Your location:Data recovery software>Step>lv>Nepareizi formatēts failu atkopšanas rīks

Latest News

Nepareizi formatēts failu atkopšanas rīks

Author:fsadmin

Views:

Kā parasti izmantots failu atkopšanas rīks, Bplandatarecovery nepārtraukti vienkāršo atkopšanas procesu, ļaujot Xiaobai lietotājiem īsā laikā apgūt pamatus. Tagad detalizēti iepazīstināsim ar to, kā izmantot Bplandatarecovery, lai nejauši izdzēstu, formatētu un failu atkopšanas procesu, kur nodalījumu nevar atvērt. Šajā apmācībā tiek izmantota Bplandatarecovery bezmaksas izmēģinājuma versija, kas lejupielādēta no oficiālās vietnes. Īpašais atkopšanas process ir šāds:

1. darbība: Palaidiet Bplandatarecovery programmatūru.

Pēc programmatūras lejupielādes tā ir saspiesta pakete. Lai to palaistu, tā ir jāatspiež. Lai atvērtu programmatūru, veiciet dubultklikšķi uz Bplandatarecovery lietojumprogrammas. Ja nezaudēsit pakotni, dažas programmatūras funkcijas nedarbosies pareizi.

Failu atkopšanas programmatūra

2. solis: atlasiet nodalījumu, kurā fails jāatkopj, un pēc tam rīkjoslā noklikšķiniet uz pogas Atjaunot failu.

Pirmkārt, programmatūrā var tikt parādīti diski, kuriem jānosaka trūkstošie dati. Ja disks programmatūrā netiek parādīts, varat mēģināt to atkal savienot; ja tas joprojām netiek atpazīts, iespējams, ka diskam ir fiziska kļūme, tad programmatūru nevar atgūt, un jums ir jāsazinās ar tiešsaistes klientu apkalpošanas dienestu, lai rastu risinājumu.

Failu atkopšanas programmatūra

3. solis: lai sāktu skenēšanu un analīzi, noklikšķiniet uz pogas Sākt.

Atjaunošanas iespējām Xiaobian iesaka skenēt atbilstoši programmatūras noklusējuma iestatījumiem, jo ​​pēc visaptverošas programmatūras analīzes noklusējuma iestatījumi ir optimāla skenēšanas shēma, kas var nodrošināt, ka vairums gadījumu ir optimāli. Atveseļošanās efekts.

Failu atkopšanas programmatūra

4. solis: priekšskatiet zaudētos failus.

Lietotāji jebkurā laikā var priekšskatīt skenēšanas rezultātos parādītos datus. Atlasiet failu programmatūras labajā pusē, varat apskatīt faila sīktēlu zem programmatūras; ja dubultklikšķis uz faila, varat atvērt faila priekšskatījuma logu, kas parādīts attēlā zemāk, šajā laikā jūs varat apskatīt visu faila saturu. Priekšskatot failu, jūs varat precīzi atrast failu, kas jāatgūst, un pārbaudīt, vai fails nav bojāts.

Failu atkopšanas programmatūra

Piektais solis: kopējiet failus.

Ja vēlaties pabeigt faila atkopšanu, vispirms ir jāpārkopē skenēšanas rezultāta dati. Pārbaudiet failus vai mapes, kas jāatjauno, ar peles labo pogu noklikšķiniet un atlasiet "Kopēt uz norādīto mapi", kā parādīts attēlā zemāk. Pēc tam programmatūra parādīs logu, kurā lietotājs var iestatīt mērķa disku, lai saglabātu atgūtos failus. Kad faila kopija ir pabeigta, atkopšanas process ir beidzies.

Failu atkopšanas programmatūra

Bieži uzdotie jautājumi par failu atkopšanas programmatūru

Vai ir pieejama datu atgūšanas programmatūras bezmaksas izmēģinājuma versija? Vai es varu to izmēģināt pirms pirkšanas?

Pirms programmatūras iegādes varat izmēģināt visas programmatūras funkcijas bez maksas. Bezmaksas izmēģinājuma versija var skenēt zaudētos datus, piemēram, reģistrēto versiju, un pēc tam, priekšskatot failu, jūs varat spriest, vai failu var normāli atgūt. Tāpēc pirms pirkšanas varat pilnībā saprast datu atkopšanas pakāpi.

Vai skenēšanas rezultātos parādītos failus var nokopēt nodalījumā, kurā dati tiek atjaunoti?

Nē. Atkoptie dati ir jākopē citos diskos, lai novērstu datu pārrakstīšanu. Un pirms datu atgūšanas ir aizliegts rakstīt datus diskā vai nodalījumā, kur dati tiek zaudēti.

Bplandatarecovery ir izlaidusi jaunu versiju, vai es to varu atjaunināt bez maksas?

Jā. Vienkārši lejupielādējiet jaunāko versiju no vietnes Bplandatarecovery.

Skenēšanas rezultāta datu priekšskatījums neizdevās, kas notika? Vai failus var atgūt?

Iespējamie faila priekšskatījuma neveiksmes iemesli ir: fails ir bojāts, un fails neatbalsta priekšskatījumu. Varat uzņemt ekrānuzņēmumu vai nofotografēt kļūdas uzvedni un pēc tam nosūtīt to tiešsaistes klientu apkalpošanas dienestam, lai palīdzētu noteikt, vai failu var normāli atjaunot.

Kopsavilkums

Iepriekš aprakstītais ir par failu atkopšanas programmatūru un to, kā veikt nejaušu izdzēšanu un formatētu failu atkopšanu. Es nākotnē sastapos ar datu zudumiem. Problēmas, jūs varat atjaunot datus sakārtotā veidā. Datu atkopšanas programmatūra ir jaudīga un tai ir labs atkopšanas efekts, taču tas nenozīmē, ka jebkurā laikā varat atgūt zaudētos failus 100% apjomā.Tāpēc, kad atrodat failu pazaudētu, jums nekavējoties jāpārtrauc visas rakstīšanas darbības, lai novērstu zaudētā faila iznīcināšanu. Turklāt redaktors visiem atgādina, ka, lai arī failu atkopšana ir vienkārša, svarīgi dati tomēr ir jāpapildina. Visbeidzot, ja datu atkopšanas procesā rodas kādas problēmas, varat pārbaudīt citas pamācības Bplandatarecovery oficiālajā vietnē vai sazināties ar tiešsaistes klientu apkalpošanas dienestu.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article