Your location:Data recovery software>Step>lv>U disks prasa "Lūdzu, ievietojiet disku diskdzinī", kā atgūt datus?

Latest News

U disks prasa "Lūdzu, ievietojiet disku diskdzinī", kā atgūt datus?

Author:fsadmin

Views:

Lūdzu, ievietojiet disku diskdzinī.

Veiciet dubultklikšķi uz datora U diska diska burta. U disku nevar atvērt un tiek parādīts uzaicinājums "Lūdzu, ievietojiet disku diskdzinī", U diska datiem nevar piekļūt. Šajā gadījumā neuztraucieties, šodien es visiem izskatīšu šīs problēmas cēloņus un risinājumus.

U diska uzvedne ", lūdzu, ievietojiet disku diskdzinī" kļūmes parādība

U diska uzvedne ", lūdzu, ievietojiet disku diskdzinī" Biežākie cēloņi un risinājumi

>

U diska uzvedne "Lūdzu, ievietojiet disku diskdzinī", kā atjaunot datus?

Kopsavilkums

U disks prasa "Lūdzu, ievietojiet disku diskdzinī" kļūmes parādība

U disks vai SD karte utt. Noņemamie diski ir ļoti bieži izmantotas datu glabāšanas ierīces. Lietotājiem patīk glabāt datus šajās ierīcēs. No vienas puses, tos var izmantot kā dublējumus, no otras puses, tos jebkurā laikā var pārnest un pārsūtīt. Dažreiz U disku un citas ierīces varat arī izveidot sākuma diskā, lai risinātu sistēmas problēmas, kad datorsistēma nevar startēt. Īsāk sakot, tādas noņemamas atmiņas ierīces kā U diski mums ir devušas daudz ērtības. Tomēr lietotāji arī lietošanas laikā saskarsies ar dažām nepatikšanām. Piemēram, kad viņi vēlas lasīt datus U diskā, U disks tiek ievietots datora USB portā, bet U disku nevar atvērt datorā, un tiek parādīts ziņojums “Lūdzu, ievietojiet disku Uzvedne "Disks", kā parādīts zemāk:

Lūdzu, ievietojiet disku diskdzinī.

Es uzskatu, ka daudziem lietotājiem, kuri izmanto U disku, ir līdzīga pieredze, acīmredzot, ka sistēma Var noteikt USB zibatmiņu, un tiek parādīts USB zibatmiņas diska burts, un USB zibatmiņas diskā deg indikators, bet USB zibatmiņu nevar atvērt, ja uz USB zibatmiņas diska tiek veikts dubultklikšķis. Ja mēģināt formatēt, Windows nevar pabeigt formatēšanu. Šajā laikā, ja U diskā tiek glabāti ļoti svarīgi dati, tas sagādā lielas galvassāpes, jo iekšējos datus nevar nolasīt, tiešs rezultāts ir datu zaudēšana. Kāds ir šīs problēmas cēlonis? Vai ir kāds efektīvs risinājums? Neuztraucieties, nākamais redaktors jūs iepazīstinās ar izplatītākajiem cēloņiem un risinājumiem.

U diska uzvednes "Lūdzu, ievietojiet disku diskdzinī" Biežākie cēloņi un risinājumi

U diskā neizdodas atvērt uzvednes "Lūdzu, ievietojiet disku diskdzinī", Šo problēmu var izraisīt dažādi iemesli, kuru cēloņi dažādās situācijās ir atšķirīgi.Šeit apkopošu jūsu atsauces galvenos iemeslus. Piezīme: ja dati U diskā ir ļoti svarīgi, tie vispirms jāizmanto datu atkopšanai. Pirms faila atkopšanas nemēģiniet veikt citas labošanas darbības.

Slikta datora USB saskarnes kontaktpersona: Iespējams, ir problēmas ar datora USB saskarnes barošanas avotu.Šajā laikā varat mēģināt atkārtoti iespraust U disku vai nomainīt USB portu, vai arī varat izmēģināt citu datoru. .

Nestabils spriegums: Nestabils spriegums var izraisīt U diska sadedzināšanu vai sistēma nevar atpazīt U disku. Ja šī kļūda rodas, ievietojot USB zibatmiņu datora priekšējā USB portā, ieteicams mēģināt ievietot USB zibatmiņu tieši USB portā resursdatora aizmugurē.

U diska vadības mikroshēma neizdodas: U diska galvenajai vadības mikroshēmai ir neparedzama problēma, kuras dēļ sistēma nespēj normāli atpazīt U disku. Šajā gadījumā varat izmēģināt dažus datorus, lai redzētu, vai joprojām ir šis kļūdas ziņojums.

U disks ir bojāts: U diskam ir fiziska kļūme, piemēram, atmiņas mikroshēma vai ir bojāta vadības mikroshēma, tāpēc sistēma nevar noteikt U diska mikroshēmas informāciju. Jūs varat lejupielādēt mikroshēmu no interneta, lai pārbaudītu, vai tā nav mikroshēmas problēma. Ja tiek konstatēts, ka tā ir fiziska kļūme, jums jāapsver jaunā U diska nomaiņa.

U disks prasa "Lūdzu, ievietojiet disku diskdzinī", kā atjaunot datus?

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article