Your location:Data recovery software>Step>Ukrainian>Відновлення пошкоджень файлової системи файлів

Latest News

Відновлення пошкоджень файлової системи файлів

Author:fsadmin

Views:

Знімний жорсткий диск підказує, як виправити форматування?

Підкажіть, як відновити відформатований розділ? Найпростіший спосіб - це форматування. Операція форматування дуже проста, ви можете використовувати системне форматування Windows, ви також можете використовувати операцію Bplandatarecovery. Однак перед форматуванням потрібно підтвердити, що втрачені дані були відновлені!

Клацніть правою кнопкою миші літеру диска, що представляє мобільний жорсткий диск на комп’ютері, а потім виберіть опцію "Формат", після чого натисніть кнопку "Пуск" у спливаючому вікні.

Мобільний жорсткий диск не відкриється спонукального форматування

Загальні причини, коли мобільний жорсткий диск не відкриває швидке форматування

Причина мобільного Існує багато причин жорсткого диска для швидкого форматування, що може бути логічним або фізичним збоєм. Сьогодні редактор узагальнює деякі більш поширені причини та надає ідеї кожному, щоб з’ясувати причини та рішення.

Пошкодження файлової системи розділів: файлова система - це метод зберігання та впорядкування даних та забезпечує механізм доступу до базових даних. Файлова система розділяє простір для зберігання диска на кілька одиниць і відповідає за запис, до яких файлів призначені ці одиниці зберігання. Якщо файлова система пошкоджена, операційна система не зможе отримати доступ до даних у розділі. Оскільки операція форматування може відновити файлову систему, коли розділ пошкоджений, система часто вимагає відформатувати її.

Непідтримуваний тип файлової системи: комп'ютер не підтримує тип файлової системи мобільного жорсткого диска. Наприклад, якщо мобільний жорсткий диск використовує тип файлової системи Linux, наприклад EXT4, мобільний жорсткий диск підключений до комп'ютера Windows Вам буде запропоновано форматувати. У цьому випадку ви можете помістити мобільний жорсткий диск у середовище Linux для читання даних, або ви можете використовувати програмне забезпечення Bplandatarecovery для читання та запису розділу EXT4 під Windows.

Блок живлення USB-порту недостатній: мобільний жорсткий диск, як і звичайний механічний жорсткий диск, покладається на внутрішній диск для зчитування та запису даних, а вимоги до джерела живлення відносно високі. Якщо джерело живлення USB-порту недостатній або нестабільний, це вплине на звичайні операції зчитування та запису та спричинить плутанину даних.

Невідповідна операція: багато користувачів не натискають піктограму безпечного видалення обладнання перед тим, як видалити мобільний жорсткий диск, а іноді мобільний жорсткий диск безпосередньо видаляється, коли система не завершує операції читання та запису, ці операції - усі Може призвести до брудної, відсутньої або пошкодженої інформації про каталог файлів.

Погані сектори диска: погані сектори жорсткого диска - це ділянки диска, де не можуть бути виконані звичайні операції зчитування та запису. І т.д.

Підсумок

Коли мобільний жорсткий диск буде запропоновано форматувати, якщо дані важливіші, не форматуйте розділ і не виконуйте перевірку диска та інші операції, Перше, що слід зробити - це відновлення даних. Виконайте вищевказаний посібник, крок за кроком, щоб відновити втрачені файли. Якщо на мобільному жорсткому диску занадто багато поганих секторів і програмне забезпечення не може сканувати, ви можете звернутися до експертної команди Bplandatarecovery для вирішення.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article