievienot cietos diskus, iestatīt parametrus, piemēram, RAID tipu, un atjaunot datus pēc virtuālā RAID izveidošanas.

RAID atkopšana ir samērā progresīva darbība. Lietotāji, kuri nav pazīstami ar RAID, var sazināties ar Bplandatarecovery ekspertu komandu, lai attālināti vadītu RAID atkopšanu.

6. Virtuālās mašīnas datu atkopšana

Virtuālās mašīnas tiek izmantotas arvien vairāk.Kā izmantot Bplandatarecovery, lai atgūtu virtuālo mašīnu datus? Jūs varētu domāt par Bplandatarecovery instalēšanu virtuālajā mašīnā un pēc tam datu atkopšanu ...

Bet to nav ieteicams izdarīt.Šī metode ir ne tikai apgrūtinoša, bet dažreiz pakļauta arī citām problēmām. Vienkārša un efektīva metode ir palaist Bplandatarecovery reālā datorā un pēc tam ielādēt virtuālās mašīnas virtuālā cietā diska failu. Pēc ielādes varat atjaunot datus virtuālajā cietajā diskā tāpat kā parastais cietais disks. Bplandatarecovery atbalsta visus galvenos virtuālā cietā diska formātus.

Virtuālā cietā diska ielādes metode: galvenā izvēlne, cietā diska atvērtā virtuālā cietā diska fails, kā parādīts zemāk:

Atveriet virtuālo disku ar Bplandatarecovery

Pēc virtuālā cietā diska ielādes varat atgūt datus kā parastais cietais disks.

Lejupielādējiet Bplandatarecovery tūlīt un izbaudiet šo jaudīgo datu atkopšanas rīku.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article