Your location:Data recovery software>>lv>Pazaudēts nodalījums nav neatpazīstams cietais disks, atkopšanas darbības

Latest News

Pazaudēts nodalījums nav neatpazīstams cietais disks, atkopšanas darbības

Author:fsadmin

Views:

Bplandatarecovery datu atkopšanas priekšnoteikums ir: Bplandatarecovery var identificēt glabāšanas aparatūru (cietais disks, noņemams cietais disks, U disks, atmiņas karte utt.), kuru vēlaties atgūt.

Piemēram, šāds attēls:

Bplandatarecovery atpazīst cieto disku

Šis ir dators, kuru izmantoju, palaist Bplandatarecovery un atpazīt Divu datu glabāšanas aparatūra, HD0, ir šīs mašīnas cietais disks, ietilpība ir 2T, ir 6 nodalījumi, piemēram, C, D, E (vienam nodalījumam nav piešķirts diska burts); RD1 ir U disks, ietilpība ir tikai 15 G, tikai viens ir augšpusē H nodalījums

Ja atmiņas ierīci pēc Bplandatarecovery nevar atpazīt pēc tam, kad tā ir savienota ar datoru, tā netiek parādīta logā Bplandatarecovery galvenā interfeisa kreisajā pusē.Tad var secināt, ka šai atmiņas ierīcei ir aparatūras kļūme un tā ir atkarīga tikai no Programmatūra vairs nevar atgūt datus. Tā ir jānosūta profesionālam datu atkopšanas uzņēmumam, lai veiktu programmaparatūras labošanu vai atkopšanas atvēršanu.

Arī pati Bplandatarecovery komanda nodrošina šo pakalpojumu, un kā Bplandatarecovery izstrādātājs tas dabiski ir autoritatīvāks tehnoloģijā. Lietotāji, kuriem tā nepieciešama, var apmeklēt Bplandatarecovery attālo datu atkopšanas pakalpojumu, lai uzzinātu vairāk.

Atgādinājums:

Sadalīšanās zudums nav cietais disks netiek atpazīts, parasti neietekmē datu atkopšanu. Dažreiz lietotāja nodalījumu nevar redzēt Bplandatarecovery dažādu iemeslu dēļ. Tas ir pareizi, nevis aparatūras problēma, parasti failu sistēmas programmatūras problēma. Joprojām varat izmantot Bplandatarecovery zaudēto datu atkopšanai.

Otrkārt, kā sākt datu atkopšanu

Atšķirībā no dažām muļķīgām datu atgūšanas programmām (piemēram, datu atkopšana) Xiaobai lietotājiem, ja esat Pirmoreiz izmantojot Bplandatarecovery, iespējams, jūs uzreiz neatradīsit ieeju datu atkopšanas darbību veikšanai, taču patiesībā tā ir ļoti vienkārša.

Ja jūs varat noteikt, kurā nodalījumā pastāv dati, kurus vēlaties atjaunot, tad tieši atlasiet nodalījumu cietā diska nodalījumu kartē virs Bplandatarecovery galvenās saskarnes, pēc tam noklikšķiniet uz peles labās pogas un pēc tam uznirstošajā saīsnē. Izvēlnē atlasiet izvēlnes vienumu “Atkopts pēc izdzēsta vai formatēta faila”, kā parādīts šajā attēlā:

Bplandata atkopšana ir atkopta pēc izdzēsta vai formatēta faila

Atgūt datus no nodalījuma D

Dažreiz jūs nevarat noteikt, kurā nodalījumā dati tiks atkopti. Parasti oriģinālais nodalījums ir zaudēts vai ir izveidots jauns nodalījums. Pārklāts, šajos gadījumos jums ir jāizvēlas atmiņas ierīce, lai atgūtu datus galvenajā saskarnē Bplandatarecovery kreisajā pusē, un pēc tam noklikšķiniet ar peles labo pogu. Arī uznirstošajā īsinājumizvēlnē atlasiet izvēlnes vienumu “Dzēsts vai formatēts faila atkopšana”. ", Kā parādīts zemāk:

Bplandatarecovery izdzēsts vai formatēts failu atkopšana

Atgūt datus no vietējā cietā diska HD0

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

Pazaudēts nodalījums nav neatpazīstams cietais disks, atkopšanas darbības

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

Pazaudēts nodalījums nav neatpazīstams cietais disks, atkopšanas darbības

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

Pazaudēts nodalījums nav neatpazīstams cietais disks, atkopšanas darbības

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article