Your location:Data recovery software>>lv>Ar vienu klikšķi Spoku datu atkopšana

Latest News

Ar vienu klikšķi Spoku datu atkopšana

Author:fsadmin

Views:

Ķīnā ir ļoti populāra dažāda viena taustiņa Ghost un vienas atslēgas dublēšanas un atjaunošanas programmatūra, kas patiešām vienkāršo Windows instalēšanas darbību un ir ērta lietotājiem.

Ja Windows sistēmas atjaunošanai izmantoju viena taustiņa Ghost un citu programmatūru un secinu, ka daži svarīgi dati nav iepriekš dublēti, kas man jādara? Šajā rakstā ir aprakstīts, kā izmantot Bplandatarecovery datu atgūšanai šajā situācijā.

Paredzētais datu atkopšanas efekts

Parasti tiek izmantots viena klikšķa Ghost un cita programmatūra, ir divi gadījumi: viens ir Windows pārinstalēšana datorā, ko parasti izmanto Lai to panāktu, tiek izmantoti daži Ghost iepakošanas rīki; Otrkārt, datorā ir instalēta Ghost un cita programmatūra, un sistēmas nodalījums ir dublēts. Dažādu iemeslu dēļ, piemēram, sistēmas palēnināšanās, vīruss utt., Jums ir jāatjauno sākotnējā dublējumkopija. .

Jebkurā gadījumā, ja Ghost neveic pārdalīšanas darbību, tas vienkārši atkārtoti instalē Windows sākotnējā sistēmas nodalījumā (parasti C nodalījumā) vai atjauno sākotnējo Windows. Nu, pirmkārt, nesistēmas nodalījuma dati nemainīsies, protams, tas netiks zaudēts; otrkārt, sistēmas nodalījums, jo, atjaunojot jaunu Windows instalāciju vai sākotnējo Windows, tiks uzrakstīts daudz datu, tāpēc neizbēgami būs datu pārklājums. Jautājumu, cik daudz datu var atgūt, var noteikt tikai pēc nodalījuma skenēšanas.

Ja arī Ghost veic pārdalīšanas darbību (parasti Windows atkārtotas instalēšanas gadījumā), tad tiek pārrakstīts ne tikai sistēmas nodalījums, bet pārējie nodalījumi sākotnēji tiek ierakstīti nodalījumā pārdalīšanas dēļ. Informācijas dati tiks pārrakstīti arī ar nelielu datu daudzumu, tāpēc daži dati nodalījumos, kas nav saistīti ar sistēmu, var nebūt atjaunojami.

Datu atkopšana

Šeit ir īpaša datu atkopšanas metode, izmantojot Bplandatarecovery pēc viena klikšķa Spoks:

Pirmais Solis, noņemiet cieto disku no datora, lai atjaunotu datus, un pakārt to citam datoram.

Lai arī sākotnējā datorā ir dažas metodes, kuras var atgūt, nenoņemot cieto disku, ja neesat šīs jomas eksperts, ieteicams noņemt cieto disku un pakārt to citam datoram. To darot, ir droši, ērti un efektīvi atjaunot datus.

Otrais solis ir atlasīt sistēmas nodalījumu cietajā diskā, skenēt un apskatīt atkopšanas efektu.

Ja ir iesaistīta tikai sistēmas nodalījuma datu atkopšana, palaidiet Bplandatarecovery, atlasiet sistēmas nodalījumu, noklikšķiniet uz peles labās pogas un uznirstošajā saīsnes izvēlnē atlasiet izdzēstu vai formatētu failu atkopšanu, kā parādīts zemāk. Parādīts šādi:

Atkopti izdzēstie vai formatētie faili

Atkopto failu logā noklikšķiniet uz pogas Sākt, kā parādīts zemāk:

< />

Failu opciju atkopšana

Pēc tam Bplandatarecovery sāk skenēt sistēmas nodalījumu, kā parādīts zemāk:

Skenēt sistēmas nodalījumu

Pēc skenēšanas vai skenēšanas procesa laikā Bplandatarecovery parādīs skenētos failus galvenajā saskarnē. Lietotāji var skatīt un priekšskatīt šos failus, kā parādīts šajā attēlā:

Skenētā priekšskatījums Faili

Pēc tam jūs varat atlasīt failus, direktorijus utt., Kurus vēlaties atjaunot, kopēt tos norādītajā vietā un pabeigt datu atkopšanas darbību.

Trešais solis ir atjaunot nodalījumu.

Ja operācija Ghost atiestata nodalījumu, šajā gadījumā, protams, varat mēģināt atjaunot failus katrā nodalījumā pa vienam, tāpat kā iepriekšējā solī. Tomēr ieteicams vispirms mēģināt atjaunot iepriekšējo nodalījumu.Šī metode ir ātra, un dažos gadījumos efekts būs labāks.

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

Ar vienu klikšķi Spoku datu atkopšana

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

Ar vienu klikšķi Spoku datu atkopšana

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

Ar vienu klikšķi Spoku datu atkopšana

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article