Your location:Data recovery software>Step>et>Võimas taastamine U-ketaste failitüübi abil

Latest News

Võimas taastamine U-ketaste failitüübi abil

Author:fsadmin

Views:

U-ketta andmete taastamine

Kõik tüübid

Andmete taastamine pakub vastavalt failitüübile võimsat taastamisfunktsiooni, mida saab kasutada failide katvuse korral Taastamata failide tõhus taastamine. Failitüübi järgi taastatud failid paigutatakse kausta "Kõik tüübid". Selle meetodi abil taastatud faile nimetatakse numbritega ja paigutatakse tüüpide kaupa eri kaustadesse. Näiteks Wordi dokumendid paigutatakse kaustadesse doc ja docx.

Tüübi järgi taastatud failid on tarkvara salvestusmeediumi põhjaliku skannimise tulemus. Kui kadunud faili ei õnnestu algse struktuurikataloogi kohaselt edukalt taastada, peab kasutaja vaatama kõiki vorme "Andmed", siin on sageli U-ketta andmete taastamise viimane päästetav õlekõrs!

Skaneerimise käigu salvestamine

Mõnikord on palju taastatavaid faile ja kadunud faile ei ole korraga täielikult taastatud, saab kasutaja skannimise käigu salvestada, Nii et te ei pea järgmisel skannimisel uuesti skaneerima, säästes aega.

6. samm: kontrollige taastatavaid faile ja tehke taastamine

Pärast taastamist vajavate failide leidmist saab kasutaja kontrollida taastamist vajavaid faile ja seejärel klõpsake nuppu "Järgmine nupp" kopeerib need failid välja. Pärast nupul "Järgmine" klõpsamist saab kasutaja seada sihtkausta failide salvestamiseks, nagu on näidatud allpool:

U-ketta andmete taastamine

Seaded Kui sihtkaust on lõpule jõudnud, klõpsake endiselt nuppu "Järgmine" ja andmete taastamine alustab andmete kopeerimise toimingut, nagu on näidatud järgmisel joonisel:

U-ketta andmete taastamine

Sihtkausta avamiseks klõpsake nuppu "Ava kaust", kasutaja saab näha taastatud faile; tegeliku andmete kopeerimise olukorra nägemiseks klõpsake nuppu "Üksikasjad"; selle aja lõpuleviimiseks klõpsake nuppu "Lõpeta". U-ketta andmete taastamise operatsioon.

Nagu näete, pakub andmete taastamine viisardi stiilis toimimisliidest, kogu andmete taastamise protsess on väga lihtne, see ei eelda, et kasutajal oleks liiga palju andmete taastamise kogemusi, ega vaja ka kasutaja Kapten palju põhilisi arvutiteadmisi. Ehkki USB-ketta andmete taastamise toiming on väga lihtne, tuletame siiski enamikule kasutajatest meelde, et andmete taastamine on vaeva nähtud töö. Kasutajad peaksid andmete igapäevases toimimises ja töötlemises olema ettevaatlikud ning andmete kadumise vältimiseks tegema olulistest andmetest rohkem varukoopiaid.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article