Your location:Data recovery software>Step>et>Partitsioonitaaste tarkvara

Latest News

Partitsioonitaaste tarkvara

Author:fsadmin

Views:

3. Partitsioonide taastamine

Bplandatarecovery kasutamisel leiate, et Bplandatarecovery funktsioon on partitsioonide taastamine, nagu on näidatud allpool:

Otsing on kaotatud Partitsioon

Sisestage partitsiooni taastamise operatsioon

Siis hüppab kadunud partitsiooni otsimise valikute aken, nagu näidatud allpool:

Bplandatarecovery Otsige partitsioonivõimalusi

Mõnel juhul on väga mugav kasutada partitsiooni taastamise funktsiooni, taastamise kiirus on äärmiselt kiire ja algse ketta saab taastada (taastatud andmete lisakoopiat pole) jne.

Kuid partitsioonide taastamisel on kasutajate jaoks kõrgemad nõuded ja see nõuab kõvaketta algsest partitsioonist teatud mõistmist. Kui rääkida süsteemi partitsioonist, tuleks tähelepanu pöörata süsteemi käivitamisele ja muudele probleemidele. See artikkel ei lähe kaugemale. Arutelul saavad huvitatud kasutajad vaadata veebipõhiseid abidokumente Bplandatarecovery ametlikul veebisaidil.

4. Andmete taastamise käsitsi muutmine sektoris

Professionaalsete andmete taastamise inseneride jaoks, ehkki tarkvara Bplandatarecovery tarkvara andmete taastamise funktsioon ise on juba piisavalt võimas, Kuid mõnel juhul on mõnikord mugavam kõvaketta valesid parameetreid ja võtmeandmeid otse muuta. Tavaliselt kasutatakse sarnaste toimingute tegemisel tööriista tarkvara WinHex. Tegelikult pakub Bplandatarecovery sektori redigeerimise funktsiooni, mis võib muuta ka kõvaketta andmeid otse koos Bplandatarecovery partitsioonide halduse jne funktsioonidega, see on paindlikum kui WinHe , Mugavam.

Valige kõvaketas või partitsioon, klõpsake hiire parema nupuga, valige otseteemenüüst "avatud 16-sektorise sektori redigeerimine", nagu näidatud allpool:

Bplandatarecovery fan Tsoonide redigeerimine

Sisestage sektori redigeerimise toiming ja muutke kõvaketta andmeid otse

Vastavalt sellele ilmub paremal partitsiooni või kõvaketta sektori redigeerimise paneel järgmiselt: Joonis:

Bplandatarecovery sektori redigeerimise paneel

Sektor redigeerimise liides ja toimimine on sarnased WinHexiga ning ka funktsioonid on enam-vähem samad, kuid kombineerituna teiste Bplandatarecovery-ga Funktsionaalne, paindlikum ja mugavam kasutada.

5. Serveri RAID-i taastamine

Bplandatarecovery toetab serveri Raidi taastamist, kasutajad saavad kasutada Bplandatarecovery-i praktiliselt Raidi ümberkorraldamiseks ja seejärel andmete taastamiseks, nagu allpool näidatud:

Serveri RAID-i taastamine

Peamenüü, tööriistade seadistatud virtuaalne RAID

Bplandatarecovery seadistas virtuaalse RAID

Kasutajad saavad pärast virtuaalse RAID moodustamist lisada kõvakettad, seada parameetreid nagu RAID tüüp ja taastada andmeid.

RAID-i taastamine on suhteliselt arenenud toiming. Kasutajad, kes pole RAID-iga tuttavad, saavad ühendust võtta Bplandatarecovery-eksperdirühmaga, et juhendada RAID-i taastamist.

6. Virtuaalmasinate andmete taastamine

Virtuaalseid masinaid kasutatakse üha enam.Kuidas kasutada Bplandatarecovery virtuaalsete masinate andmete taastamiseks? Võite mõelda Bplandatarecovery installimisele virtuaalsesse masinasse ja seejärel andmete taastamisele ...

Kuid seda ei soovitata teha. See meetod pole mitte ainult tülikas, vaid mõnikord ka teiste probleemidega seotud. Lihtne ja tõhus meetod on Bplandatarecovery käivitamine päris arvutis ja seejärel virtuaalse masina virtuaalse kõvaketta faili laadimine. Pärast laadimist saate taastada andmed virtuaalses kõvakettale nagu tavaline kõvaketas. Bplandatarecovery toetab kõiki tavapäraseid virtuaalse kõvaketta vorminguid.

Virtuaalse kõvaketta laadimine: peamenüü, kõvaketas - avage virtuaalse kõvaketta fail järgmiselt:

Virtuaalse ketta avamiseks kasutage Bplandatarecovery

Pärast virtuaalse kõvaketta laadimist saate andmeid taastada nagu tavaline kõvaketas.

Laadige Bplandatarecovery nüüd alla ja kogege seda võimsat andmete taastamise tööriista.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article