Your location:Data recovery software>Step>et>Andmete taastamise valikud

Latest News

Andmete taastamise valikud

Author:fsadmin

Views:

Kolm, taastamisvalikud

Eelmises etapis, kas soovite partitsioonis olevad andmed või kogu kõvaketta andmed taastada, klõpsake otseteemenüü üksusel "Kustuta või vorminda". Pärast faili taastamist ilmub taastamisvalikute aken, nagu on näidatud järgmisel joonisel:

Bplandatarecovery alustab skannimist

Taastevalikute aken

< />

Näete, et seal on "Kustutatud failide taastamine", "Täielik taastamine", "Tuntud failitüüpide täiendav skannimine" ja kolm võimalust (skannimise laadimise käiku arutatakse hiljem).

Need kolm suvandit on tegelikult kolm moodust andmete taastamisel salvestuskandjate (nt kõvakettad ja vaheseinad) skannimiseks.

Kustutatud failide taastamine

See on väga kiire. Puuduseks on see, et see sobib olukorras, kus fail on just kustutatud ja uusi andmeid pole kirjutatud. Taastumisefekt pole hea.

See režiim skannib ainult partitsioonifailisüsteemi kataloogiteabe osa. Üldiselt saab 100G kõvaketta skaneerida umbes 10 sekundiga. Kuna skannitakse ainult partitsioonifailisüsteemi kataloogiteabe osa, nii et ainult Sobib lihtsateks andmete taastamise olukordadeks.

Täielik taastamine

Skaneerimise kiirus on aeglane, kuid taastamise efekt on väga hea, sobib enamikul juhtudel andmete taastamiseks.

See skannimismeetod mitte ainult ei skaneeri partitsioonifailisüsteemi kataloogiteabe osa, vaid analüüsib ka partitsioonisüsteemi andmeosa, nii palju kui võimalik, et leida võimalikku väärtuslikku andmete teavet, seega Taastamisefekt on väga hea, kui andmeid ei kirjutata üle, on andmete eduka taastamise lootus väga suur.Seega võtab see skannimismeetod rohkem aega kui ainult sektsiooni failisüsteemi kataloogide teabe skaneerimine - kustutatud failide taastamine Võimalusi on veel palju.

Tuntud failitüüpide täiendav skannimine

Skaneerimise kiirus on aeglane ning kõvaketas ja partitsioonid on suures osas kahjustatud, mis võib sageli saavutada paremaid taastamistulemusi.

See skannimismeetod, mis on osa andmete taastamise tarkvarast, mida nimetatakse universaalseks taastamiseks, skannib tegelikult partitsiooni või kõvaketast algusest lõpuni, vastates failitüübi failipäise teabele. See on üldjuhul pidev salvestusmeedium (näiteks digitaalkaamera mälukaart) .Taastusefekt on parem. See on mõttekas ka tavaliste kõvaketaste ja muude salvestuskandjate jaoks. Puuduseks on see, et taastatud failidel puudub failinimi ja kataloogistruktuur. Teine põhjus on kogu andmete salvestusruumi skannimine, mis on aeglasem. Kolmas on see, et suurte failide taastamise mõju on väiksem, kuna suurte failide pideva salvestamise tõenäosus on väiksem. Pärast valiku "Tuntud failitüüpide täiendav skannimine" kontrollimist klõpsake paremal asuvat nuppu "Vali failitüüp", et määrata hüpikaknas failitüüp, mida soovite taastada, nagu näidatud allpool:

Taastatavad failitüübid

Siin on sadu failitüüpe. Põhimõtteliselt on siin kõik failitüübid, millega sageli kokku puutute. Vaikimisi on need kõik kontrollitud. Võite lihtsalt kontrollida Taastatavate failitüüpide abil saab lihtsustada kõigi igat tüüpi failide taastamise tulemusi.

Soovitatud suvandid

Vaikimisi on kõik kolm taastamisvalikut kontrollitud (mõnel juhul blokeerib Bplandatarecovery automaatselt funktsiooni "Taastamine on kustutatud" Halli värvi suvandi "Fail" valikut ei saa kontrollida, kuna mõnikord on see skannimismeetod mõttetu), enamasti on see parim valik, soovitatav on see vastu võtta.

Kui kõik kolm suvandit on valitud, on Bplandatarecovery skannimisandmete protsess tegelikult selline:

1. Kasutage nuppu „Taasta kustutatud Režiim "Fail", kontrollige kõvaketast või partitsiooni kiiresti;

2. Pärast eelmise skannimise lõppu viige kaks skannimisrežiimi "täielik taastamine" ja "teadaolevate failitüüpide täiendav skannimine". ;

Lisaks on Bplandatarecovery'il andmete taastamisel ka järgmised funktsioonid. Selgitame seda hiljem:

1. DiskGeniu skannimistulemus on WYSIWYG tähendab, et skannimise ajal kuvatakse skannitud failid, kataloogid ja muu teave kasutaja jaoks viiteks;

2. Kasutaja saab skaneerimise igal ajal peatada või peatada ja seejärel kuvada Vaadake praeguste skannimistulemuste eelvaadet ja skannitud failide eelvaadet skannimise jätkamise otsustamiseks;

3. Kui kasutaja vajab, võite ka skaneerimise peatada ning skannimise käigu ja tulemused salvestada, nii et andmete uuesti taastamisel saate Lugege otse skannimise käiku ja tulemusi, säästes skaneerimise aega maksimaalsel määral.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article