Your location:Data recovery software>Step>et>Kustutatud fotode taastamine

Latest News

Kustutatud fotode taastamine

Author:fsadmin

Views:

Kuidas kustutatud fotosid taastada?

Fotod on väga levinud ja olulised failid, mida peaksin tegema, kui kustutaksin kogemata olulised fotofailid? Tänases artiklis tutvustab toimetaja kahte lihtsat meetodit, mis aitavad teil hõlpsasti oma arvutis, SD-kaardil ja mobiiltelefonil kogemata kustutatud fotosid hõlpsasti alla laadida.

Kustutatud fotode taastamise kohta

Fotodel on väga oluline roll tööl või elus, see salvestab meile igasuguseid olulisi Hetk. Tehnoloogia arenguga on fotode tegemine muutunud väga lihtsaks ja huvitavaks, näiteks fotode jagamine sugulastele ja sõpradele, nende üleslaadimine sotsiaalsetele platvormidele jne. Kõigil on arvutisse või mobiiltelefoni salvestatud palju fotosid ja sageli fotodega tegelevatel kasutajatel on olnud kogemus fotode kogemata kustutamiseks. Mida me peaksime sel juhul tegema? Vastus on muidugi fotode taastamine.

Kas kustutatud fotosid saab taastada? Jah! Kustutamistoiming tähistab hõivatud kettaruumi lihtsalt "vabaks" ega kustuta andmeid täielikult. Sel viisil vabastatakse kettaruum ja võib näha, et süsteemis olev vaba ruum suureneb, ja seda ruumi saavad kasutada ka muud andmed. Kui jätkate andmete salvestamist pärast faili kustutamist, võib see hõivata kettaruumi ja kirjutada kustutatud andmed üle. Lihtsamalt öeldes, pärast foto tahtmatut kustutamist kuni selle ülekirjutamiseni saab kadunud foto tagasi! Kustutatud fotode taastamiseks peaksite kõik kirjutamistoimingud kohe lõpetama! Seejärel toimige taastamiseks allpool toodud samme.

Foto taastamise õpetus 1: Kuidas taastada kõvakettalt ja SD-kaardilt kogemata kustutatud fotod?

Tuletage meelde, et enne tegelikku taastamist saate kõigepealt kontrollida, kas arvuti prügikastis on vajalikke faile. Kui kustutame failid kohalikust kõvakettalt, pannakse need prügikasti. Kui andmeid saab prügikastist taastada, pole edasisi toiminguid vaja.

Kustutatud fotode taastamine

1. samm: ühendage kadunud fotodega telefon arvutiga ja seejärel juuritage juurlitsentside saamiseks telefoni.

2. samm: installige ja käivitage arvutis mobiiltelefoni andmete taastamise tarkvara, seejärel valige kadunud andmete mäluseade ja klõpsake skannimise alustamiseks nuppu "Järgmine".

Kustutatud fotode taastamine

3. samm: fotode eelvaade ja salvestamine.

Pärast skannimist saate tarkvara andmetes eelvaate teha, et teha kindlaks, kas vajalikke fotofaile saab õigesti taastada. Pärast kinnitust, et taastamistulemustega pole probleeme, saate tarkvara osta ja registreerida ning kopeerida failid, mida soovite taastada, arvutisse.

Kustutatud fotode taastamine

Fotode taastamise KKK-d

1. Kuidas kustutatud fotosid Apple iPhone'ist taastada?

Apple'i mobiiltelefonide fotod kustutatakse, võite proovida fotod kõigepealt varundatud failidest taastada; kui varundamist pole, saate taastamiseks kasutada andmete taastamise tarkvara:

Mobiiltelefon Ühendage arvutiga ja installige arvutisse mobiiltelefoni andmete taastamise tarkvara iOS-i versioon.

Telefoni skannimiseks kasutage taastamistarkvara.

Kadunud fotode eelvaade ja taastamine.

2. Milline fotode taastamise tarkvara on parem?

Praegu on turul palju foto taastamise tarkvara, kuid selle tarkvara kvaliteet on ebaühtlane, kuidas otsustada, milline taastamistarkvara on hea? Lihtsamalt öeldes, vali tuntud kaubamärkide tähttooted, nende toodete tehnoloogia ja restaureerimise kvaliteet on tagatud. Siis on tegelik prooviversioon. Kui proovite taastamisefektide võrdlemiseks erinevat tarkvara, saate valida endale sobivaima. Siinne toimetaja soovitab andmete taastamise tarkvara Bplandatarecovery, millel on kõrge taastumisefekt ja mida on lihtne kasutada.

3. Taastatud fotosid ei saa pärast vaatamist avada. Mis saab edasi?

Taastatud fotosid ei saa avada. Võimalikud põhjused on: fotod on kahjustatud. Näiteks pärast andmete kadumist toimub kirjutamistoiming ja kaotatud andmed hävitatakse; võib ka juhtuda, et taastamisviis on vale. . Sel juhul võtke õigeaegselt ühendust Bplandatarecovery tehnilise meeskonnaga, et aidata põhjust analüüsida ja lahendus leida.

Kokkuvõte

Kuidas kustutatud fotofaile taastada? Ülaltoodud on kõige sagedamini kasutatav taastamisviis. Loodan, et ülaltoodud meetodite abil saate aidata kustutatud fotode, videote, audiosüsteemide, dokumentide ja muude andmete hankimisel erinevatest seadmetest. Lõpuks tuletab toimetaja meelde, et olulised failid tuleks õigel ajal varundada, et vältida probleeme paljude andmete kaotamisega.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article