Your location:Data recovery software>Step>et>Mälukaarti ei õnnestu arvuti taastetoimingute abil ära tunda

Latest News

Mälukaarti ei õnnestu arvuti taastetoimingute abil ära tunda

Author:fsadmin

Views:

Kui arvuti ei suuda mälukaarti tuvastada, proovige mõnda muud kaardilugejat või mõnda muud arvutit; kui arvuti või kaardilugeja vahetatakse, ei suuda arvuti ikkagi mälukaarti ära tunda, mis näitab, et mälukaart on füüsiliselt kahjustatud. . Sellisel juhul peate andmete taastamiseks leidma professionaalse andmete taastamise ettevõtte.

Mälukaardi andmete taastamine, teine ​​samm: valige sobiv mälukaardi andmete taastamise tarkvara

Kui arvuti suudab mälukaardi ära tunda, tähendab see, et saate mälu kasutada Kaardiandmete taastamise tarkvara andmete taastamise saamiseks! Mälukaardi andmete taastamiseks peaksite kõigepealt valima võimsa ja hõlpsasti kasutatava mälukaardi andmete taastamise tarkvara, kuna andmete taastamise tarkvara mõjutab otseselt andmete lõplikku taastamise efekti. Mälukaardi andmete taastamise tarkvara valimisel olge ettevaatlik. Sellest artiklist leiate teavet selle kohta, milline andmete taastamise tarkvara on parem.

Siinkohal soovitan kasutada andmete taastamist. Andmete taastamine on välja töötatud tuuma Bplandatarecovery abil. See on võimas ja hõlpsasti kasutatav. Järgnev joonis on andmete taastamise peamine liides.

Mälukaardi andmete taastamine

Mälukaardi andmete taastamine, kolmas samm: valige sobiv andmete taastamise režiim

Kasutajad saavad Valige sobiv andmete taastamise režiim vastavalt tegelikule andmekaotuse olukorrale, võite proovida veel mitmeid. Igal tarkvara põhiliidese andmete taastamise režiimil on selge ja selge sissejuhatus ning kasutajad saavad valida vastavalt andmekao olukorrale. Kasutajad võivad olla kindlad, et andmete taastamisel mälukaardil andmete taastamise ajal kirjutamistoiminguid ei tehta, seega ei põhjusta see teisest andmete hävitamist!

Mälukaardi andmete taastamine, 4. samm: skannige mälukaarti

Pärast andmete taastamise režiimi valimist siseneb tarkvara partitsiooni või ketta valiku liidesesse. Valige andmete taastamise liidese vasakul küljel mälukaart, mis tuleb taastada, ja paremal pool kuvatakse mälukaardi asjakohane teave.

Mälukaardi andmete taastamine

Skaneerimise edenemise laadimine

Andmete taastamine võib skannimistulemused salvestada, nii et mälukaardi järgmine kord kasutate Andmete taastamisel pole vaja uuesti skannida, säästes aega.

Lisaks tuleb otsida teadaolevat tüüpi faile

Andmete taastamine toetab andmete taastamisel failide taastamist tüüpide kaupa, näiteks peavad kasutajad taastama ainult mälukaardil olevad teatud failid Spetsiifiliste failitüüpide, näiteks GIF-failide või AVI-videofailide korral saate taastatava failitüübi valimiseks klõpsata nuppu "Valige failitüüp", nagu on näidatud järgmisel joonisel:

Mälukaardi andmete taastamine < / p>

Klõpsake nuppu "Järgmine", et alustada mälukaardi skannimist ja sisestada failiotsingu liides, nagu näidatud allpool:

Mälukaardi andmete taastamine

< />

Mälukaardi andmete taastamine, 5. samm. Vaadake skannimistulemustest taastatavaid faile ja leidke need

Andmete taastamine Pärast mälukaardi skannimist sorteeritakse ja kuvatakse skannimistulemused. Kui see välja tuleb, saavad kasutajad leida faile, mis tuleb taastada failide filtreerimise ja eelvaate abil.

Tavaolukorras skaneeritakse andmete taastamise teel suur hulk faile. Kasutajad saavad faile filtreerida vastavalt faili suurusele, metamärkidele, muutmisajale ja muule teabele, nagu on näidatud järgmisel joonisel:

Mälukaardi andmete taastamine

Lisaks on andmete taastamisel ka võimas faili eelvaate funktsioon. Kasutajad saavad enne faili tegelikult kopeerimist eelvaate abil otsustada, kas faili sisu on õige ja kas faili saab edukalt taastada! Failivormingud, mida andmete taastamise faili eelvaade toetab, on järgmised: tekstifailid, Office'i dokumendifailid nagu Word ja Excel, enamikes vormingutes pildifailid ning enamikes vormingutes heli- ja videofailid.

Järgneval pildil on andmete taastamiseks mõeldud videofaili eelvaate ekraanipilt:

Mälukaardi andmete taastamine

Peate olema pööranud tähelepanu Andmete taastamise failide skannimise tulemuste liideses on siin nupp "Salvesta edenemise nupp". Kui teil pole ajutiselt aega skannimistulemuste hoolikalt otsimiseks, klõpsake skannimistulemuste salvestamiseks seda nuppu. Kui teil on aega otsingu jätkamiseks, ei pea te kõvaketast uuesti skannima, tuleb lihtsalt üle viia viimased skannimistulemused, mis võib suuresti kaasa aidata Säästke oma aega!

Mälukaardi andmete taastamine, 6. samm: kopeerige taastatavad failid

Pärast taastatavate failide leidmist kontrollige neid ja klõpsake nuppu "Järgmine" "Nupp. Tarkvara siseneb järgmisesse liidesesse ja seab taastefaili sihtkausta, nagu on näidatud järgmisel joonisel:

Mälukaardi andmete taastamine

Pärast sihtkausta seadistamist , Klõpsake nuppu "Järgmine", andmete taastamine hakkab andmeid kopeerima, järgmine joonis näitab andmete kopeerimise protsessi ja tulemusi:

Mälukaardi andmete taastamine

Sihtkausta avamiseks klõpsake nuppu "Ava kaust", tegeliku andmete koopia kuvamiseks klõpsake nuppu "Üksikasjad" ja selle andmete taastamise toimingu lõpetamiseks klõpsake nuppu "Lõpeta"

Sel hetkel on mälukaardi andmete taastamine lõppenud! Andmete taastamine muudab mälukaardi andmete taastamise hõlpsasti õpitavaks tööks, kuid enamasti peab enamik kasutajaid andmete varundamiseks siiski head tööd tegema, proovige mitte põhjustada andmete kadu!

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article