Your location:Data recovery software>>lv>Priekšskatījuma skenēšanas izdzēstie U diska dati

Latest News

Priekšskatījuma skenēšanas izdzēstie U diska dati

Author:fsadmin

Views:

Kā atjaunot U diska datus

3. darbība: priekšskatiet datus skenēšanas rezultātos un atrodiet nepieciešamos failus.

Veiciet dubultklikšķi uz faila vai ar peles labo pogu noklikšķiniet un atlasiet “Priekšskatījums”, lai atvērtu failu un apskatītu visu faila saturu. Tādā veidā jūs varat precīzi noteikt, vai failu var normāli atgūt.

Kā atgūt U diska datus

Ceturtais solis: nokopējiet datus skenēšanas rezultātos uz citām nodalījumiem, lai pabeigtu U diska atkopšanas procesu.

U diska datu atkopšanas FAQ

1. U disku nevar atvērt, un tas liek formatēt, kā atjaunot U diska datus?

Nevar atvērt U disku, liek norādīt, ka tas nav formatēts, norādot, ka U diska nodalījums ir bojāts. Ja dati U diskā ir ļoti svarīgi, neveiciet formāta darbību, jums nekavējoties jāizmanto programmatūras Bplandatarecovery funkcija “atgūt failu”, lai skenētu U disku, un pēc tam atrastos datus atjaunotu citos diskos.

2. U diskā ir vīruss, vai datus var atgūt?

Pēc vīrusa U diskā varat izmantot datu atkopšanas programmatūru, lai mēģinātu atgūt zaudētos failus. Izmantojiet Bplandatarecovery, lai veiktu U diska pilnīgu skenēšanu, un pēc tam izmantojiet faila priekšskatījumu, lai noteiktu, vai failu var normāli atgūt.

3. Pēc tam, kad U diska fails ir izdzēsts, atkritnes nav, kā atgūt failu?

No U diska izdzēstie faili netiks ievietoti atkritnē, bet tieši izdzēsti. Tomēr izdzēstos failus var iegūt, izmantojot datu atkopšanas programmatūru: palaidiet Bplandatarecovery programmatūru> Izmantojot funkciju "Atkopt failus", lai skenētu U disku, priekšskatiet un atgūstiet nepieciešamos failus.

Kopsavilkums

Iepriekš aprakstīts, kā atjaunot U diska datus.U diska datu pazaudēšanas gadījumā vispirms ir jābūt mierīgam un jāpievērš uzmanība Nerakstiet datus U diskā, lai neradītu sekundārus bojājumus datiem; pēc tam izpildiet iepriekš minēto apmācību, lai veiktu U diska datu atkopšanu. Visbeidzot, redaktors atgādina visiem, ka svarīgiem datiem ir jāatceras, lai izveidotu vairāk dublējumu

Pirmais solis: pievienojiet U disku, kuram dati jāatjauno datorā, un pēc tam atveriet programmatūru Bplandatarecovery.

2. solis: atlasiet U disku sadaļā Bplandatarecovery un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atgūt failu.

Kā atjaunot U diska datus

3. darbība: noklikšķiniet uz pogas "Sākt", lai sāktu U diska skenēšanu. Parasti U diska skenēšana prasa tikai dažas minūtes un pacietīgi gaidiet, līdz skenēšana tiek pabeigta.

Kā atgūt U diska datus

Ceturtais solis: priekšskatiet zaudēto failu un pārbaudiet faila atkopšanas efektu.

Tas, ko redzat, ir tas, ko saņemat, programmatūra nemainīs skenēšanas rezultātus, tas ir, skenēšanas rezultāti ir galīgie atkopšanas rezultāti. Lai atvērtu, divreiz noklikšķiniet uz attēliem, video, audio, dokumentiem, teksta failiem utt. Ja failu var priekšskatīt, kā parādīts zemāk, tas nozīmē, ka fails nav bojāts un to var normāli atjaunot.

Kā atjaunot U diska datus

5. darbība: kopējiet atjaunojamos failus uz citiem diskiem, lai pabeigtu U diska atkopšanu.

Skenēšanas rezultātos esošie faili ir jākopē, lai pabeigtu atkopšanas procesu. Piezīme: nekopējiet datus uz USB diskdzini, kurā dati tiek atjaunoti.

Kā atjaunot U diska datus

2. apmācība: Kā atjaunot datus, ja U disks ir salauzts?

Kas jādara, ja faili U diskā ir bojāti? U disks ir bojāts. Vai tajā esošos datus var eksportēt? Tas, vai USB disks ir bojāts, datus var atgūt, galvenokārt ir atkarīgs no USB diska bojājuma pakāpes. Ja U disks ir bojāts tikai loģiskā līmenī vai ir neliela fiziska kļūme, tad iekšējos datus var eksportēt, izmantojot datu atkopšanas programmatūru. Ja U disks ir bojāts ļoti nopietni, piemēram, ja dators nevar noteikt U disku, datu atkopšanas programmatūra nedarbosies.Šajā laikā jums jāatrod profesionāla datu atkopšanas aģentūra, lai atgūtu datus. Šeit ir aprakstīts, kā izmantot Bplandatarecovery, lai atgūtu datus, kad ir bojāts U disks.

Pirmais solis: atveriet programmatūru Bplandatarecovery un pārbaudiet, vai programmatūru var atpazīt U disku.

Kā atjaunot U diska datus

2. solis: atlasiet U disku, kuram dati jāatjauno, un pēc tam virs programmatūras noklikšķiniet uz pogas Atjaunot failu. Pēc tam jūs redzēsit šādu failu atkopšanas logu. Lai sāktu U diska skenēšanu, noklikšķiniet uz pogas "Sākt".

Atgādinājums: ja programmatūra nevar pabeigt skenēšanu, piemēram, pēc skenēšanas noteiktā stāvoklī, tā iestrēdzis un nespēj turpināt skenēšanu. Šajā laikā varat apsvērt iespēju izveidot U diska attēlu un pēc tam skenēt attēla failu uz Atjaunot datus. Kā izveidot U diska spoguļattēlu? Lūdzu, skatiet apmācību: Sektora kopija

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

Priekšskatījuma skenēšanas izdzēstie U diska dati

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

Priekšskatījuma skenēšanas izdzēstie U diska dati

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

Priekšskatījuma skenēšanas izdzēstie U diska dati

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article