Your location:Data recovery software>Step>et>Taastage U-ketta andmed enne faili ülekirjutamist

Latest News

Taastage U-ketta andmed enne faili ülekirjutamist

Author:fsadmin

Views:

Kuidas taastada U-ketta andmeid? Millised on levinumad meetodid?

Enne faili ülekirjutamist saab seda mitmel viisil taastada. Millised on tavalisemad U-ketta andmete taastamise meetodid?

Esimene meetod: kõige lihtsam ja otsesem on andmete taastamiseks tarkvara taastamiseks kasutada. Täna on andmete taastamise tarkvara toimingud suhteliselt lihtsad, muutes keerulised toimingud, mis olid kunagi kättesaamatud, lihtsateks toiminguteks, mida saab teha mõne hiireklõpsuga.

2. meetod: andmete käsitsi taastamine. Spetsialistid hangivad kadunud failid, partitsioonid jne, redigeerides andmeid kuueteistkümnendsüsteemides. Tavakasutajad saavad osta andmete taastamise teenuseid ja lasta spetsialistidel andmeid taastada.

3. meetod: leidke professionaalne andmete taastamise ettevõte. Kui U-kettal ilmneb tõsine füüsiline tõrge ja andmete taastamise tarkvara ei saa sellega hakkama, võite lahenduse leidmiseks kasutada professionaalset andmete taastamise agentuuri.

1. õpetus: kuidas taastada U-ketta poolt kustutatud ja vormindatud kaotatud andmed?

Selles õpetuses kirjeldatakse, kuidas kasutada tarkvara Bplandatarecovery juhuslikult kustutatud või U-kettale vormindatud failide taastamiseks. See õpetus on rakendatav ka juhul, kui U-ketas ei saa avaneda ja palub vormindada.

o

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article