Your location:Data recovery software>>lv>Atjaunojiet nejauši izdzēstos fotoattēlus no kameras SD kartes

Latest News

Atjaunojiet nejauši izdzēstos fotoattēlus no kameras SD kartes

Author:fsadmin

Views:

Turklāt, ja vēlaties atgūt nejauši izdzēstos fotoattēlus no kameras SD kartes, vispirms ir jāpievieno atmiņas karte datoram, lai dators to varētu atpazīt.

Dzēstu fotoattēlu atkopšana

Šis ir viss izdzēsto fotoattēlu atkopšanas process, izmantojot Bplandatarecovery datu atkopšanas programmatūru. Bplandatarecovery ir ekspertu līmeņa datu atgūšanas programmatūra, kas atbalsta dažāda veida datu, piemēram, fotoattēlu, dokumentu, video un audio, atkopšanu. Viegli var tikt galā ar datu zudumiem, ko izraisa formatēšana, nejauša izdzēšana, RAW nodalīšana, nodalījumu zudumi, sistēmas atkārtota instalēšana, atkārtota nodalīšana un citi iemesli. Turklāt Bplandatarecovery Professional Edition lietotāji var rīkoties arī ar dažām sarežģītākām datu zaudēšanas situācijām, piemēram, RAID datu atgūšana, BitLocker datu atkopšana utt.

Lejupielādējiet Bplandatarecovery

1. darbība: atrodiet pazaudētā fotoattēla nodalījumu programmatūrā Bplandatarecovery, atlasiet nodalījumu un noklikšķiniet uz pogas "Atgūt failu".

Dzēstu fotoattēlu atkopšana

2. solis: noklikšķiniet uz pogas "Sākt" tieši uznirstošā atkopšanas faila logā, lai ievadītu skenēšanas posmu.

Šajā logā var redzēt dažādas atkopšanas iespējas, mērķis ir nodrošināt dažādas skenēšanas metodes. Tāpēc nav īpašas situācijas, ieteicams tos visus pārbaudīt atbilstoši programmatūras noklusējuma iestatījumiem.

Dzēstu fotoattēlu atkopšana

3. darbība: zaudēto fotoattēlu failu priekšskatīšana.

Pēc skenēšanas varat priekšskatīt zaudētos datus, lai jūs varētu spriest, vai fails ir bojāts. Veiciet dubultklikšķi uz faila, lai atvērtu priekšskatījuma logu, kā parādīts zemāk redzamajā attēlā; failu, kuru parasti var priekšskatīt, var normāli atjaunot. Ja fotoattēla priekšskatīšanas laikā fotoattēls tiek sabojāts, fails galu galā tiek atkopts un sabojāts.

Dzēstu fotoattēlu atkopšana

4. darbība: kopējiet failus.

Skenēšanas rezultātos atzīmējiet fotoattēlus, kurus vēlaties atgūt, pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz peles un atlasiet “Kopēt uz norādīto mapi”. Pēc tam jūs varat iestatīt mērķa mapi, lai saglabātu atgūtos fotoattēlus.

Dzēstu fotoattēlu atkopšana

Fotoattēlu atkopšanas apmācība 2: Kā atgūt izdzēstos fotoattēlus no mobilā tālruņa?

Mobilo tālruņu albumos parasti ir mape, kas līdzīga datora atkritumu tvertnei, lai lietotāji varētu saglabāt nesen izdzēstos fotoattēlus 30 dienas. Fotoattēli, kas izdzēsti vairāk nekā 30 dienas, šeit tiks automātiski izdzēsti. Tāpēc pirms mobilā tālruņa datu atkopšanas programmatūras izmantošanas vispirms varat pārbaudīt, vai nesen izdzēstajā mapē ir nepieciešamie dati. Neuztraucieties, ja jūs to neatradīsit, izdzēsto fotoattēlu failu atkopšanai varat izmantot arī atkopšanas programmatūru.

Šajā apmācībā ir aprakstīts, kā izmantot mobilā tālruņa datu atkopšanas programmatūru, lai Android tālrunī iegūtu pazaudētus fotoattēlu failus.

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

Atjaunojiet nejauši izdzēstos fotoattēlus no kameras SD kartes

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

Atjaunojiet nejauši izdzēstos fotoattēlus no kameras SD kartes

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

Atjaunojiet nejauši izdzēstos fotoattēlus no kameras SD kartes

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article