Your location:Data recovery software>>lv>Kāds ir iemesls, kāpēc mobilo cieto disku nevar atvērt? Kā atgūties?

Latest News

Kāds ir iemesls, kāpēc mobilo cieto disku nevar atvērt? Kā atgūties?

Author:fsadmin

Views:

Kas jādara, ja mobilo cieto disku nevar atvērt? Nav labāka ceļa kā šis

Kas notiek, kad mobilais cietais disks nav atvērts? Ko darīt, ja mobilajā cietajā diskā ir svarīgi dati? Nespēja atvērt mobilo cieto disku ir ļoti izplatīta datu zaudēšanas problēma.Šādās situācijās nav jāuztraucas. Tālāk redaktors sīki iepazīstinās ar to, kā pareizi rīkoties ar mobilā cietā diska neatvēršanas problēmu.

Šī ir grafiska apmācība, kas izmanto Bplandatarecovery, lai atgūtu mobilā cietā diska datus:

Sagatavošanas rīks:

1, dators un Mobilais cietais disks gaida datu atkopšanu

2. Mobilā cietā diska datu atkopšanas programmatūra Bplandatarecovery

Sākt atkopšanu

1. darbība: Atveriet oficiālo Bplandatarecovery vietni un lejupielādējiet Bplandatarecovery bezmaksas izmēģinājuma versiju. Pēc programmatūras lejupielādes to izsaiņojiet, lai palaistu programmatūru.

Kā parādīts zemāk, programmatūra nav jāinstalē. Veiciet dubultklikšķi uz Bplandatarecovery, lai palaistu programmu, lai atvērtu programmatūru.

Mobilo cieto disku nevar atvērt

2. solis: atrodiet un atlasiet nodalījumu, kuru nevar atvērt mobilajā cietajā diskā, un pēc tam noklikšķiniet uz programmatūras labajā pusē esošās sadaļas "". Cilne “Pārlūkot failus” pārbaudiet, vai datus var redzēt mobilajā cietajā diskā.

Gadījumā, ja nodalījuma bojājumi nav nopietni, Bplandatarecovery var tieši redzēt datus, neatverot sarežģītu skenēšanu, kā parādīts attēlā zemāk. Ja dati tiek priekšskatīti normāli, kopējiet un saglabājiet failu citā diskā, lai pabeigtu mobilā cietā diska datu atkopšanu.

Mobilais cietais disks netiks atvērts

Turklāt bojātajam NTFS nodalījumam varat izmēģināt arī funkciju "Smart Load Current Partition", kā parādīts attēlā zemāk. : Atlasiet nodalījumu, kuru nevar atvērt, un pēc tam noklikšķiniet uz Rīki> Viedais ielādes pašreizējais nodalījums. Šī funkcija ir paredzēta NTFS nodalījumiem, kurus nevar atvērt, un tos var arī tieši uzskaitīt bez sarežģīta skenēšanas procesa. Ja šī funkcija nav piemērojama, ir jāveic 3. darbība.

Mobilais cietais disks netiks atvērts

3. solis. Lai skenētu, izmantojiet funkciju “Restore File”.

Bplandatarecovery atlasiet zaudēto datu nodalījumu un pēc tam rīkjoslā noklikšķiniet uz pogas Atkopt failu.

Noņemamo cieto disku nevar atvērt

Uznirstošajā logā noklikšķiniet uz pogas Sākt, lai ļautu programmatūrai sākt pilnu atlasītā nodalījuma skenēšanu. Skenēšanas procesa laikā programmatūra reāllaikā uzskaitīs atrastos datus, tāpēc, ja tiks atrasti nepieciešamie faili, skenēšanu var pabeigt iepriekš, kas ir ļoti ērti un ietaupa laiku.

Mobilais cietais disks netiks atvērts

4. solis: priekšskatiet failu.

Veiciet dubultklikšķi uz faila skenēšanas rezultātā. Varat atvērt priekšskatījuma logu un apskatīt faila saturu, kā parādīts nākamajā attēlā, programmatūra priekšskatot attēla failu. Ja faila priekšskatījums ir normāls, tas nozīmē, ka fails nav bojāts un to var normāli atgūt.

Mobilo cieto disku nevar atvērt

Piektā darbība: kopējiet failus, lai pabeigtu mobilā cietā diska datu atkopšanas procesu.

