Your location:Data recovery software>Step>lv>Viena atslēga atjauno cietā diska nodalījuma datu atkopšanu

Latest News

Viena atslēga atjauno cietā diska nodalījuma datu atkopšanu

Author:fsadmin

Views:

Pēc viena klikšķa Spoks, kā izmantot Bplandatarecovery, lai atgūtu sākotnējos datus cietajā diskā

Atlasiet cieto disku, lai atgūtu datus, pēc tam noklikšķiniet ar peles labo pogu un atlasiet “Meklēt zaudēto nodalījumu” ( Pārbūvēt nodalījumu tabulu) ", ​​kā parādīts zemāk:

Pazaudēta nodalījuma meklēšana

Tad Bplandatarecovery ļaus lietotājam iestatīt atkopšanas nodalījuma diapazonu, Parādās šāds logs:

Meklēt nodalījuma iestatījumus

Normālos apstākļos lietotājs pēc noklusējuma izvēlas visu disku vai arī jūs varat norādīt nodalījuma atkopšanu atbilstoši faktiskajai situācijai. Meklēšanas tvērums.

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas "Sākt meklēšanu", Bplandatarecovery sāks meklēt nodalījumus cietajā diskā, kā parādīts zemāk:

Meklēti nodalījumi

Pēc tam, kad Bplandatarecovery ir atradis nodalījumu, tas lietotājam liks, ka atrasts nodalījums, kā parādīts šajā attēlā:

Skatīt sīku informāciju par jauno nodalījumu

Jūs varat Bplandatarecovery sniedz informāciju par nodalījumu, piemēram, atrašanās vietu, veidu, failu sistēmu utt., Un galvenajā logā parādītās nodalījuma direktoriju faila informāciju, lai noteiktu, vai nodalījums ir nodalījums pirms cietā diska Ghost operācijas, un izvēlēties, vai saglabāt nodalījumu Sadalījums.

Pēc nodalījumu saglabāšanas vai ignorēšanas, kas tika atrasti, izmantojot Bplandatarecovery, skenējot cieto disku, jūs varat turpināt skenēt cieto disku, līdz tiek skenēti visi visa cietā diska nodalījumi, kā parādīts šajā attēlā:

Bplandatarecovery meklēšanas cietā diska nodalījumi

Cietā diska nodalījumu skenēšanas process ar Bplandatarecovery notiek ļoti ātri. Parasti 1 TB cietos diskus var skenēt desmitiem sekunžu laikā!

Bplandatarecovery skenē cietā diska nodalījumu, izmantojot ļoti drošu tikai lasāmo darbību. Bplandatarecovery galvenajā logā skenētais cietā diska nodalījums un nodalījuma direktoriju faili tiks parādīti atbilstoši skenēšanas rezultātiem. Bplandatarecovery ir īslaicīgi iebūvēts atmiņā atbilstoši skenēšanas rezultātiem.Bplandatarecovery neraksta cietajā diskā nekādu informāciju, tāpēc lietotājiem nav jāuztraucas par cietā diska nodalījuma procesa skenēšanu, kas radīs izmaiņas vai sabojāt datus cietajā diskā. .

Galvenā saskarne pēc tam, kad Bplandatarecovery ir pabeigusi cietā diska nodalījuma skenēšanu, ir parādīta zemāk:

Pabeidziet nodalījuma meklēšanu

Šis un Bplandatarecovery Cietie diski, kas parasti tiek parādīti, būtībā ir vienādi. Vienīgā atšķirība ir tā, ka nodalījumā netiek parādīta tāda informācija kā diska burts un apjoma etiķete.

Lietotāji var apskatīt informāciju par dažādiem aspektiem, piemēram, par nodalījuma atrašanās vietu un veidu, var apskatīt informāciju, piemēram, par nodalījumu direktorijiem un failiem; it īpaši lietotāji var priekšskatīt failus, lai pārliecinātos, vai nodalījumā esošie faili nav bojāti utt. .

Atlasiet atkopjamo failu, nokopējiet to norādītajā vietā un pabeidziet datu atkopšanas darbību.

Varat arī atlasīt “Saglabāt izmaiņas”, lai nodalījumu saglabātu tieši oriģinālajā diskā un atjaunotu datus, izlaižot datu kopēšanas procesu. Dažreiz tas ir ērtāk un ātrāk, kā parādīts zemāk:

Saglabāt izmaiņas

Padoms: visticamāk, šāda veida darbība tiks sabojāta Windows cietā diska sistēmā. Ja jūs joprojām vēlaties izmantot šo cieto disku kā sistēmas disku , Jums šajā cietajā diskā jāpārinstalē Windows.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article