Your location:Data recovery software>>lv>Atmiņas karti nevar atpazīt, veicot datora atkopšanas darbības

Latest News

Atmiņas karti nevar atpazīt, veicot datora atkopšanas darbības

Author:fsadmin

Views:

Ja dators nevar atpazīt atmiņas karti, izmēģiniet citu karšu lasītāju vai citu datoru; ja dators vai karšu lasītājs tiek nomainīts, dators joprojām to nevar atpazīt, norādot, ka atmiņas karte ir fiziski bojāta. . Šajā gadījumā jums jāatrod profesionāls datu atkopšanas uzņēmums datu atgūšanai.

Atmiņas kartes datu atkopšana, otrais solis: atlasiet atbilstošo atmiņas kartes datu atkopšanas programmatūru

Ja atmiņas karti var atpazīt dators, tas nozīmē, ka varat izmantot atmiņu Karšu datu atgūšanas programmatūra datu atgūšanai! Lai atjaunotu atmiņas kartes datus, vispirms jāizvēlas jaudīga un ērti lietojama atmiņas kartes datu atgūšanas programmatūra, jo datu atgūšanas programmatūra tieši ietekmē datu galīgo atkopšanas efektu. Esiet uzmanīgs, izvēloties atmiņas kartes datu atkopšanas programmatūru. Šajā rakstā varat atsaukties, kura datu atkopšanas programmatūra ir labāka.

Šeit es iesaku izmantot datu atkopšanu. Datu atkopšana ir izstrādāta, pamatojoties uz Bplandatarecovery kodolu. Tā ir jaudīga un viegli lietojama. Šis attēls ir galvenā datu atgūšanas saskarne.

Atmiņas kartes datu atkopšana

Atmiņas kartes datu atkopšana, trešais solis: atlasiet atbilstošo datu atkopšanas režīmu

Lietotāji var Izvēlieties piemērotu datu atkopšanas režīmu atbilstoši faktiskajai datu zaudēšanas situācijai, varat izmēģināt vēl vairākas. Katram programmatūras galvenā interfeisa datu atkopšanas režīmam ir skaidrs un skaidrs ievads, un lietotāji var izvēlēties atbilstoši datu zaudēšanas situācijai. Lietotāji var būt pārliecināti, ka datu atkopšanas laikā atmiņas kartē datu atkopšanā netiks veiktas nekādas rakstīšanas darbības, tāpēc tas neizraisīs sekundāru datu iznīcināšanu!

Atmiņas kartes datu atgūšana, ceturtais solis: Skenējiet atmiņas karti

Pēc datu atkopšanas režīma izvēles programmatūra ieiet nodalījuma vai diska izvēles saskarnē. Datu atkopšanas saskarnes kreisajā pusē atlasiet atmiņas karti, kas jāatjauno, un labajā pusē tiek parādīta attiecīgā atmiņas kartes informācija.

Atmiņas kartes datu atkopšana

Skenēšanas progresa ielāde

Datu atkopšana var saglabāt skenēšanas rezultātus, lai nākamreiz, veicot atmiņas karti, Kad dati tiek atjaunoti, nav jāveic atkārtota skenēšana, tādējādi ietaupot laiku.

Papildus meklējiet zināmu veidu failus

Datu atkopšana atbalsta failu atkopšanu pēc veida, kad tiek atkopti dati, piemēram, lietotājiem ir jāatjauno tikai atsevišķi atmiņas kartes faili. Konkrētiem failu tipiem, piemēram, GIF failiem vai AVI video failiem, varat noklikšķināt uz pogas “Atlasīt faila veidu”, lai izvēlētos atjaunojamā faila tipu, kā parādīts šajā attēlā:

Atmiņas kartes datu atkopšana < / p>

Noklikšķiniet uz pogas "Tālāk", lai sāktu skenēt atmiņas karti un ievadītu failu meklēšanas saskarni, kā parādīts zemāk:

Atmiņas kartes datu atkopšana

< />

Atmiņas kartes datu atgūšana, piektais solis: priekšskatiet un atrodiet skenēšanas rezultātos atgūstamos failus

Datu atkopšana Pēc atmiņas kartes skenēšanas skenēšanas rezultāti tiks sakārtoti un parādīti. Kad tas iznāk, lietotāji var atrast failus, kas jāatkopj, filtrējot failus un priekšskatot tos.

Normālos apstākļos liels skaits failu tiks skenēti, atjaunojot datus. Lietotāji var filtrēt failus pēc faila lieluma, aizstājējzīmēm, modifikācijas laika un citas informācijas, kā parādīts šajā attēlā:

Atmiņas kartes datu atkopšana

Turklāt datu atkopšanai ir arī jaudīga failu priekšskatīšanas funkcija. Lietotāji var spriest, vai faila saturs ir pareizs un vai failu var veiksmīgi atjaunot, pirms faila kopēšanas to priekšskatīt. Failu formāti, kurus atbalsta datu atkopšanas faila priekšskatījums, ir: teksta faili, Office dokumentu faili, piemēram, Word un Excel, attēlu faili lielākajā daļā formātu un audio un video faili lielākajā daļā formātu.

Šis attēls ir datu faila priekšskatījuma ekrānuzņēmums datu atkopšanai:

Atmiņas kartes datu atkopšana

Jums ir jāpievērš uzmanība. Datu atkopšanas failu skenēšanas rezultātu saskarnē ir "poga saglabāt progresu". Ja jums īslaicīgi nav laika rūpīgi meklēt skenēšanas rezultātos, noklikšķiniet uz šīs pogas, lai saglabātu skenēšanas rezultātus. Kad jums ir laiks turpināt meklēšanu, jums nav nepieciešams skenēt cieto disku, jums vienkārši jāpārsūta pēdējie skenēšanas rezultāti, kas var ievērojami Ietaupiet savu laiku!

Atmiņas kartes datu atkopšana, 6. solis: kopējiet atgūstamos failus

Pēc atkopjamo failu atrašanas pārbaudiet failus un noklikšķiniet uz “Tālāk”. "Poga. Programmatūra ieiet nākamajā saskarnē un iestata atkopšanas faila mērķa mapi, kā parādīts šajā attēlā:

Atmiņas kartes datu atkopšana

Pēc mērķa mapes iestatīšanas , Noklikšķiniet uz pogas "Nākamais", datu atkopšana sāk kopēt datus, šajā attēlā parādīts datu kopēšanas process un rezultāti:

Atmiņas kartes datu atkopšana

Noklikšķiniet uz pogas "Atvērt mapi", lai atvērtu mērķa mapi, noklikšķiniet uz pogas "Detaļas", lai skatītu faktisko datu kopiju, un noklikšķiniet uz pogas "Pabeigt", lai pabeigtu šo datu atkopšanas darbību

Šajā brīdī atmiņas kartes datu atgūšana ir pabeigta! Datu atkopšana padara atmiņas kartes datu atgūšanu par viegli iemācāmu darbu, taču lielākajai daļai lietotāju joprojām ir jādara labs darbs datu dublēšanā, mēģiniet neizraisīt datu zaudēšanu!

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

Atmiņas karti nevar atpazīt, veicot datora atkopšanas darbības

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

Atmiņas karti nevar atpazīt, veicot datora atkopšanas darbības

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

Atmiņas karti nevar atpazīt, veicot datora atkopšanas darbības

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article