Your location:Data recovery software>Step>lv>Atmiņas kartē izdzēsta datu atkopšana

Latest News

Atmiņas kartē izdzēsta datu atkopšana

Author:fsadmin

Views:

Redaktors atgādina visiem, ka, ja tiek pazaudēti atmiņas kartē esošie dati, visas rakstīšanas darbības nekavējoties jāpārtrauc, lai novērstu zaudēto datu pārrakstīšanu un pēc iespējas drīzāku atkopšanu.

1. darbība: pievienojiet atmiņas karti datoram.

Ja elektronisko ierīci, kurā atrodas atmiņas karte, nevar savienot ar datoru, varat izmantot karšu lasītāju, lai atmiņas karti savienotu ar datoru, lai pārliecinātos, ka dators to atpazīst.

Atmiņas kartes datu atkopšana

Otrais solis: palaidiet Bplandatarecovery datu atkopšanas programmatūru, atlasiet programmatūras pazaudēto datu atmiņas karti un pēc tam noklikšķiniet uz "", lai atgūtu failus "" Poga.

Šeit es izmantoju datu atkopšanas programmatūras Bplandatarecovery bezmaksas izmēģinājuma versiju. Izmēģinājuma versija var arī skenēt zaudētos datus, un skenēšanas rezultāti ir tādi paši kā reģistrētajai versijai. Ja programmatūras Bplandatarecovery programmatūrā neredzat atmiņas karti, varat nomainīt USB portu un no jauna savienot atmiņas karti.

Atmiņas kartes datu atgūšana

3. solis: noklikšķiniet uz pogas "Sākt", lai ļautu programmatūrai sākt zaudēto datu meklēšanu

Atmiņas kartes datu atkopšana

Ceturtais solis: priekšskatiet failu.

Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila skenēšanas rezultātos un atlasiet opciju "Priekšskatījums" vai veiciet dubultklikšķi uz faila tieši, lai atvērtu priekšskatījuma logu un pārbaudītu, vai fails ir normāls.

Atmiņas kartes datu atkopšana

5. solis: kopējiet failus.

Pārkopējiet datus skenēšanas rezultātos uz citiem diskiem, lai pabeigtu atkopšanas procesu.

Atmiņas kartes datu atkopšana

Atmiņas kartes datu atkopšanas 2. apmācība: neatvērtā atmiņas karte uzaicina, kā atjaunot datus pēc formatēšanas?

Ja rodas problēmas, kuras nevar atvērt atmiņas karti, un tūlītēja formatēšana, ja dati atmiņas kartē ir ļoti svarīgi, formatēšanas operācija nav jāveic. Formatēšanas process un citas tā saucamās remonta darbības nodarīs zaudēto datu bojājumus un palielinās datu atkopšanas grūtības. Šis ir viss atmiņas kartes datu atkopšanas process, izmantojot programmatūru Bplandatarecovery:

1. solis: Pievienojiet atmiņas karti datoram un atveriet programmatūru Bplandatarecovery. Atlasiet nodalījumu, kas nepieciešams datu atkopšanai, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas "" Atgūt failu ".

Atmiņas kartes datu atkopšana

2. solis: uznirstošā atkopšanas faila logā noklikšķiniet uz pogas "Sākt", lai ievadītu skenēšanas procesu.

Atmiņas kartes datu atkopšana

Pirms skenēšanas varat arī noklikšķināt uz pogas "" Atlasīt faila veidu "", lai dziļas skenēšanas laikā norādītu faila tipu.

Atmiņas kartes datu atkopšana

3. darbība: skatiet skenēšanas rezultātus un priekšskatiet failus.

Veiciet dubultklikšķi uz faila, lai to priekšskatītu, lai jūs varētu apskatīt visu faila saturu un pārbaudīt, vai fails nav bojāts. Redaktors iesaka skenēšanas rezultātos esošos failus priekšskatīt pa vienam.

Atmiņas kartes datu atkopšana

4. darbība: kopējiet atkopjamos failus uz citiem diskiem.

Atmiņas kartes datu atkopšana

Atmiņas kartes datu atkopšanas apmācība 3: Kā atgūt datus no bojātas atmiņas kartes?

