Your location:Data recovery software>>lv>Kā atgūt izdzēstos fotoattēlus

Latest News

Kā atgūt izdzēstos fotoattēlus

Author:fsadmin

Views:

Kā atgūt izdzēstos fotoattēlus?

Fotoattēli ir ļoti izplatīti un svarīgi faili, kas jādara, ja nejauši izdzēšu svarīgus fotoattēlu failus? Šodienas rakstā redaktors iepazīstina ar divām vienkāršām metodēm, kas palīdzēs jums viegli iegūt fotoattēlus, kas nejauši izdzēsti datorā, SD kartē un mobilajā tālrunī.

Par izdzēsto fotoattēlu atkopšanu

Neatkarīgi no tā, vai tas notiek darbā vai dzīvē, fotogrāfijām ir ļoti liela loma, tajās tiek ierakstīti dažādi svarīgi Brīdi. Attīstoties tehnoloģijām, fotoattēlu uzņemšana ir kļuvusi ļoti vienkārša un interesanta, piemēram, fotoattēlu kopīgošana radiem un draugiem, augšupielāde sociālajās platformās utt. Ikvienam būs daudz fotoattēlu, kas tiks glabāti datorā vai mobilajā tālrunī, un lietotājiem, kuri bieži nodarbojas ar fotogrāfijām, iespējams, ir bijusi pieredze fotoattēlu izdzēšanā kļūdas dēļ. Šajā gadījumā, kas mums jādara? Protams, atbilde ir fotoattēlu atjaunošana.

Vai izdzēstos fotoattēlus var atgūt? Jā! Dzēšanas darbība vienkārši iezīmē aizņemto diska vietu kā “brīvu” un pilnībā neizdzēš datus. Tādā veidā tiek atbrīvota vieta diskā, un var redzēt, ka brīvā vieta sistēmā kļūst lielāka, un šo vietu var izmantot citi dati. Ja turpināsit glabāt datus pēc faila izdzēšanas, tas var aizņemt vietu diskā un izdzēstos datus pārrakstīt. Vienkārši sakot, pēc fotoattēla nejaušas izdzēšanas, līdz tas tiek pārrakstīts, nozaudēto fotoattēlu var atgūt! Ja vēlaties atgūt izdzēstos fotoattēlus, jums nekavējoties jāpārtrauc visas rakstīšanas darbības! Pēc tam veiciet tālāk norādītās darbības, lai atgūtu.

Fotoattēlu atkopšanas 1. apmācība: Kā atgūt fotoattēlus cietajā diskā un SD kartē, kas izdzēsti kļūdas dēļ?

Atgādiniet, ka pirms faktiskās atkopšanas vispirms varat pārbaudīt, vai datora atkritnē ir nepieciešamie faili. Dzēšot failus no vietējā cietā diska, tie tiks ievietoti atkritnē. Ja datus var atjaunot no atkritnes, tad papildu darbības nav jāveic.

Dzēstu fotoattēlu atkopšana

1. darbība: savienojiet tālruni ar pazaudētajiem fotoattēliem ar datoru un pēc tam sakņojiet tālruni, lai iegūtu saknes atļaujas.

2. solis: datorā instalējiet un palaidiet mobilā tālruņa datu atkopšanas programmatūru, pēc tam atlasiet zaudēto datu glabāšanas ierīci un noklikšķiniet uz pogas Tālāk, lai sāktu skenēšanu.

Izdzēsto fotoattēlu atjaunošana

3. darbība: fotoattēlu priekšskatīšana un saglabāšana.

Pēc skenēšanas varat priekšskatīt datus programmatūrā, lai noteiktu, vai nepieciešamos fotoattēlu failus var pareizi atjaunot. Kad esat pārliecinājies, ka ar atkopšanas rezultātiem nav problēmu, varat iegādāties un reģistrēt programmatūru un pēc tam nokopēt datorā failus, kurus vēlaties atgūt.

Dzēstu fotoattēlu atkopšana

Bieži uzdotie jautājumi par fotoattēlu atkopšanu

1. Kā atgūt izdzēstos fotoattēlus no Apple iPhone?

Apple mobilā tālruņa fotoattēli tiek izdzēsti, vispirms varat mēģināt atjaunot fotoattēlus no dublējuma; ja nav dublējuma, varat izmantot datu atkopšanas programmatūru, lai atjaunotu:

Pievienojieties datoram, datorā instalējiet mobilā tālruņa datu atkopšanas programmatūras iOS versiju.

Izmantojiet atkopšanas programmatūru, lai skenētu tālruni.

Zaudētu fotoattēlu priekšskatīšana un atkopšana.

2. Kura ir labāka fotoattēlu atkopšanas programmatūra?

Pašlaik tirgū ir daudz foto atkopšanas programmatūru, taču programmatūras kvalitāte ir nevienmērīga, kā spriest, kura atkopšanas programmatūra ir laba? Vienkārši sakot, izvēlieties pazīstamu zīmolu zvaigžņu produktus, tiek garantēta šo produktu tehnoloģija un atjaunošanas kvalitāte. Pēc tam notiek faktiskais izmēģinājums: izmēģinot dažādu programmatūru, lai salīdzinātu atkopšanas efektus, jūs varat izvēlēties sev piemērotāko. Šeit redaktors iesaka Bplandatarecovery datu atgūšanas programmatūru, kurai ir augsts atkopšanas efekts un kuru ir viegli lietot.

3. Pēc apskatīšanas atkoptos fotoattēlus nevar atvērt. Kas notiek?

Atkoptos fotoattēlus nevar atvērt. Iespējamie iemesli ir šādi: fotoattēli ir sabojāti. Piemēram, rakstīšanas operācija notiek pēc datu pazaudēšanas un zaudētie dati tiek iznīcināti; var būt arī nepareiza atkopšanas metode. . Šajā gadījumā, lūdzu, savlaicīgi sazinieties ar Bplandatarecovery tehnisko komandu, lai palīdzētu analizēt cēloni un noformulētu risinājumu.

Secinājums

Kā atgūt izdzēstos foto failus? Iepriekš minētā ir visbiežāk izmantotā atkopšanas metode. Es ceru, ka, izmantojot iepriekš minētās metodes, jūs varat palīdzēt izgūt izdzēstos fotoattēlus, videoklipus, audio ierakstus, dokumentus un citu informāciju no dažādām ierīcēm. Visbeidzot, redaktors atgādina, ka svarīgi faili ir jāpapildina savlaicīgi, lai izvairītos no nepatikšanām, zaudējot daudz datu.

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

Kā atgūt izdzēstos fotoattēlus

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

Kā atgūt izdzēstos fotoattēlus

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

Kā atgūt izdzēstos fotoattēlus

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article