Atrodiet un atlasiet atgūstamos datus no uzskaitītajiem failiem, pēc tam noklikšķiniet ar peles labo pogu un noklikšķiniet uz opcijas Kopēt uz norādīto mapi.

Mobilais cietais disks netiks atvērts

6. solis: Kad faila kopija ir pabeigta, atveriet mērķa mapi, lai redzētu, vai faili tiek normāli atjaunoti.

Pārliecinieties, vai faili ir normāli, un jūs varat izmēģināt šādas metodes, lai labotu šo neatjaunojamo nodalījumu.

Kā salabot noņemamo cieto disku?

Mobilie cietie diski ir nepieejami, nav izmantojami un liek formatēt, galvenokārt tāpēc, ka ir bojāta failu sistēma. Šajā gadījumā vienkāršākais risinājums ir formatēšana. Formatēšanas process izveidos jaunu failu sistēmu.Pēc formatēšanas nodalījumu var atvērt parasti.

Piezīme: formatēšana radīs datu zudumus. Lūdzu, pirms formatēšanas pārliecinieties, vai dati ir veiksmīgi dublēti vai atjaunoti.

1. darbība: atveriet failu pārvaldnieku, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz nodalījuma, kuru nevar atvērt, un pēc tam atlasiet opciju “Formatēt”, kā parādīts nākamajā attēlā.

Noņemamais cietais disks netiks atvērts

2. solis: uznirstošajā logā atlasiet failu sistēmas tipu, formatēšanas metodi, apjoma etiķeti utt., pēc tam noklikšķiniet uz " Poga Sākt ”.

Atgādinājums: ja Windows nevar pabeigt formātu, tas nozīmē, ka disku nevar normāli lasīt un rakstīt, kas nozīmē, ka var būt slikti sektori. Šajā gadījumā varat mēģināt izmantot Bplandatarecovery, lai atklātu un labotu sliktos sektorus.

Kāpēc nevar atvērt mobilo cieto disku?

Ir daudz iemeslu, kāpēc mobilo cietā diska nevar atvērt. Šeit ir tikai daži no biežākajiem iemesliem. Es ceru, ka jums palīdzēs izvairīties no šādām problēmām.

Nepareizi ievietojot un noņemot mobilo cieto disku: pirms mobilā cietā diska noņemšanas jūs nenoklikšķinājāt uz Droša dzēšana. Mobilā cietā diska noņemšana, kamēr sistēma lasa un raksta, ļoti iespējams, rada failu sistēmas sajukumu.

Nepietiekams USB interfeisa barošanas avots: Ja USB porta barošanas avots ir nepietiekams, mobilais cietais disks nedarbosies pareizi, kā rezultātā datu lasīšana un rakstīšana būs nestabila.

Diska sliktie sektori: Slikti sektori var izraisīt tādas problēmas kā datu normālu nolasīšanu un rakstīšanu, nodalījumus nevar atvērt, sistēma avarē, dators tiek iesaldēts un cieto disku nevar identificēt.

Nodalījuma lieluma mainīšana pārtraukt: Nodalījuma lieluma maiņas process ir spiests tikt pārtraukts, kas radīs kaitējumu failu sistēmas struktūrai.

Vīrusu iznīcināšana.

Kopsavilkums

Šeit tiek parādīts problēmas risinājums, ka mobilo cietā diska nevar atvērt. Ja rodas kādas līdzīgas problēmas, draugi var atsaukties uz iepriekšminētajām metodēm. Veiciet datu atkopšanu mobilajā cietajā diskā mājās un salabojiet bojāto nodalījumu. Es ceru, ka šī apmācība ir noderīga visiem. Lai iegūtu vairāk aizraujošu apmācību, varat sekot oficiālajai vietnei Bplandatarecovery. Neārstējamas datu atkopšanas gadījumā, lūdzu, savlaicīgi sazinieties ar tiešsaistes klientu apkalpošanas dienestu.

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

Kāds ir iemesls, kāpēc mobilo cieto disku nevar atvērt? Kā atgūties?

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

Kāds ir iemesls, kāpēc mobilo cieto disku nevar atvērt? Kā atgūties?

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

Kāds ir iemesls, kāpēc mobilo cieto disku nevar atvērt? Kā atgūties?

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article