Dažreiz, ja atmiņas kartē ir slikti sektori vai rodas citas problēmas, parastā datu atkopšanas skenēšana nedarbosies pareizi. Šajā gadījumā jūs varat izveidot atmiņas kartes attēlu nozares līmenī. Pēc tam atjaunojiet datus, izmantojot attēla failu.

Pirmais solis: pievienojiet atmiņas karti datoram un palaidiet Bplandatarecovery programmatūru.

Otrais solis: lai izveidotu atmiņas kartes spoguļattēlu, izmantojiet nozares kopēšanas funkciju, lūdzu, skatiet apmācību: sektora kopija

Trešais solis: izmantojiet " Funkcija "Atjaunot failu" skenē attēla failu un pēc tam kopē meklētos datus citā vietā, lai pabeigtu atkopšanu.

Atgādinājums: "" Nozares kopēšana "" ir funkcija Bplandatarecovery Professional Edition. Lietotājiem pirms programmatūras jāreģistrē kā Professional Edition; lietotājiem, kuri nezina šo atkopšanas metodi. , Lūdzu, sazinieties ar tiešsaistes klientu apkalpošanas dienestu.

Atmiņas kartes datu atgūšanas programmatūras bezmaksas izmēģinājuma lejupielāde

Atmiņas kartes datu atgūšanas programmatūra var atgūt dažādas izplatītas atmiņas kartes, piemēram, SD karti, TF karti, CF karti utt. Pazaudēti fotoattēli, video, audio, dokumenti utt. Datu atkopšanas tehnoloģijas sarežģītības dēļ ir ļoti ieteicams izmantot profesionālu atkopšanas programmatūru, lai iegūtu labākos atkopšanas rezultātus.Šeit es iesaku Bplandatarecovery datu atgūšanas programmatūru.

Izmantojot programmatūru Bplandatarecovery, lietotāji var efektīvi risināt dažādas izplatītas datu zaudēšanas problēmas, piemēram, nejaušu izdzēšanu, atmiņas karte tiek formatēta, atmiņas karti nevar atvērt un nevar nolasīt, atmiņas karte mudina formatēt. , Pazaudētas starpsienas utt. Kamēr zaudētais fails netiek pārrakstīts un atmiņas kartē nav fizisku kļūmju, zaudēto failu var veiksmīgi atgūt.

Bplandatarecovery programmatūrai ir divi iebūvēti datu meklēšanas algoritmi, kas var atgūt zaudētos failus, izmantojot faila sākotnējo direktoriju struktūru, kā arī var veikt dziļu atkopšanu, izmantojot faila tipu. Programmatūras skenēšanas procesā tiek parādīti skenēšanas laikā atrastie dati. Ja vajadzīgie dati ir atrasti, nekavējoties atjaunojiet tos, negaidot skenēšanas beigas, kas ietaupa laiku.

Papildus no atmiņas kartes zaudēto datu atgūšanai programmatūra atbalsta arī dažādas citas datu glabāšanas ierīces, piemēram, datora cietos diskus, mobilos cietos diskus, U diskus, virtuālos diskus (VHD, VMDK, VDI), dinamiskos diskus. , RAID utt. Turklāt datu atkopšanas speciālistiem varat izmantot arī programmatūras nozares rediģēšanas funkciju, lai manuāli atgūtu, rediģējot heksadecimālos datus.

Kopsavilkums

Šajā rakstā ir aprakstīta atmiņas kartes datu atkopšanas metode un sniegtas detalizētas grafiskās pamācības par izplatītākajām atmiņas kartes datu zaudēšanas situācijām. Saskaroties ar atmiņas kartes datu zaudēšanas problēmu, mierīgi jārisina un, ievērojot šajā rakstā sniegto apmācību, pakāpeniski to atjaunojiet. Bplandatarecovery datu atgūšanas programmatūras bezmaksas izmēģinājuma versija var palīdzēt noteikt, vai zaudētos datus var atgūt, un viss atkopšanas process ir tikai lasāma darbība, un arī baltie lietotāji to var izmantot droši.

"

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article