Your location:Data recovery software>Step>et>Recycle Bin Shift + Kustuta täielikult kustutatud ja kuidas taastada

Latest News

Recycle Bin Shift + Kustuta täielikult kustutatud ja kuidas taastada

Author:fsadmin

Views:

Kuidas faile taastada, kui prügikast tühjendatakse? Prügikastis olevad failid on kustutatud .Kuidas kustutatud faile taastada? Kuidas taastada Shift + Delete abil kustutatud faile? Selles artiklis tutvustatakse üksikasjalikult juhuslikult kustutatud failide taastamismeetodit. Samuti saate faile hõlpsalt taastada, tühjendades prügikasti.

Esimene meetod: tühjendatud prügikasti failide taastamiseks kasutage andmete taastamist

Esimene samm: pärast andmete taastamise installimist ja käitamist näete järgmist liidest, seda Aeg valida suvand „Taasta kustutatud failid”.

Märkus. Tarkvara installimine partitsiooni, kus andmed kaotatakse, on keelatud, et mitte põhjustada andmete ülekirjutamist, mille tulemuseks on faili taastamine.

Kuidas taastada, kui prügikast on tühi

2. samm: valige partitsioon, kuhu andmed tarkvara kaotavad, ja klõpsake nuppu "Järgmine". Andmete taastamine alustab kustutatud failide otsimist.

Märkus. Siin peate valima partitsiooni, kus andmed kaotatakse, mitte partitsiooni, kus asub prügikast. Milline partitsioon on see, mis kaotas andmed? See on tegelikult väga lihtne, fail paigutatakse partitsiooni, kus enne oli prügikast.

Kuidas taastada, kui prügikast on tühi

3. samm: taastage kustutatud failid.

Kui skannimine on lõpule viidud, kontrollige tarkvaras taastatavaid faile ja klõpsake nuppu "Taasta". Sel viisil saate märata kausta taastatud andmete salvestamiseks.

Kuidas taastuda, kui prügikast on tühi

2. meetod: täielikult kustutatud failide taastamiseks kasutage Bplandatarecovery

Prügikast on tühi Kuni faili ei kirjutata üle, saate faili allalaadimiseks kasutada andmete taastamise tarkvara. Kuna failide kirjutamist on raske vältida, peaksite faili kogemata kustutamise korral selle kohe taastama. Siit saate teada, kuidas kasutada Bplandatarecovery juhuslikult kustutatud failide taastamiseks tühjast prügikastist.

1. samm: käivitage tarkvara Bplandatarecovery, valige tarkvaras kaotatud andmete sektsioon ja klõpsake tööriistaribal nuppu "Taasta fail".

2. samm: valige taastamisrežiim ja klõpsake nuppu "Start". Bplandatarecovery alustab kadunud failide otsimist.

Kuidas taastada, kui prügikast on tühi

3. samm: failide eelvaade ja taastamine.

Skaneerimise ajal ja pärast skannimist saate failide eelvaadet vaadata, nii et saate kiiresti taastada taastatavaid faile ja otsustada, kas neid saab tavapäraselt taastada. Pärast soovitud faili valimist paremklõpsake ja valige "Kopeeri täpsustatud faili"; seejärel saate faili salvestamiseks valida asukoha.

Kuidas taastada prügikasti tühjendamisel

Kokkuvõte

Prügikast tühjendatakse ja soovite taastada tahtmatult kustutatud Failide puhul peaksite kohe lõpetama kõik kirjutamistoimingud ja kadunud failide otsimiseks viivitamatult kasutama andmete taastamise tarkvara. Mõnel andmete taastamise tarkvaral on piiratud taastamisvõimalused, taastamiseks peate kasutama professionaalset tarkvara, vajadusel võite kaaluda professionaali leidmist andmete taastamiseks eemalt. Lisaks tuleks olulised andmed õigel ajal varundada, mis aitab tõhusalt ära hoida andmekaotuse failide tekkimist.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article