Your location:Data recovery software>Step>et>Kadunud partitsioon pole kõvaketast tundmatu, taastamise sammud

Latest News

Kadunud partitsioon pole kõvaketast tundmatu, taastamise sammud

Author:fsadmin

Views:

Bplandatarecovery andmete taastamise eeltingimus on: Bplandatarecovery abil saab tuvastada salvestusriistvara (kõvaketas, eemaldatav kõvaketas, U-ketas, mälukaart jne), mida soovite andmete taastamiseks.

Näiteks järgmine pilt:

Bplandatarecovery tuvastab kõvaketta

See on arvuti, mida ma kasutan, käitan Bplandatarecovery ja tunnustan ära Kaks salvestusriistvara, HD0, on selle masina kõvaketas, maht on 2T, seal on 6 partitsiooni, näiteks C, D, E (ühele partitsioonile ei ole draivitähte määratud); RD1 on U-ketas, maht on ainult 15G ja ainult üks H-partitsioon

Kui Bplandatarecovery ei saa salvestusseadet pärast arvutiga ühendamist tuvastada, ei kuvata seda Bplandatarecovery põhiliidese vasakus servas asuvas aknas. Seejärel võib järeldada, et sellel salvestusseadmel on riistvaratõrke ja see sõltub ainult Tarkvara ei saa andmeid enam taastada. Püsivara parandamiseks või taastamise avamiseks tuleb see saata professionaalsele andmete taastamise ettevõttele.

Seda teenust pakub ka Bplandatarecovery meeskond ise ning Bplandatarecovery arendajana on see loomulikult tehnoloogia osas autoriteetsem. Abivajavad kasutajad saavad lisateabe saamiseks külastada Bplandatarecovery andmete andmete taastamise teenust.

Meeldetuletus:

Partitsioonikaotust pole kõvaketta tuvastamisel, see ei mõjuta tavaliselt andmete taastamist. Mõnikord ei saa erinevatel põhjustel kasutaja jaotust Bplandatarecovery'is näha - see on okei, mitte riistvaraprobleem, tavaliselt failisüsteemi tarkvara probleem. Kaotatud andmete taastamiseks saate siiski kasutada Bplandatarecovery-d.

Teiseks, kuidas alustada andmete taastamist

Erineb mõnest lollusarnasest andmete taastamise tarkvarast (näiteks andmete taastamine) Xiaobai kasutajatele, kui olete Bplandatarecovery esmakordsel kasutamisel ei pruugi te andmete taastamise toimingute jaoks kohe sissepääsu leida, kuid see on tegelikult väga lihtne.

Kui saate kindlaks teha, millisel partitsioonil andmed taastada soovite, valige Bplandatarecovery põhiliidese kohal asuvast kõvaketta partitsioonikaardist otse partitsioon, klõpsake hiire parema nupuga ja seejärel hüpiktee otseteega. Valige menüüst menüüelement "Taastatud pärast kustutatud või vormindatud faili taastamist", nagu on näidatud järgmisel joonisel:

Bplandata taastamine taastatakse pärast kustutatud või vormindatud faili

Andmete taastamine partitsioonist D

Mõnikord ei saa te kindlaks teha, millises partitsioonis andmed taastatakse. Tavaliselt on alumine partitsioon kadunud või loodud uus sektsioon. Hõlmatud, peate sellistel juhtudel valima salvestusseadme andmete taastamiseks põhiliideses Bplandatarecovery vasakul küljel ja seejärel paremklõpsake. Hüpikmenüüst, mis hüppab, valige ka menüüpunkt "Kustutatud või vormindatud faili taastamine ", Nagu allpool näidatud:

Bplandatarecovery kustutatud või vormindatud failide taastamine

Andmete taastamine kohalikust kõvakettast HD0

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article