Your location:Data recovery software>Step>et>Üks võti taastab kõvaketta partitsiooni andmete taastamise

Latest News

Üks võti taastab kõvaketta partitsiooni andmete taastamise

Author:fsadmin

Views:

Pärast ühe hiireklõpsuga Ghost, kuidas kasutada Bplandatarecovery'i kõvaketta algsete andmete taastamiseks

Valige andmete taastamiseks kõvaketas, seejärel klõpsake hiire parema nupuga ja valige "Otsi kadunud partitsiooni" ( Taastage partitsioonitabel) ", nagu on näidatud allpool:

Kadunud partitsiooni otsimine

Siis võimaldab Bplandatarecovery kasutajal määrata taastamissektsiooni vahemiku, Ekraanile ilmub järgmine aken:

Partitsiooniseadete otsimine

Tavalistes olukordades valib kasutaja vaikimisi kogu ketta või saate partitsiooni taastamise täpsustada vastavalt tegelikule olukorrale. Otsingu ulatus.

Seejärel klõpsake nuppu "Alusta otsingut", Bplandatarecovery hakkab kõvakettalt vaheseinu otsima, nagu allpool näidatud:

Otsitud partitsioonid

Pärast seda, kui Bplandatarecovery on partitsiooni leidnud, annab see kasutajale teada, et partitsioon on leitud, nagu on näidatud järgmisel joonisel:

Vaadake uue partitsiooni kohta üksikasjalikku teavet

Võite Bplandatarecovery pakub teavet partitsiooni kohta, nagu asukoht, tüüp, failisüsteem jne, ja põhiaknas kuvatava partitsiooni kataloogifaili teavet, et teha kindlaks, kas partitsioon on partitsioon enne kõvaketta Ghost operatsiooni, ja valida, kas säilitada partitsioon Vahesein.

Pärast kõvaketta skannimisel Bplandatarecovery abil leitud partitsioonide hoidmist või ignoreerimist võite kõvaketta skannimist jätkata kuni kogu kõvaketta kõigi sektsioonide skannimiseni, nagu on näidatud järgmisel joonisel:

Bplandatarecovery'i otsimine kõvaketta partitsioonidelt

Kõvaketta partitsioonide skannimine Bplandatarecovery abil on väga kiire. Tavaliselt saab 1 TB kõvakettaid skannida kümnete sekunditega!

Bplandatarecovery skannib kõvaketta partitsiooni, kasutades väga ohutut kirjutuskaitstud operatsiooni. Bplandatarecovery peaaknas kuvatakse skannitud kõvaketta partitsioon ja partitsioonil olevad kataloogifailid vastavalt skannimistulemustele. Bplandatarecovery on skannimistulemuste kohaselt ajutiselt mällu sisse ehitatud.Bplandatarecovery ei kirjuta kõvakettale mingit teavet, seega ei pea kasutajad muretsema kõvaketta partitsiooni skannimise pärast, mis põhjustab kõvaketta andmete muutusi või kahjustusi. .

Peamine liides pärast Bplandatarecovery kõvaketta partitsioonide skaneerimise lõpuleviimist on näidatud allpool:

Lõpetage partitsioonide otsing

See ja Bplandatarecovery Kõvakettad, mida tavaliselt kuvatakse, on põhimõtteliselt samad. Ainus erinevus on see, et partitsioonil ei kuvata sellist teavet nagu draivitäht ja köitesilt.

Kasutajad saavad vaadata teavet erinevate aspektide, näiteks partitsiooni asukoha ja tüübi kohta, saavad vaadata teavet, näiteks partitsioonide katalooge ja faile; eriti saavad kasutajad faile eelvaates kontrollida, kas partitsioonis olevad failid on kahjustatud jne. .

Valige taastatav fail, kopeerige see määratud asukohta ja viige lõpule andmete taastamise toiming.

Kui soovite partitsiooni otse originaalkettale salvestada ja andmed taastada, jättes andmete kopeerimise protsessi vahele, võite valida ka "Salvesta muudatused". Mõnikord on see mugavam ja kiirem, nagu allpool näidatud:

muudatuste salvestamine

Näpunäide: tõenäoliselt kahjustab selline toiming selle kõvaketta Windowsi süsteemi. Kui soovite ikkagi seda kõvaketast süsteemikettana kasutada , Peate Windowsi sellele kõvakettale uuesti installima.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article