Your location:Data recovery software>Step>et>Kõvaketta halva raja tuvastamine ja parandamine

Latest News

Kõvaketta halva raja tuvastamine ja parandamine

Author:fsadmin

Views:

Näpunäide:

kas tavaversioon või professionaalne versioon, saadab Bplandatarecovery taust kasutaja kohe kasutajale registreerimiskoodi. Kasutaja saab seda registreerimiskoodi kasutada aktiivsel masinal kohe aktiveerumiseks. Kasutage; hiljem saadab Bplandatarecovery meeskond teile krüpteerimisvõtme. Pärast krüptimisvõtme kättesaamist kolme või nelja päeva jooksul saate kasutada Bplandatarecovery laadimisfunktsiooni mis tahes arvutis.

Kümme, rohkem probleeme

Lõpuks tutvustame mõningaid probleeme, mis võivad andmete taastamisel ette tulla.

1. Halbade sektorite mõju andmete taastamisele

Kui Bplandatarecovery skannib kõvaketta või partitsiooni, on kiirus väga aeglane, tavaliselt seetõttu, et kõvakettal on Halb viis. Sel juhul võite proovida kulutada rohkem aega skannimistulemuste ootamisele. Kui see on liiga aeglane (näiteks takerdunud teatud edusammudesse, see ei liigu mõne tunni jooksul), on soovitatav skaneerimine lõpetada ja saata kõvaketas professionaalsele andmete taastamise ettevõttele. Otsige seda.

Näpunäide. Kasutage kõvaketta vigaste sektorite tuvastamiseks rakendust Bplandatarecovery, nagu on näidatud järgmisel joonisel, kuid kui soovite andmeid taastada, ärge kasutage halbade sektorite parandamiseks Bplandatarecovery'i, kirjutatakse andmed uuesti üle!

Halva raja tuvastamine ja parandamine

Pärast kõvaketta valimist klõpsake hiire paremat nuppu ja valige otsetee menüüst "Halva raja tuvastamine ja parandamine"

Bplandatarecovery tuvastab halvad sektorid

Hüpikakende halbade sektorite tuvastamise ja parandamise aknas saate tuvastada kõvaketta halvad sektorid või proovida parandada vigased sektorid. Oluline on meeles pidada, et enne andmete taastamist ei tohiks te proovida remonditöid!

2. Failide salvestamise ja lugemise taastamise käik

Mõnikord on kõvaketaste ja partitsioonide skannimine aeganõudev. Skaneerimise tulemustes võtab taastatavate failide otsimine ja eelvaatlus aega. Mida peaksin tegema, kui ma ei saa operatsiooni ajutiselt jätkata? Bplandatarecovery pakub funktsiooni praeguste skannimistulemuste salvestamiseks, nagu on näidatud allpool:

Bplandatarecovery salvestab failide taastamise edenemise

Peatage, peatage andmete taastamise kontroll või skannimisprotsess on loomulik Pärast lõppu paremklõpsake partitsioonil või kõvakettal, kus andmed taastatakse, et salvestada faili taastamise käik.

Sel viisil saate järgmisel kõvaketta või partitsiooni andmete taastamisel järgmine kord helistada salvestatud faili taastamise käigule taastamisvalikute aknasse, nagu näidatud allpool:

Bplandatarecovery laadimiskontrolli edenemine

Klõpsake nuppu "Load scan progress" - saate otse viimase skannimise failiskaneerimise käigu importida, ilma et peaksite uuesti skaneerima, mis säästab oluliselt andmete taastamise aega.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article