Your location:Data recovery software>Step>et>Mobiilset kõvaketast ei saa avada

Latest News

Mobiilset kõvaketast ei saa avada

Author:fsadmin

Views:

Eemaldatavate kõvaketaste sümptomid

Mobiilsed kõvakettad on üks populaarsemaid andmesalvestusseadmeid. Võrreldes U-ketastega on mobiilsetel kõvaketastel suurem salvestusruum, stabiilsem ja usaldusväärsem. Mobiilseid kõvakettaid kasutatakse sageli andmete salvestamiseks või edastamiseks tööl, õppetöös ja igapäevaelus. Mobiilsel kõvakettale salvestatud andmed pole aga absoluutselt ohutud. Näiteks kui kasutajad kasutavad mobiilset kõvaketast, satuvad nad sageli toimimatutesse olukordadesse. Ühendage mobiilne kõvaketas arvutiga, avage failihaldur või kettahaldus, võite näha mobiilse kõvaketta draivitähte, kuid kui teete topeltklõpsu mobiilse kõvaketta avamiseks, leiate, et seda ei saa avada, ja kuvatakse tõrketeade.

Draivi H ketas pole vormindatud. Kas soovite selle nüüd vormindada?

Asukoht pole saadaval. G-le ei pääse juurde: \. Fail või kataloog on kahjustatud ja loetamatu.

Peate plaadi vormindama draivis E:. Kas soovite selle vormindada?

Juurdepääs F-le: \. Andmeviga (tsükliline liiasuse kontroll).

J: Juurdepääs puudub: \. See köide ei sisalda tunnustatud failisüsteemi. Veenduge, et kõik taotletud failisüsteemi draiverid oleks laaditud ja maht pole kahjustatud.

Lisaks, kui avate kettahalduse (paremklõpsake ikooni "see arvuti" - haldus-kettahaldus), näete, et failisüsteem muutub RAW-vormingus, võib ketta olek muutuda "initsialiseerimata" . Kui sektsiooni ei saa avada ega pääse juurde, usun, et paljud kasutajad on väga ärevil, kuna mobiilse kõvaketta andmeid pole kopeeritud. Tegelikult, kui te ei tegutse juhuslikult, näiteks vormindades, saab probleemi, et mobiilset kõvaketast ei saa avada, parandada hävitamatult.

Kuidas andmeid taastada, kui mobiilset kõvaketast ei saa avada?

Kuidas andmeid taastada, kui mobiilset kõvaketast, U-ketast, kõvaketast jne ei saa avada ja neile pole juurde pääseda? Praegu näib, et on kaks võimalust: kasutada andmete taastamiseks tarkvara andmete taastamiseks või osta andmete taastamise teenuseid. Toimetaja soovitus siin on:

Andmete taastamise tarkvara saate kõigepealt ise proovida taastada, kuna mõni andmete taastamise tarkvara on võimas ja hõlpsasti kasutatav, isegi Xiaobai kasutajad saavad mobiilse kõvaketta iseseisvalt täita. Andmete taastamine ja taastamise efekt on väga hea.

Andmete taastamise tarkvara pole ideaalne või andmete kaotsiminek on väga keeruline. Näiteks RAID-andmete taastamisel võite kaaluda andmete taastamisega seotud teenuseid, näiteks Bplandatarecovery-andmete andmete taastamist.

Niisiis, milline neist on parem mobiilse kõvaketta andmete taastamise tarkvara jaoks? Täna soovitan kasutada andmete taastamise tarkvara Bplandatarecovery tasuta prooviversiooni. Bplandatarecovery pakub sihipäraseid lahendusi erinevatele levinud andmekaotuse olukordadele. Võimas failide skannimisprotsess võib teostada salvestusseadmete täielikku sünkroonimist ja analüüsi ning toetab NTFS, FAT32, FAT16, FAT12, exFAT, EXT2, EXT3. , EXT4 ja muud failisüsteemid. Bplandatarecovery prooviversiooni ja registreeritud versiooni skannimistulemused on samad ning tasuta prooviversioon saab lõplikust taastamise tulemusest täielikult aru.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article