Your location:Data recovery software>>lv>Kā atgūt izdzēstos failus no U diska? Jaunākās grafiskās pamācības

Latest News

Kā atgūt izdzēstos failus no U diska? Jaunākās grafiskās pamācības

Author:fsadmin

Views:

Kā no U diska atgūt izdzēstos failus? Jaunākās grafiskās pamācības

U disks ir parasti izmantots noņemams glabāšanas rīks, kas var palīdzēt mums saglabāt dažādus svarīgus failus, bet kā būtu, ja U diskā esošie dati kļūdas dēļ tiktu izdzēsti Ko? Vai ir kāds veids, kā nejauši atgūt U diska izdzēstos failus? Šeit ir ļoti vienkārša metode, kā atgūt izdzēstos U diska failus.

Par izdzēsto failu atkopšanu no U diska

U diskam ir maza izmēra īpašības, tas ir ērti pārnēsājams un ērti lietojams, padarot U disku par ļoti populāru un noņemamu Uzglabāšanas ierīce. Lietotājiem, kuri bieži izmanto USB zibatmiņas diskus, bieži sastopama problēma ir kļūdaini izdzēst svarīgos failus no USB zibatmiņas diska. Pēc faila izdzēšanas no U diska tas netiks ievietots atkritnē, bet tieši izdzēsts. Tāpēc pēc tam, kad tiek atklāts, ka fails ir izdzēsts kļūdas dēļ, failu nevar atjaunot, izmantojot atkritni.

Kā atgūt failus, ko nejauši izdzēsis U disks? Pirmkārt, jūs varat uzzināt, vai ir dublējums. Ja zaudētie dati ir dublēti iepriekš, ir ērti atjaunot datus no dublējuma. Tomēr realitāte ir tāda, ka daudziem lietotājiem nav ieraduma dublēt datus. Ja faili tiek izdzēsti kļūdas dēļ, tos var iegūt tikai datu atkopšanas laikā.

Runājot par izdzēstu failu atjaunošanu no U diska, visbiežāk izmantotā metode ir U diska datu atkopšanas programmatūra. Šāda veida programmatūru ir viegli darbināt, un tai ir jaudīgas atkopšanas funkcijas. Parastiem lietotājiem to ir viegli izmantot. Tātad, rodas jautājums, kurš ir labāks U diska failu atkopšanas programmatūrai?

U diska izdzēsto failu atkopšanas programmatūras bezmaksas lejupielādes izmēģinājums

Bplandatarecovery datu atkopšanas un nodalījumu pārvaldības programmatūra nodrošina jaudīgas datu atkopšanas funkcijas, vairākas nesen atjauninātas versijas Programmatūra optimizē un uzlabo FAT un NTFS nodalījumu failu atkopšanas funkciju, un draugi var lejupielādēt bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai to izmēģinātu.

Bplandatarecovery programmatūra var viegli atgūt datus, kas zaudēti nejaušas izdzēšanas, formatēšanas, nodalījumu bojājumu un neatvēršanas dēļ;

Atbalsts no dažādiem zīmoliem un iespējām Cietie diski, noņemami cietie diski, U diski, atmiņas kartes, virtuālie diski, RAID un citas ierīces zaudēto fotoattēlu, dokumentu, video, audio un citu datu atkopšanai; Pirms faktiskās atkopšanas nosakiet datu integritāti.

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

Kā atgūt izdzēstos failus no U diska? Jaunākās grafiskās pamācības

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

Kā atgūt izdzēstos failus no U diska? Jaunākās grafiskās pamācības

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

Kā atgūt izdzēstos failus no U diska? Jaunākās grafiskās pamācības

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article