Your location:Data recovery software>Step>et>Partitsioonifailisüsteemi kahjustuste taastamine

Latest News

Partitsioonifailisüsteemi kahjustuste taastamine

Author:fsadmin

Views:

Kuidas lahendada vormindamisprobleeme, kui mobiilset kõvaketast ei saa avada?

Kas soovite vormindatud partitsiooni parandada? Lihtsaim viis on vormindamine. Vormindamise toiming on väga lihtne, võite kasutada Windowsi süsteemivormingut, võite kasutada ka Bplandatarecovery operatsiooni. Enne vormindamist peate siiski kinnitama, et kaotatud andmed on taastatud!

Paremklõpsake arvuti mobiilset kõvaketast tähistaval draivitähel ja valige siis suvand "Formaat"; pärast seda klõpsake hüpikaknas nuppu "Start".

Mobiilne kõvaketas ei ava vormingus küsimist

Üldised põhjused, miks mobiilne kõvaketas ei ava kiiret vormindamist

Põhjustab mobiili Kõvaketta vormindamise kiirendamiseks on palju põhjuseid, mis võivad olla loogiline või füüsiline tõrge. Täna võtab toimetaja kokku mõned levinumad põhjused ja pakub kõigile ideid põhjuste ja lahenduste leidmiseks.

Partitsioonifailisüsteemi kahjustus: failisüsteem on meetod andmete salvestamiseks ja korraldamiseks ning pakub mehhanismi alusandmetele juurdepääsu saamiseks. Failisüsteem jagab kettaruumi mitmeks üksuseks ja vastutab selle salvestamise eest, millistele failidele need mäluseadmed eraldatakse. Kui failisüsteem on kahjustatud, ei pääse opsüsteem partitsioonis olevatele andmetele juurde. Kuna vormindamine võib failisüsteemi taastada, kui partitsioon on kahjustatud, palub süsteem sageli seda vormindada.

Toetamata failisüsteemi tüüp: arvuti ei toeta mobiilse kõvaketta failisüsteemi tüüpi. Näiteks kui mobiilne kõvaketas kasutab Linuxi failisüsteemi tüüpi, näiteks EXT4, on mobiilne kõvaketas ühendatud Windowsi arvutiga. Teil palutakse vormindada. Sel juhul võite andmete lugemiseks panna mobiilse kõvaketta Linuxi keskkonda või kasutada tarkvara Bplandatarecovery tarkvara, et lugeda ja kirjutada EXT4 partitsioon Windowsi all.

USB-pordi toide pole piisav: mobiilne kõvaketas, nagu tavaline mehaaniline kõvaketas, tugineb andmete lugemiseks ja kirjutamiseks sisemisele kettale ning toiteallikaga seotud nõuded on suhteliselt kõrged. Kui USB-pordi toiteallikas on ebapiisav või ebastabiilne, mõjutab see tavalisi lugemis- ja kirjutamistoiminguid ja põhjustab andmete segadust.

Ebasobiv toiming: paljud kasutajad ei klõpsa enne mobiilse kõvaketta eemaldamist riistvara ohutu kustutamise ikoonil ja mõnikord eemaldatakse mobiilne kõvaketas otse, kui süsteem ei tee lugemis- ja kirjutamistoiminguid lõpule. Võib põhjustada räpase, puuduva või kahjustatud failikataloogi teabe.

Ketta halvad sektorid: kõvaketta halvad sektorid on ketta alad, kus tavapäraseid lugemis- ja kirjutamistoiminguid ei saa teha. Halvad sektorid põhjustavad mitmesuguseid probleeme, näiteks partitsiooni rike, partitsiooni kadu ja kõvaketta kiirus aeglane Jne

Kokkuvõte

Kui mobiilse kõvaketta vormindamisel palutakse vormindada, kui andmed on olulisemad, siis ärge vormindage partitsiooni ja ärge tehke ketta kontrolle, Esimene asi, mida tuleks teha, on andmete taastamine. Kadunud failide taastamiseks järgige ülaltoodud õpetust samm-sammult. Kui mobiilsel kõvakettal on liiga palju halbu sektoreid ja tarkvara ei saa skannida, võite lahenduse saamiseks pöörduda Bplandatarecovery ekspertide meeskonna poole.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article