Your location:Data recovery software>Step>et>U-ketast ei saa avada, seal on oluline andmete taastamine

Latest News

U-ketast ei saa avada, seal on oluline andmete taastamine

Author:fsadmin

Views:

U-ketast ei saa avada, selles on olulisi andmeid, kuidas andmeid taastada? Tegelikult on U-ketta andmete taastamine väga lihtne. Siit saate teada, kuidas taastada U-ketta andmeid. U-ketta andmete taastamine tuleb lõpule viia andmete taastamise tarkvara abil.Võimsa U-ketta andmete taastamise tarkvara valimine muudab töö efektiivsemaks.

Bplandatarecovery on professionaalne andmete taastamise tarkvara, mis toetab mitmesuguste seadmete, näiteks U-ketta, kõvaketta, mobiilse kõvaketta, mälukaardi, virtuaalse masina ketta, RAID-i, andmete taastamist ja saab käsitseda mitmesuguseid andmeid Levinumad andmekaotuse probleemid, näiteks juhuslik kustutamine, vormindamine, partitsioonikahjustus, partitsioonikaotus jne. Kui Bplandatarecovery andmeid taastab, pole toiming keeruline: isegi valgel kasutajal, kellel puudub kogemus, pole tarkvara kasutamisel raskusi. Järgnev on U-ketta andmete taastamise üksikasjalik protsess:

1. samm: käivitage tarkvara Bplandatarecovery ja ühendage arvutisse andmete taastamiseks vajalik U-ketas, et tarkvara saaks U-ketta ära tunda.

Arvuti ketas kuvatakse Bplandatarecovery liidese vasakus servas. Kui siin pole ühtegi USB-draivi, mis tuleks taastada, ei saa järgnevat taastamistoimingut teha.

2. samm: valige U-ketas, mis vajab andmete taastamiseks, ja klõpsake nuppu taasta faili nupp. Tarkvara ilmub taastamisfaili aken, nagu allpool näidatud.

Taastefaili aknas kontrollige taastamise suvandit ja klõpsake nuppu Start, et lasta tarkvaral U-ketta skannimist alustada. Kuna U-ketas võib erineval määral kahjustuda, on soovitatav skannida vastavalt tarkvara vaikevalikule.

Sisestage ketas draivi

3. samm: faili skannimine ja eelvaade.

Bplandatarecovery skannimisprotsess on nähtav. Skaneerimise ajal loetleb tarkvara pidevalt leitud faile. Nagu näete alloleval joonisel, klõpsake failil, nagu näete alloleval joonisel, tarkvara alla ilmub väike eelvaateaken; kui topeltklõpsate faili, ilmub suur eelvaateaken, et saaksite vaadata faili algset sisu . Faili eelvaates saate kiiresti kontrollida, kas fail on õige ja kahjustatud.

Sisestage ketas draivi

4. samm: failide taastamine U-kettalt

Pärast skannimise lõppu saate faile kopeerida U-ketta andmete taastamise protsessi lõpuleviimiseks: märkige soovitud fail või kaust, paremklõpsake hiire parema nupuga ja valige suvand "Kopeeri täpsustatud kausta".

Sisestage ketas draivi

Kokkuvõte

Ülaltoodud on põhjuse analüüs, mis näitab draivi sisestamise viipe, kui U-ketast ei saa avada Andmete taastamise protsessi lahendus ja tutvustus. Kui teil on U-ketta kohta küsimusi või soovite andmete taastamise kohta rohkem teada saada, saate vaadata veebisaidi veebifailide faili või pöörduda Bplandatarecovery ekspertide meeskonna poole.

Tarkvaral Bplandatarecovery on kaks sisseehitatud andmeotsingu algoritmi, mis saavad kadunud failid faili algses kataloogistruktuuris taastada ja faili tüübi kaudu ka sügava taastamise teostada. Tarkvara skannimisprotsessiks on skannimise ajal leitud andmete kuvamine.Kui vajalikud andmed on leitud, taastage need viivitamatult, ootamata skannimise lõppu, mis säästab aega.

Lisaks mälukaardilt kadunud andmete taastamisele toetab tarkvara ka mitmesuguseid muid andmesalvestusseadmeid, näiteks arvuti kõvakettad, mobiilsed kõvakettad, U-kettad, virtuaalsed kettad (VHD, VMDK, VDI), dünaamilised kettad , RAID jne Lisaks saate andmete taastamise spetsialistide jaoks kasutada ka tarkvara sektori redigeerimise funktsiooni, et käsitsi taastada, redigeerides kuueteistkümnendsüsteemi andmeid.

Kokkuvõte

Selles artiklis tutvustatakse mälukaardi andmete taastamise meetodit ja antakse üksikasjalikud graafilised juhendid tavalisteks mälukaardi andmete kadumise olukordadeks. Kui teil tekib mälukaardi andmete kadumise probleem, peaksite sellega rahulikult tegelema ja järkjärguliseks taastamiseks järgige selle artikli vastavat õpetust. Andmete taastamise tarkvara Bplandatarecovery tasuta prooviversioon aitab teil tuvastada, kas kaotatud andmeid saab taastada, ja kogu taastamisprotsess on kirjutuskaitstud toiming ning ka valged kasutajad saavad seda enesekindlalt kasutada.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article