Your location:Data recovery software>Step>lv>U disku nevar atvērt, ir svarīgi atjaunot datus

Latest News

U disku nevar atvērt, ir svarīgi atjaunot datus

Author:fsadmin

Views:

U disku nevar atvērt, tajā ir svarīgi dati, kā tos atjaunot? Patiesībā U diska datu atkopšana ir ļoti vienkārša. Šeit ir aprakstīts, kā atgūt datus no nederīga U diska. U diska datu atkopšana jāpabeidz ar datu atkopšanas programmatūras palīdzību.Izvēloties jaudīgu U diska datu atkopšanas programmatūru, darbs būs efektīvāks.

Bplandatarecovery ir profesionāla datu atgūšanas programmatūra, kas atbalsta dažādu ierīču, piemēram, U diska, cietā diska, mobilā cietā diska, atmiņas kartes, virtuālās mašīnas diska, RAID, datu atkopšanu un var apstrādāt dažādas Bieži sastopamas datu zaudēšanas problēmas, piemēram, nejauša izdzēšana, formatēšana, nodalījumu bojājumi, nodalījumu zudumi utt. Kad Bplandatarecovery atgūst datus, darbība nav sarežģīta.Pat baltajam lietotājam bez jebkādas pieredzes programmatūras darbībai nebūs grūtību. Šis ir detalizēts U diska datu atkopšanas process:

1. darbība: Palaidiet Bplandatarecovery programmatūru un pievienojiet datoram U disku, kuram nepieciešami datu atkopšana, lai programmatūra varētu atpazīt U disku.

Bplandatarecovery interfeisa kreisajā pusē tiek parādīts datora disks. Ja šeit nav USB diska, kas būtu jāatjauno, turpmāko atkopšanas darbību nevar veikt.

2. solis: atlasiet U disku, kuram nepieciešams atjaunot datus, un noklikšķiniet uz pogas atjaunot failu, programmatūra uznirs atjaunot faila logu, kā parādīts zemāk.

Atkopšanas faila logā pārbaudiet atkopšanas opciju un noklikšķiniet uz pogas Sākt, lai ļautu programmatūrai skenēt U disku. Tā kā U disks var būt bojāts dažādās pakāpēs, ieteicams skenēt atbilstoši programmatūras noklusējuma izvēlei.

Lūdzu, ievietojiet disku diskdzinī

3. darbība: skenējiet un priekšskatiet failu.

Bplandatarecovery skenēšanas process ir redzams.Skenēšanas laikā programmatūra nepārtraukti uzskaitīs atrastos failus. Kad redzat failu, varat to priekšskatīt. Kā parādīts attēlā zemāk, noklikšķiniet uz faila, zem programmatūras parādīsies mazs priekšskatījuma logs; divreiz noklikšķinot uz faila, parādīsies liels priekšskatījuma logs, lai jūs varētu apskatīt faila sākotnējo saturu. . Priekšskatot failu, jūs varat ātri pārliecināties, vai fails ir pareizs un bojāts.

Lūdzu, ievietojiet disku diskdzinī

4. darbība: failu atkopšana no U diska.

Pēc skenēšanas pabeigšanas failus var nokopēt, lai pabeigtu U diska datu atkopšanas procesu: atzīmējiet vajadzīgo failu vai mapi, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz peles un atlasiet opciju “Kopēt uz norādīto mapi”.

Lūdzu, ievietojiet disku diskdzinī

Kopsavilkums

Iepriekš minētais ir iemesls analīzei par aicinājumu ievietot diskdzini, kad U disku nevar atvērt. Datu atkopšanas procesa risinājums un ieviešana.Ja jums ir citi jautājumi par U disk vai vēlaties uzzināt vairāk par datu atkopšanu, varat pārbaudīt vietnes tiešsaistes palīdzības failu vai sazināties ar Bplandatarecovery ekspertu komandu.

Bplandatarecovery programmatūrai ir divi iebūvēti datu meklēšanas algoritmi, kas var atgūt zaudētos failus, izmantojot faila sākotnējo direktoriju struktūru, kā arī var veikt dziļu atkopšanu, izmantojot faila tipu. Programmatūras skenēšanas procesā tiek parādīti skenēšanas laikā atrastie dati. Ja vajadzīgie dati ir atrasti, nekavējoties atjaunojiet tos, negaidot skenēšanas beigas, kas ietaupa laiku.

Papildus no atmiņas kartes zaudēto datu atgūšanai programmatūra atbalsta arī dažādas citas datu glabāšanas ierīces, piemēram, datora cietos diskus, mobilos cietos diskus, U diskus, virtuālos diskus (VHD, VMDK, VDI), dinamiskos diskus. , RAID utt. Turklāt datu atkopšanas speciālistiem varat izmantot arī programmatūras nozares rediģēšanas funkciju, lai manuāli atgūtu, rediģējot heksadecimālos datus.

Kopsavilkums

Šajā rakstā ir aprakstīta atmiņas kartes datu atkopšanas metode un sniegtas detalizētas grafiskās pamācības par izplatītākajām atmiņas kartes datu zaudēšanas situācijām. Saskaroties ar atmiņas kartes datu zaudēšanas problēmu, mierīgi jārisina un, ievērojot šajā rakstā sniegto apmācību, pakāpeniski to atjaunojiet. Bplandatarecovery datu atgūšanas programmatūras bezmaksas izmēģinājuma versija var palīdzēt noteikt, vai zaudētos datus var atgūt, un viss atkopšanas process ir tikai lasāma darbība, un arī baltie lietotāji to var izmantot droši.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article