Your location:Data recovery software>Step>lv>Skenējiet cietā diska datus

Latest News

Skenējiet cietā diska datus

Author:fsadmin

Views:

Četri, skenēšana

Pēc atkopšanas opciju iestatīšanas noklikšķiniet uz pogas "Sākt", programmatūra Bplandatarecovery skenēs datus cietajā diskā vai nodalījumā. Vispirms parādīsies skenēšanas logs, kā parādīts zemāk. :

Bplandatarecovery skenēšanas fails

Skenēšanas logs, jūs jebkurā laikā varat pārtraukt vai apturēt skenēšanu

Skenēšanas logā "meklēja "Norāda meklētās krātuves vietas lielumu un procentus no kopējās meklēšanas vietas;" failu skaits "norāda meklēto failu skaitu;" pagājušais laiks "norāda skenēto laiku. Zemāk redzamā progresa josla grafiski attēlo meklēšanas gaitu.

Divas apakšējās pogas, “Pause” un “Stop”. Varat pārtraukt skenēšanu un pēc tam apskatīt un priekšskatīt skenētos failus.Ja visi atkopjamie faili ir atrasti un tos var priekšskatīt pareizi, varat pārtraukt skenēšanu; ja pašreizējie skenēšanas rezultāti nav apmierinoši, varat turpināt skenēšanu.

Pieci, apskatiet skenēšanas rezultātus (1), direktoriju struktūru

Pauzējiet skenēšanu, apskatiet skenēšanas rezultātus, jūs redzēsit, ka nodalījums, direktoriju koka logs kreisajā pusē , Kļūst šāds:

Blandes datu atkopšana, lai apskatītu skenēšanas rezultātus

Skenēšanas D nodalījuma skenēšanas rezultāti

Pirmkārt, D nodalījuma nosaukums ar pievienotu vārdu atkopšanas fails norāda, ka tagad nodalījums tiek skenēts, lai atgūtu datus.

Tad tas ir nodalījums, kas tiek skenēts, parasti pirmais nodalījums ir pašreizējais parastais cietā diska nodalījums, iekavas ir apzīmētas kā pašreizējais nodalījums; nākamie daži nodalījumi tiek skenēti ar Bplandatarecovery. Starpsienas, iekavas ir marķētas kā atpazītas. Parastā nodalījumā un identificētajā nodalījumā ir direktoriju hierarhijas.Pēc jebkura direktorija izvēles jūs varat redzēt failu saraksta informāciju direktorijā labajā faila logā.

Padoms:

Dažreiz mapes ikonā redzēsit mapes ar nosaukumu "bāreņu faili" un jautājuma zīmi, šie faili Mapē esošie faili ir faili, kuru informācija par mapi ir nozaudēta.

Visbeidzot, visi veidi ir faili, kas tiek skenēti atbilstoši faila tipam pēc tam, kad atkopšanas opcijās ir pārbaudīta zināmo failu tipu papildu skenēšana. Šīs skenēšanas metodes dēļ faila nosaukumu un direktoriju informāciju nevar iegūt, tāpēc atlasiet faila tipu un jūs redzēsit, ka faila logā labajā pusē parādītie failu nosaukumi ir secīgi ciparu nosaukumi.

Seši, skatiet skenēšanas rezultātus (2), filtrējiet failus

Pēc skenēšanas rezultātu apturēšanas vai apturēšanas atlasiet direktoriju, parasti faila logs labajā pusē ir šāds: Attēls:

Bplandatarecovery skrīninga faili

Kā skenēšanas rezultātos filtrēt failus, kas jāatkopj? Bplandatarecovery nodrošina šādas metodes.

1. Izmantojiet aizstājējzīmes, lai filtrētu failus ar noteiktiem nosaukumiem vai īpašiem paplašinājumiem, kā parādīts zemāk:

Bplandatarecovery filtru failu nosaukumi

2. Kontrolējiet, vai tiek rādīti normāli faili utt., sašauriniet filtra darbības jomu, kā parādīts zemāk:

Bplandatarecovery filtra fails

3, atbilstoši faila lielumam, un izveidojiet modifikācijas Piekļuves laiks, failu filtrēšana

Noklikšķiniet uz pogas Vairāk, parādīsies faila lielums un laika filtra vienumi, kā parādīts zemāk:

Bplandatarecovery filtru atkopti faili

7. Skatiet skenēšanas rezultātu (3), priekšskatiet failu

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article