Your location:Data recovery software>Step>lv>Failu dzēšana dziļajā atkopšanas U diskā

Latest News

Failu dzēšana dziļajā atkopšanas U diskā

Author:fsadmin

Views:

Bplandatarecovery lejupielāde bez maksas

Grafiska apmācība: kā atgūt izdzēstos failus no U diska?

Sagatavošanas rīks

Dators, kurā darbojas Windows sistēma

U disks, kurā fails tika izdzēsts kļūdas dēļ

U diska failu atkopšanas programmatūra

Sākt atkopšanu

1. darbība. Atveriet oficiālo Bplandatarecovery vietni (www.Bplandatarecovery.cn), bez maksas lejupielādējiet jaunāko versiju. Bplandatarecovery programmatūra.

Piezīme: nesaglabājiet programmatūru U diskā ar pazaudētiem datiem, lai neparakstītos pazaudētos failus. Bplandatarecovery programmatūra ir zaļā versija, pēc lejupielādes tā ir jāatsaiņo, lai atvērtu programmatūru.

Atjaunot U diska izdzēstos failus

2. solis: atlasiet U disku ar pazaudētiem datiem Bplandatarecovery programmatūrā un pēc tam virs programmatūras noklikšķiniet uz pogas Atkopt failu. .

Failu atkopšana Šī funkcija integrē dažādus datu meklēšanas algoritmus, kas piemērojami daudzās datu zaudēšanas situācijās, piemēram, izdzēstu failu atkopšana, formāta atkopšana, RAW nodalījumu atkopšana, nodalījumu bojājumi nevar atvērt datu atkopšanu utt. .

Atjaunot U diska izdzēstos failus

3. darbība: noklikšķiniet uz pogas "Sākt", lai turpinātu skenēšanas statusu.

Iespēja atjaunot izdzēstos failus tiek pārbaudīta pēc noklusējuma, tāpēc jūs varat tieši noklikšķināt uz pogas "Sākt"; papildus ieteicams arī pārējās divas iespējas "Pilnīga atkopšana" un "Papildu skenēšana". Tiek pārbaudīta arī opcija "Zināt faila tipu", lai programmatūra varētu veikt visaptverošu un dziļu U diska skenēšanu.

Atjaunot U diskā izdzēstos failus

Ja vēlaties pielāgot faila tipu dziļai skenēšanai, noklikšķiniet uz pogas “Atlasīt faila veidu” un pēc tam pārbaudiet nepieciešamo Atsevišķi skenēto failu tipi ir parādīti šajā attēlā:

Atjaunot U diskā izdzēstos failus

4. darbība: priekšskatiet un atrodiet failus skenēšanas rezultātos.

Kā novērtēt, vai zaudētos datus var atgūt? Vienkārši apskatiet datus. Veiciet dubultklikšķi uz faila, lai atvērtu priekšskatījuma logu un apskatītu sākotnējo faila saturu. Kā parādīts nākamajā attēlā, faila priekšskatījums ir normāls, kas norāda, ka failu var normāli atjaunot. Bplandatarecovery atbalsta vairāku datu, piemēram, attēlu, video, audio, teksta failu, Office dokumentu, PDF failu utt., Priekšskatīšanu un var efektīvi noteikt, vai failus var normāli atgūt.

Atjaunojiet izdzēstos failus no U diska

5. solis: saglabājiet failu.

Ja programmatūra jau ir reģistrēta, failu var tieši kopēt; ja vēl neesat reģistrējies, lūdzu, noklikšķiniet uz oficiālās vietnes, lai iegādātos, iegādātos reģistrēto programmatūru un pēc tam saglabātu failu. Skenēšanas rezultātos atlasiet vajadzīgo failu, pēc tam noklikšķiniet ar peles labo pogu un atlasiet opciju Kopēt uz norādīto mapi. Pēc tam jūs varat norādīt atrašanās vietu datorā, lai saglabātu atgūtos failus.

Atjaunināt U diska izdzēstos failus

Atjaunināt U diska izdzēstos failus. Bieži uzdotie jautājumi

1. Skenēšanas rezultātos nav vajadzības. Kā ar dokumentiem?

Pēc datu atgūšanas programmatūras pabeigšanas skenēšana nepieciešamie dati netiek atrasti uzskaitītajos failos. Ir divi iespējamie iemesli: pirmkārt, zaudētie dati tiek pārrakstīti, un nepieciešamo nevar atrast. Fails; Otrkārt, atkopšanas metode nav pareiza. Šajā gadījumā ieteicams konsultēties tiešsaistes klientu apkalpošanas centrā, lai palīdzētu analizēt cēloni un risinājumu.

2. Vai pārrakstītos datus var atgūt?

Nē. Datu atkopšanas tehnoloģija var atgūt tikai tos datus, kas nav pārrakstīti. Ja faili U diskā tiek izdzēsti un faili tiek saglabāti U diskā, zaudētos failus var pārrakstīt.

3. Kas ir nepareizi, ja atkoptie faili ir nepareizi un vairs nav izmantojami?

Pēc faila atjaunošanas izlauztais un nefunkcionējamais fails var tikt pārrakstīts. Piemēram, pēc faila pazaudēšanas fails tiek ierakstīts nodalījumā, kurā tiek zaudēti dati, un zaudētais fails tiek iznīcināts; Tas ir tāpēc, ka atkopšanas metode ir nepareiza. Tāpēc ieteicams sazināties ar tiešsaistes klientu apkalpošanas dienestu, lai palīdzētu analizēt cēloņus un risinājumus.

4. Vai vispirms var izmēģināt Bplandatarecovery datu atkopšanas programmatūru?

Jā. Pēc programmatūras lejupielādes oficiālajā vietnē tā ir izmēģinājuma versija, un izmēģinājuma versija bez maksas var skenēt un priekšskatīt failus. Izmēģinājuma posmā varat noteikt, vai failu var veiksmīgi atgūt.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article