Your location:Data recovery software>Step>et>Mobiilse kõvaketta vormingu taastamine

Latest News

Mobiilse kõvaketta vormingu taastamine

Author:fsadmin

Views:

1. samm: laadige alla ja käivitage tarkvara Bplandatarecovery.

Tarkvara allalaadimiseks klõpsake tasuta allalaadimisnupul Bplandatarecovery ametliku veebisaidi kodulehel. Bplandatarecovery on tarkvara roheline versioon, seda pole vaja installida, pärast allalaadimist saate tarkvara käivitada pärast dekompressiooni.

Mobiilse kõvaketta vormindatud taastamine

2. samm: valige vormindatud mobiilse kõvaketta partitsioon ja klõpsake siis nuppu "Taasta fail".

See samm on väga oluline. Enne vajalike andmete otsimist peate valima õige partitsiooni.

Mobiilse kõvaketta vormingu taastamine

3. samm: hüpikakna taastamise faili aknas klõpsake nuppu "Start", et tarkvara saaks hakata kaotatud andmeid otsima.

Kui skannitavat ruumi on palju, võtab skannimine palju aega, kuid tarkvara loetleb andmete otsimisel reaalajas leitud andmed. Sel juhul kui leitakse, et see vajab Kui andmed on leitud, saate skannimisprotsessi varakult lõpetada.

Mobiilse kõvaketta vormingu taastamine

Neljas samm: faili eelvaade.

Faili eelvaade aitab tuvastada, kas kaotatud andmed on kahjustatud. Kui pärast mobiilse kõvaketta vormindamist kirjutatakse andmed üle, võidakse kaotatud andmed hävitada. Sel juhul on vaja andmeid hoolikalt eelvaatesse vaadata.

Mobiilse kõvaketta vormingu taastamine

Viies samm: kopeerige failid.

Kopeerige skannitud andmed teistesse sektsioonidesse, et taastamisprotsess lõpule viia. Märkus. Andmete kadumise all olevasse sektsiooni on keelatud salvestada mingeid andmeid, kuni andmed on edukalt taastatud.

Mobiilse kõvaketta vormingu taastamine

Tavalised probleemid mobiilse kõvaketta vormindatud andmete taastamisel

Q1, kuidas hinnata mobiilse kõvaketta kaotust Kas teie andmed on üle kirjutatud?

Faili eelvaade. Esiteks, kui kaotatud andmed kirjutatakse täielikult üle, siis faili skannimistulemites ei loetleta; kui fail kirjutatakse üle ainult osaliselt, kuvatakse fail skannimistulemites, kuid faili eelvaates kahjustatakse seda. Bplandatarecovery pakub võimas faili eelvaate funktsiooni, mis aitab kasutajatel otsustada, kas fail on kahjustatud.

Q2. Kui kaua pärast mobiilse kõvaketta vormingu taastamist saab?

Rangelt öeldes pole vormindatud andmete taastamisel palju pistmist andmete kadumise ajaga. Kui andmeid pärast andmete kadumist üle ei kirjutata ja ketas pole füüsiliselt kahjustatud, on andmeid igal ajal võimalik taastada.

Q3. Miks ma ei leia kadunud andmeid?

Vormindamisel ja taastamisel ei saa mõnikord andmeid otsida. Tavalised tegurid on järgmised:

skannitud seade on vale : Enne skannimise alustamist peate valima partitsiooni, kus kaotatud andmed asuvad, et oleks võimalik otsida õigeid andmeid.

Faile ei filtreerita õigesti: skannimistulemites on sageli palju andmeid ja mõnikord on nõutavaid andmeid raske eristada, eriti kui algne kataloogistruktuur on kahjustatud. Skaneerimistulemustest andmeid otsides saate filtreerimisfunktsioonide ja failide eelvaate abil kiiresti vajalikud failid leida.

Otsingumeetod on vale: erinevates andmekaotuse olukordades kasutatav andmete taastamise meetod on samuti erinev, võite proovida skannimismeetodi asendada või otsida tehnilist abi.

Kadunud andmed kirjutati üle: ülekirjutatud andmeid ei saa tavapäraselt taastada. Kui kaotatud andmed on täielikult üle kirjutatud, ei saa andmeid otsida.

Q4. Mis on põhjus, miks taastatud andmeid ei saa avada?

On kaks peamist põhjust, miks taastatud andmeid ei saa avada: üks on see, et kaotatud fail on kahjustatud, mis tuleneb sageli andmete kadumisest pärast ülekirjutamist, näiteks failide salvestamine; Taastemeetod on vale. Mõningate keerukate andmete kadumise juhtude korral ei pruugi tavalised taastamismeetodid andmeid õigesti taastada. Kui taastatud andmeid ei saa avada, võite pöörduda Bplandatarecovery tehniliste töötajate poole, et aidata konkreetset põhjust ja lahendust analüüsida.

Kokkuvõte

Ülaltoodud on kogu mobiilse kõvaketta vormindamise ja taastamise protsess ning mobiilse kõvaketta vormindamise kaotatud andmeid saab ülaltoodud aspektide abil hõlpsalt taastada. Lisaks sobib see õpetus ka arvuti kõvaketta, U-ketta, SD-kaardi, virtuaalse ketta ja muude seadmete taastamise vormindamiseks. Kui teil on küsimusi või vajate abi vormingu taastamise, mobiilse kõvaketta andmete taastamise jms osas, pöörduge aegsasti veebipõhise klienditeeninduse poole.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article