Your location:Data recovery software>Step>et>Taastage kaamera SD-kaardilt kogemata kustutatud fotod

Latest News

Taastage kaamera SD-kaardilt kogemata kustutatud fotod

Author:fsadmin

Views:

Lisaks, kui soovite kaamera SD-kaardilt kogemata kustutatud fotod taastada, peate esmalt mälukaardi arvutiga ühendama, et arvuti saaks selle ära tunda.

Kustutatud fotode taastamine

Järgnev on kustutatud fotode taastamise protsess Bplandatarecovery andmete taastamise tarkvara abil. Bplandatarecovery on ekspertide tasemel andmete taastamise tarkvara, mis toetab eri tüüpi andmete, näiteks fotode, dokumentide, videote ja heli taastamist. Saab hõlpsasti hakkama andmete kadumisega, mis on põhjustatud vormindamisest, juhuslikust kustutamisest, RAW-partitsioonist, partitsioonikaotusest, süsteemi uuesti installimisest, uuesti osadeks jaotamisest ja muudest põhjustest. Lisaks saavad Bplandatarecovery Professional Editioni kasutajad hakkama ka mõne keerukama andmekaotusega, näiteks RAID-andmete taastamine, BitLockeri andmete taastamine jne.

Bplandatarecovery allalaadimine

1. samm: leidke kadunud foto sektsioon Bplandatarecovery tarkvaras, valige partitsioon ja klõpsake nuppu "Taasta fail".

Kustutatud fotode taastamine

2. samm: skannimisetappi sisenemiseks klõpsake otse hüpikakna taastamise faili aknas nuppu "Start".

Selles aknas näete erinevaid taastevalikuid, eesmärk on pakkuda erinevaid skannimismeetodeid. Seetõttu pole erilist olukorda, on soovitatav kontrollida neid kõiki vastavalt tarkvara vaikesätetele.

Kustutatud fotode taastamine

3. samm: kadunud fotofailide eelvaade.

Pärast skannimist saate kadunud andmetest eelvaate teha, et saaksite otsustada, kas fail on kahjustatud. Tehke topeltklõps failil, et avada eelvaate aken, nagu on näidatud alloleval joonisel; faili, mida saab eelvaatena vaadata, saab tavapäraselt taastada. Kui foto eelvaate kuvamisel on foto rikutud, siis fail taastub ja kahjustatakse.

Kustutatud fotode taastamine

4. samm: kopeerige failid.

Valige skannimistulemustes fotod, mida soovite taastada, paremklõpsake hiire parema nupuga ja valige "Kopeeri täpsustatud kausta". Pärast seda saate sihtkausta seada taastatud fotode salvestamiseks.

Kustutatud fotode taastamine

Fotode taastamise õpetus 2: Kuidas kustutatud fotosid mobiiltelefonilt taastada?

Mobiiltelefonide albumid pakuvad tavaliselt kausta, mis sarnaneb arvuti prügikastiga, et kasutajad saaksid hiljuti kustutatud fotosid 30 päeva jooksul salvestada. Üle 30 päeva vanad kustutatud fotod kustutatakse siit automaatselt. Seetõttu saate enne mobiiltelefoni andmete taastamise tarkvara kasutamist kõigepealt kontrollida, kas hiljuti kustutatud kaustas on vajalikke andmeid. Ärge muretsege, kui te seda ei leia, võite kustutatud fotofailide taastamiseks kasutada ka taastamistarkvara.

Selles õpetuses kirjeldatakse, kuidas kasutada mobiiltelefoni andmete taastamise tarkvara kadunud fotofailide taastamiseks Androidi telefonist.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article