Your location:Data recovery software>>et>U-ketas kadus kasutamise ajal äkki

Latest News

U-ketas kadus kasutamise ajal äkki

Author:fsadmin

Views:

U-ketas ei saa andmete taastamise protsessi avada

U-ketta failid kadusid kasutamise ajal ootamatult, usun, et paljud kasutajad on kohanud sarnaseid olukordi, siis on U-ketas Mis juhtus, kui dokument järsku kadus? Kas USB-kettal puuduvaid faile saab taastada? Allpool räägib toimetaja teile, kuidas taastada failid, mis U-kettalt äkki kadusid.

Mis on tavalisemad põhjused, miks U-ketta failid puuduvad?

Kaasaegses ühiskonnas on U-ketas kõige levinum andmesalvestusseade. U-ketas on kerge, seda on lihtne kaasas kanda ning pistikust ja esitusest võib paljudel puhkudel ja seadmetes kasu olla. Nende U-ketta omaduste tõttu on U-kettaga aeg-ajalt mõnikord probleeme. Näiteks ühises U-ketta failid kaovad äkki ja kaovad. Ühendage U-ketas arvutiga. Pärast U-ketta avamist on tühi. Dokumendid on kadunud. See olukord on suhteliselt tavaline, kuid selle probleemi põhjus pole kindlaks tehtud. Siinne toimetaja võtab kokku mõned sagedamini esitatud viited.

Fail on peidetud: kontrollige arvuti U-ketta atribuute. Kui andmetes on ruumi, kuid faili ei kuvata, võib fail olla peidetud.

Faili kaotus: andmete kadumisel on palju põhjuseid, näiteks kustutamine, vormindamine, arvutiviirus jne. Kui leiate, et fail on kadunud, peatage kohe kirjutamine, et vältida kaotatud andmete ülekirjutamist.

U ketas on katki: U kettal on füüsiline tõrge, näiteks mälukiip, põhikontroll jne on kahjustatud.

U-ketta failid puuduvad Esimene taastamisviis: peidetud failide, kaustade ja draivide kuvamine

See meetod sobib peidetud failide taastamiseks Kui U-kettale kadunud faile ei peideta, lugege puuduvate failide hankimiseks 2. meetodit; see õpetus kasutab süsteemi Windows 10. Süsteemi teiste Windowsi versioonide spetsiifiline toimimine võib olla pisut erinev, kuid sama. Siin pole näide.

Esimene samm: ühendage U-ketas arvutiga ja topeltklõpsake faili explorer avamiseks töölaual ikooni "see arvuti".

2. samm: leidke failihaldurist USB-mälupulga draivitäht ja topeltklõpsake draivitähel, et USB-mälupulk avada.

3. samm: klõpsake menüüribal vahekaarti "Vaade" ja seejärel kontrollige suvandit "Peidetud üksused".

U-ketta failid puuduvad. 2. taastamisviis: kadunud failide taastamiseks kasutage U-ketta andmete taastamise tarkvara Kui see pole varjatud, võidakse see kogemata kustutada. Sel juhul võite proovida failide taastamiseks kasutada andmete taastamise tarkvara. Siis on U-ketta fail kadunud, milline andmete taastamise tarkvara on parem?

How do I quickly get back lost data ?

Step 1.Free download, and then Install Launch the Data Recovery software and then select lost data cause, and click the "Next" button

U-ketas kadus kasutamise ajal äkki

Step 2. Select the location C D F drive, sd card or external drive storage devices where you lost your data and click the "Scan" button. The software will start to scan your to find all of your lost files or data

U-ketas kadus kasutamise ajal äkki

Step 3. and then preview, you can click "Filter" or search the lost files after the scan, Click the "StartRecover" button to recover lost data.

U-ketas kadus kasutamise ajal äkki

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article