Your location:Data recovery software>Step>et>Partitsiooni ei saa avada, soovitage failide taastamiseks vormindada

Latest News

Partitsiooni ei saa avada, soovitage failide taastamiseks vormindada

Author:fsadmin

Views:

Faili taastamise õpetus 2: kas ei avata partitsiooni viip Kuidas faile pärast vormindamist taastada?

Partitsiooni avamata jätmine on üks levinumaid andmekaotuse probleeme. Partitsioon muutub RAW-ks ja seda ei saa avada. Tavaliselt on partitsioon kahjustatud, kuid sees olevad failid pole kadunud. Topeltklõpsake ressursihalduris oleval partitsioonil ja süsteemi taastamine küsib tõrketeadet. Tavalised tõrketeated on järgmised:

Ligipääsmatu. Fail või kataloog on kahjustatud ja loetamatu

Enne ketta kasutamist draivis peate selle vormindama. Kas soovite selle vormindada?

Draivi ketas pole vormindatud. Kas soovite selle nüüd vormindada?

Ligipääsmatu. See köide ei sisalda tunnustatud failisüsteemi. Veenduge, et kõik taotletud failisüsteemi draiverid oleks laaditud ja maht pole kahjustatud.

Ligipääsmatu. Parameetri viga

Sellistel juhtudel peaksite veateateakna otse sulgema ja mitte partitsiooni paaniliselt vormindama. Vormindamine mõjutab sageli lõplikku taastamise efekti ja põhjustab tõsist põhjust, et andmeid ei saa algse kataloogistruktuuri kohaselt taastada. Nüüd vaatame, kuidas kaotatud faile taastada mittetoimitavatesse sektsioonidesse.

Esimene samm: käivitage tarkvara Bplandatarecovery, valige ligipääsmatu partitsioon ja klõpsake siis vahekaarti "Sirvi faile", nagu allpool näidatud.

Mõnel juhul saab kadunud faile otse tarkvara kuvada. Kui näete faile, siis kopeerige failid taastamise lõpuleviimiseks otse. Kui te ei näe andmeid, jätkake.

Failide taastamine

Lisaks, kui partitsioon on enne kahjustamist NTFS-vormingus, võite proovida ka funktsiooni "Nutika laadimise praegune partitsioon", kuna neid on palju juhtumeid , Selle funktsiooni abil saab puuduvaid faile vastavalt algsele kataloogistruktuurile otse loetleda ja laadimisprotsess on väga kiire. Kui andmeid saab otse loetleda, siis kopeerige lihtsalt vajalikud failid.

Faili taastamine

2. samm: valige partitsioon, mis palub Bplandatarecovery tarkvara vormindada, ja klõpsake siis nuppu "Taasta fail", nagu allpool näidatud:

Failide taastamine

3. samm: valige suvand "Täielik taastamine" ja klõpsake siis nuppu "Start".

Kui partitsioon on tõsiselt kahjustatud, on soovitatav kontrollida ka suvandit "Teadaolevate failitüüpide täiendav kontrollimine", et tarkvara viiks läbi sügavkontrolli võimalikult paljude failide taastamiseks.

Failide taastamine

Neljas samm: failide eelvaade ja taastamine.

Taastatava faili leidmiseks vaadake faili eelvaadet ja kopeerige see taastamise lõpuleviimiseks teise partitsiooni.

Failide taastamine

Kokkuvõte

Kuidas kaotatud faile taastada? Ülaltoodud meetodi kohaselt saate kaotatud faile, näiteks kustutamist, vormindamist ja partitsiooni avamist hõlpsalt taastada. Sõltumata sellest, kas see on arvuti kõvaketas, mobiilne kõvaketas, U-ketas või mälukaart, saate kaotatud faili andmed taastada vastavalt selle juhendaja meetodile. Ehkki kadunud failide taastamine on suhteliselt lihtne, peate andmete kadumise vältimiseks siiski oma andmed õigel ajal varundama. Andmete taastamise ja varundamise kohta lisateabe saamiseks lugege veebijuhendit või pöörduge veebipõhise klienditeeninduse poole.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article