Your location:Data recovery software>Step>et>Partitsiooni taastamine pärast kummitusviga

Latest News

Partitsiooni taastamine pärast kummitusviga

Author:fsadmin

Views:

2. Partitsiooni taastamine pärast eksinud Ghostit.

Kui kasutate tarkvara Ghost süsteemi taastamiseks operatsioonivigade tõttu, taastatakse mõnikord kogu ketas ekslikult suureks partitsiooniks. Praegu, välja arvatud värskelt taastatud partitsioon, mis on kogu kõvaketta (C-draivi) maht, on ülejäänud partitsioonid kadunud. Sel juhul peate kasutama ka kadunud partitsiooni otsimise meetodit. Erinevus on see, et partitsioonitabel on sel ajal loogiliselt puutumatu ja vigadeta. Seetõttu säilitab Bplandatarecovery automaatse otsingu korral automaatselt leitud suure C-draivi ja muid draive ei leia. Seetõttu peate partitsioonide otsimisel kasutama "Advanced Mode". Kasutaja otsustab, millist partitsiooni soovite taastada. Otsimisvõimalused on samad, mida on kirjeldatud eespool punktis 1.

Tuleb märkida, et pärast otsingu alustamist teatab Bplandatarecovery kohe pärast juhuslikku taastumist suure C-draivi avastamisest. Sel ajal ärge valige "Reserve". Automaatne meetod on sama, muid taastatavaid partitsioone te ei leia. Peaksite valima "Ignoreeri" (või "Jäta vahele"), kuni leiate muid partitsioone, mida soovite taastada, ja valige "Hoia", kui partitsioonis olevad failid on õiged.

Kui otsing on lõpule viidud ja taastatud D- ja E-sektsioonid on leitud, on partitsioonitabeli salvestamisel üks asi, mida tuleb tähele panna. Kui kasutate Bplandatarecovery'i uues Windowsi süsteemis pärast juhuslikku taastumist, võib kohe pärast partitsioonitabeli salvestamist ilmneda süsteemi sinise ekraani krahh või muud ebaharilikud tingimused. See on normaalne, kuna pärast partitsioonitabeli salvestamist pole uuel partitsioonitabelil enam C-draivi, mida opsüsteem kasutab, mis tähendab, et partitsioonitabeli salvestamise toiming hävitab töötava süsteemi. Kuna meie eesmärk on taastada muude draivide kui C-draivi andmed ja praegune C-draiv mõjutab teisi draive, pole seda säilitada. Pärast süsteemi hävitamist peate opsüsteemi uuesti installima, ärge proovige taaskäivitada, lihtsalt installige süsteem uuesti. Enne süsteemi uuesti installimist peate looma uue C-draivi. Selle loomiseks ja aktiveerimiseks võite kasutada tarkvara Bplandatarecovery või luua süsteemi installiprogrammi kaudu. Sel ajal peame tähelepanu pöörama, tuleb luua C-sektsioon ja installida süsteem sellele partitsioonile, ei saa eksida. Kui te pole milleski kindel, kopeerige taastatud failid enne partitsioonitabeli salvestamist teisele kõvakettale ja installige siis süsteem uuesti.

Taastamise edukuse määr pärast Ghost-tõrget on seotud C-draivi failisüsteemi tüübiga. Kui C-ketas on FAT32-vormingus, on teiste ketaste taastamise edukuse määr väga kõrge, kuna FAT32-d kasutatakse algusest lõpuni järjekorras ega hävita üldiselt teiste ketaste andmeid. Kui C-draiv on NTFS-vormingus, on olukord keerulisem pärast seda, kui C-draiv taastatakse ekslikult kogu kõvakettale. Kuna NTFS-i partitsioonide kasutamine pole algusest lõpuni fikseeritud, võib see kahjustada teiste ketaste andmeid.

3. Partitsioon on kahjustatud.

Kui partitsiooni ei kaota, saab partitsiooni näha kaustades "Minu arvuti" või "Kettahaldus". Kui see kuvatakse kui "vormindamata" või kui see palub avamisel vormindada, kuvatakse partitsiooni atribuut kui "RAW" või muudel juhtudel, kui ühtegi faili pole näha, mis näitab, et partitsioon on kahjustatud. Sel juhul peate kasutama funktsiooni "Faili taastamine pärast vale vormindamist". Meetod on kõigepealt valida taastatav partitsioon ja seejärel klõpsata tööriistariba nupul "Taasta fail", avada dialoogiboks "Faili taastamine", valida "Faili taastamine pärast vale vormindamist" ja valida failisüsteemi tüüp enne vormingut Võite alustada otsimist. Otsitud failide loend kuvatakse pärast otsimise lõpetamist põhiliideses. Igal failil või kataloogis on märkeruut. Kontrollige taastatavaid faile ja klõpsake siis hiire parema nupuga menüüd, et kopeerida failid teistesse sektsioonidesse. Üksikasjalike juhiste saamiseks lugege tarkvara abidokumenti "Failiandmete taastamine".

4. Keerulisemas olukorras kaob partitsioon ja seda ei saa otsida.

Kui kasutate erinevaid otsinguvõimalusi ja ei leia partitsiooni pärast partitsiooni kaotamist üles, tähendab see, et partitsiooni alglaadimissektor on kahjustatud, mis muudab partitsiooni täpse leidmise võimatuks. Sel juhul, kui soovite andmeid taastada, on selle kasutamine tülikam.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article