Your location:Data recovery software>>lv>Mobilo cieto disku nevar atvērt

Latest News

Mobilo cieto disku nevar atvērt

Author:fsadmin

Views:

Noņemamo cieto disku simptomi

Mobilie cietie diski ir viena no populārākajām datu glabāšanas ierīcēm. Salīdzinājumā ar U diskiem mobilajiem cietajiem diskiem ir lielāka atmiņas vieta, stabilāki un uzticamāki. Mobilos cietos diskus bieži izmanto datu glabāšanai vai pārsūtīšanai darbā, mācībās un ikdienas dzīvē. Tomēr mobilajā cietajā diskā saglabātie dati nav absolūti droši. Piemēram, kad lietotāji izmanto mobilo cieto disku, viņi bieži saskaras ar neatdarināmām situācijām. Pievienojiet mobilo cieto disku datoram, atveriet failu pārlūku vai diska pārvaldību, jūs varat redzēt mobilā cietā diska diska burtu, bet, veicot dubultklikšķi, lai atvērtu mobilo cieto disku, jūs redzēsit, ka to nevar atvērt, un tiek parādīts kļūdas ziņojums. Parasti izplatītie kļūdu ziņojumi ir šādi:

Disks H diskdzinī nav formatēts. Vai vēlaties to formatēt tagad?

Atrašanās vieta nav pieejama. Nevar piekļūt G: \. Fails vai direktorijs ir bojāts un nav lasāms.

Disks jāformatē E diskdzinī:. Vai vēlaties to formatēt?

Nevar piekļūt F: \. Datu kļūda (cikliska dublēšanas pārbaude).

Nevar piekļūt J: \. Šajā sējumā nav atzīta failu sistēma. Lūdzu, pārliecinieties, vai visi pieprasītie failu sistēmas draiveri ir ielādēti un vai apjoms nav bojāts.

Turklāt, atverot diska pārvaldību (ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas "šis dators" -pārvaldība-diska pārvaldība), varat redzēt, ka failu sistēma kļūst RAW formātā, diska statuss var kļūt "neinicializēts". . Kad nodalījumu nevar atvērt un tam nevar piekļūt, es uzskatu, ka daudzi lietotāji būs ļoti noraizējušies, jo dati mobilajā cietajā diskā nav nokopēti. Faktiski šajā laikā, kamēr nedarbojas nejauši, piemēram, formatējot, problēmu, ka mobilo cieto disku nevar atvērt, var labot nesagraujoši.

Kā atgūt datus, kad mobilo cietā diska nevar atvērt?

Kā atgūt datus, ja nevar atvērt mobilo cieto disku, U disku, cieto disku utt., un tiem nevar piekļūt? Pašlaik šķiet, ka ir divas iespējas: datu atkopšanai izmantot datu atgūšanas programmatūru vai iegādājieties datu atkopšanas pakalpojumus. Redaktora ieteikums šeit ir šāds:

Datu atkopšanas programmatūru vispirms var izmantot, lai mēģinātu to pats atgūt, jo daži datu atgūšanas programmatūru ir jaudīgi un viegli darbināmi, pat Xiaobai lietotāji var patstāvīgi pabeigt mobilo cieto disku. Datu atgūšana, un atkopšanas efekts ir ļoti labs.

Datu atkopšanas programmatūra nav ideāla vai datu zaudēšana ir ļoti sarežģīta.Piemēram, RAID datu atkopšana, jūs varat apsvērt ar datu atkopšanu saistītus pakalpojumus, piemēram, Bplandatarecovery attālu datu atkopšanu.

Tātad, kurš no tiem ir labāks mobilā cietā diska datu atkopšanas programmatūrai? Šodien es iesaku izmantot datu atkopšanas programmatūras Bplandatarecovery bezmaksas izmēģinājuma versiju. Bplandatarecovery ir mērķtiecīgi risinājumi dažādām izplatītām datu zaudēšanas situācijām: jaudīgais failu skenēšanas process var veikt datu glabāšanas ierīču pilnīgu skenēšanu un analīzi, kā arī atbalsta NTFS, FAT32, FAT16, FAT12, exFAT, EXT2, EXT3. , EXT4 un citas failu sistēmas. Bplandatarecovery izmēģinājuma versijas un reģistrētās versijas skenēšanas rezultāti ir vienādi, un bezmaksas izmēģinājuma versija var pilnībā saprast galīgo atkopšanas rezultātu.

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

Mobilo cieto disku nevar atvērt

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

Mobilo cieto disku nevar atvērt

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

Mobilo cieto disku nevar atvērt

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article