Your location:Data recovery software>>lv>Mobilā cietā diska formāta atkopšana

Latest News

Mobilā cietā diska formāta atkopšana

Author:fsadmin

Views:

1. darbība: lejupielādējiet un palaidiet programmatūru Bplandatarecovery.

Lai lejupielādētu programmatūru, noklikšķiniet uz bezmaksas lejupielādes pogas Bplandatarecovery oficiālās vietnes sākumlapā. Bplandatarecovery ir zaļā programmatūras versija, nav jāinstalē, jūs varat palaist programmatūru pēc dekompresijas pēc lejupielādes.

Mobilā cietā diska formatēta atkopšana

2. darbība: atlasiet formatētu mobilā cietā diska nodalījumu un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atgūt failus.

Šis solis ir ļoti svarīgs. Lai varētu meklēt nepieciešamos datus, jums jāizvēlas pareizais nodalījums.

Mobilā cietā diska formāta atkopšana

3. solis: uznirstošā atkopšanas faila logā noklikšķiniet uz pogas Sākt, lai ļautu programmatūrai sākt zaudēto datu meklēšanu.

Ja skenējamā vieta ir liela, skenēšana prasīs daudz laika, taču programmatūra, meklējot datus, uzskaitīs reālajā laikā atrastos datus. Tādā veidā, ja tiek atrasts, ka tas ir nepieciešams Kad dati ir atrasti, skenēšanas procesu varat pabeigt agri.

Mobilā cietā diska formāta atkopšana

Ceturtais solis: priekšskatiet failu.

Faila priekšskatījums var palīdzēt noteikt, vai zaudētie dati ir bojāti. Ja dati tiek pārrakstīti pēc mobilā cietā diska formatēšanas, nozaudētie dati var tikt iznīcināti.Šajā gadījumā ir nepieciešams rūpīgi pārskatīt datus.

Mobilā cietā diska formāta atkopšana

Piektā darbība: failu kopēšana.

Pārkopējiet skenētos datus uz citām nodalījumiem, lai pabeigtu atkopšanas procesu. Piezīme: Nodalījumā, kurā dati tiek zaudēti, ir aizliegts glabāt jebkādus datus, līdz dati tiek veiksmīgi atkopti.

Mobilā cietā diska formāta atkopšana

Bieži sastopamas problēmas ar mobilā cietā diska formatētu datu atkopšanu

Q1, kā spriest par mobilā cietā diska zaudēšanu Vai jūsu dati ir pārrakstīti?

Priekšskatiet failu. Pirmkārt, ja nozaudētie dati tiek pilnībā pārrakstīti, fails netiks uzskaitīts skenēšanas rezultātos; ja fails tiek pārrakstīts tikai daļēji, fails tiks parādīts skenēšanas rezultātos, bet, apskatot failu, tas tiks sabojāts. Bplandatarecovery nodrošina jaudīgu faila priekšskatīšanas funkciju, kas lietotājiem var palīdzēt novērtēt, vai fails nav bojāts.

Q2. Cik ilgi pēc mobilā cietā diska formāta var atgūties?

Stingri sakot, formatētai datu atgūšanai nav daudz sakara ar datu zaudēšanas laiku. Kamēr dati netiek pārrakstīti pēc datu pazaudēšanas un disks nav fiziski bojāts, datus ir iespējams atgūt jebkurā laikā.

Q3. Kāpēc nevar atrast zaudētos datus?

Formatējot un atjaunojot datus, dažreiz nevar meklēt datus. Biežākie faktori ir šādi:

Skenētā ierīce nav pareiza : Pirms skenēšanas ir jāizvēlas nodalījums, kurā atrodas zaudētie dati, lai būtu iespējams meklēt pareizos datus.

Faili netiek pareizi filtrēti: skenēšanas rezultātos bieži ir daudz datu, un dažreiz ir grūti atšķirt vajadzīgos datus, it īpaši, ja ir sabojāta sākotnējā direktorijas struktūra. Meklējot datus skenēšanas rezultātos, izmantojot filtrēšanas funkcijas un failu priekšskatījumus, varat ātri atrast nepieciešamos failus.

Meklēšanas metode nav pareiza: dažādās datu zaudēšanas situācijās izmantotā datu atkopšanas metode ir arī atšķirīga, varat mēģināt aizstāt skenēšanas metodi vai meklēt tehnisko palīdzību.

Zaudētie dati tiek pārrakstīti: pārrakstītos datus nevar normāli atgūt. Ja zaudētie dati ir pilnībā pārrakstīti, datus nevar meklēt.

Q4. Kāds ir iemesls, kāpēc atgūtos datus nevar atvērt?

Ir divi galvenie iemesli, kāpēc atgūtos datus nevar atvērt: viens ir tas, ka zaudētais fails ir sabojāts, kas bieži notiek pārrakstīšanas dēļ pēc datu zaudēšanas, piemēram, faila saglabāšana utt .; Atjaunošanas metode ir nepareiza. Dažos sarežģītu datu zaudēšanas gadījumos parastās atkopšanas metodes, iespējams, nespēj pareizi atgūt datus. Ja atgūtos datus nevar atvērt, varat sazināties ar Bplandatarecovery tehnisko personālu, lai palīdzētu analizēt konkrēto cēloni un risinājumu.

Kopsavilkums

Iepriekš minētais ir viss mobilā cietā diska formatēšanas un atkopšanas process, un mobilā cietā diska formatēšanas zaudētos datus var viegli atgūt, izmantojot iepriekš minētos aspektus. Turklāt šī apmācība ir piemērota arī datora cietā diska, U diska, SD kartes, virtuālā diska un citu ierīču atkopšanas formatēšanai. Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama palīdzība formāta atkopšanā, mobilā cietā diska datu atkopšanā utt., Savlaicīgi sazinieties ar tiešsaistes klientu apkalpošanas dienestu.

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

Mobilā cietā diska formāta atkopšana

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

Mobilā cietā diska formāta atkopšana

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

Mobilā cietā diska formāta atkopšana

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article