Your location:Data recovery software>Step>et>Uue ketta andmete kustutamise eelvaade

Latest News

Uue ketta andmete kustutamise eelvaade

Author:fsadmin

Views:

Kuidas taastada U-ketta andmeid

3. samm. Vaadake skannimistulemuste andmeid eelvaate ja leidke vajalikud failid.

Topeltklõpsake failil või paremklõpsake ja valige "Eelvaade" faili avamiseks ja faili täieliku sisu kuvamiseks. Sel viisil saate täpselt kindlaks teha, kas faili saab tavapäraselt taastada.

U-ketta andmete taastamine

Neljas samm: kopeerige skannimistulemuste andmed teistesse partitsioonidesse, et U-ketta taastamise protsess lõpule viia.

U-ketta andmete taastamise KKK

1. U-ketast ei saa avada ja see küsib, et see pole vormindatud, kuidas taastada U-ketta andmeid?

U-ketta avamata jätmine nõuab, et see pole vormindatud, mis näitab, et U-ketta partitsioon on kahjustatud. Kui U-ketta andmed on väga olulised, ärge vormingutoimingut teostage, peaksite U-ketta skannimiseks kasutama kohe tarkvara Bplandatarecovery funktsiooni "faili taastamine" ja seejärel leitud andmed teistele ketastele taastama.

2. U-kettal on viirus, kas andmeid saab taastada?

Pärast U-ketta viirust saate kadunud failide taastamiseks kasutada andmete taastamise tarkvara. Kasutage rakenduse Bplandatarecovery abil U-ketta täielikku kettakontrolli ja seejärel faili eelvaate abil, kas faili saab normaalselt taastada.

3. Pärast U-ketta faili kustutamist pole prügikasti, kuidas faili taastada?

U-kettalt kustutatud faile ei panda prügikasti, vaid need kustutatakse otse. Kustutatud faile saab siiski andmete taastamise tarkvara kaudu hankida: käivitage tarkvara Bplandatarecovery> U-ketta skannimiseks funktsiooni "failide taastamine" kasutamine> vajalike failide eelvaade ja taastamine.

Kokkuvõte

Ülaltoodu puudutab U-ketta andmete taastamist. U-ketta andmete kadumise korral peate kõigepealt olema rahulik ja pöörama tähelepanu Ärge kirjutage andmeid U-kettale, et mitte tekitada andmetele sekundaarset kahju; seejärel järgige U-ketta andmete taastamiseks ülaltoodud õpetust. Lõpuks tuletab toimetaja kõigile meelde, et täiendavate varukoopiate tegemiseks tuleb olulisi andmeid meeles pidada

Esimene samm: ühendage arvutisse andmete taastamiseks vajalik U-ketas ja avage seejärel tarkvara Bplandatarecovery.

2. samm: valige Bplandatarecovery'is U-ketas ja klõpsake siis nuppu "Taasta fail".

U-ketta andmete taastamine

3. samm: U-ketta skannimise alustamiseks klõpsake nuppu "Start". Tavaliselt kulub U-ketta skannimiseks vaid mõni minut ja oodake kannatlikult, kuni skannimine lõpeb.

U-ketta andmete taastamine

Neljas samm: vaadake kadunud faili eelvaadet ja kontrollige faili taastamise efekti.

See, mida näete, on see, mida saate, tarkvara ei muuda skannimistulemusi, st skannimistulemused on lõplikud taastamistulemused. Piltide, videote, audiosüsteemide, dokumentide, tekstifailide jne avamiseks saab topeltklõpsu teha. Kui faili saab tavapäraselt eelvaate abil vaadata, nagu allpool näidatud, tähendab see, et fail pole kahjustatud ja seda saab normaalselt taastada.

U-ketaste andmete taastamine

5. samm: kopeerige taastatavad failid teistele ketastele, et U-ketta taastamine lõpule viia.

Taasteprotsessi lõpuleviimiseks tuleb skannimistulemuste failid kopeerida. Märkus. Ärge kopeerige andmeid USB-draivi, kus andmeid taastatakse.

Kuidas taastada U-ketta andmeid

Juhend 2: Kuidas andmeid taastada, kui U-ketas on katki?

Mida peaksin tegema, kui U-ketta failid on kahjustatud? U-ketas on katki, kas selle andmeid saab eksportida? Kas USB-ketas on katki, saab andmeid taastada, sõltub peamiselt USB-ketta kahjustuse määrast. Kui U-ketas on kahjustatud ainult loogilisel tasemel või on tegemist kerge füüsilise rikkega, siis saab selle sisemisi andmeid eksportida andmete taastamise tarkvara abil. Kui U-ketas on kahjustatud väga tõsiselt, näiteks kui arvuti ei suuda U-ketast tuvastada, siis andmete taastamise tarkvara ei tööta. Sel ajal peate andmete taastamiseks leidma professionaalse andmete taastamise agentuuri. Siit saate teada, kuidas kasutada Bplandatarecovery andmete taastamiseks, kui U-ketas on katki.

Esimene samm: avage tarkvara Bplandatarecovery ja kontrollige, kas tarkvara tuvastab U-ketta.

U-ketta andmete taastamine

2. samm: valige U-ketas, mis vajab andmete taastamiseks, ja klõpsake seejärel tarkvara kohal asuvat nuppu "Restore File". Pärast seda näete järgmist akent failide taastamiseks. U-ketta skannimise alustamiseks klõpsake nuppu "Start".

Meeldetuletus: kui tarkvara ei saa näiteks teatud asukohta skannimist skannimist lõpule viia, jääb see kinni ja ei saa skannimist jätkata. Sel ajal võite kaaluda U-ketta pildi tegemist ja seejärel pildifaili skannimist. Andmete taastamine. Kuidas teha U-ketta peegelpilti? Palun lugege juhendit: Sektorkoopia

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article