Your location:Data recovery software>Step>Ukrainian>Відновлення розділу після помилки Ghost

Latest News

Відновлення розділу після помилки Ghost

Author:fsadmin

Views:

2. Відновлення розділів після помилки Ghost.

Під час використання програмного забезпечення Ghost для відновлення системи через операційні помилки іноді весь диск помилково відновлюється на великий розділ. У цей час, окрім нещодавно відновленого розділу, розміром якого є весь жорсткий диск (диск C), інших розділів більше немає. У цьому випадку ви також повинні використовувати метод пошуку втраченого розділу. Різниця полягає в тому, що в даний час таблиця розділів є логічно недоторканою та помилковою. Тому при пошуку автоматичним способом Bplandatarecovery автоматично збереже великий диск C, який він знайде, а інших накопичувачів знайти не вдасться. Тому потрібно шукати "Розширений режим" під час пошуку розділів. Користувач вирішує, який саме розділ потрібно відновити. Варіанти пошуку такі ж, як описані в пункті 1 вище.

Слід зазначити, що після запуску пошуку Bplandatarecovery негайно повідомить про виявлення великого накопичувача С. після випадкового відновлення. На цей час, будь ласка, не вибирайте "Зарезервувати". Автоматичний метод той самий, ви не можете знайти інших розділів, які слід відновити. Вам слід вибрати "Ігнорувати" (або "Пропустити"), поки ви не знайдете інші розділи, які хочете відновити, і виберіть "Зберегти", коли файли в розділі є правильними.

Після завершення пошуку та виявлення розділів D і E, які потрібно відновити, є одне, що слід зазначити, зберігаючи таблицю розділів. Якщо ви працюєте з Bplandatarecovery в новій системі Windows після випадкового відновлення, аварія на синьому екрані системи або інші аномальні умови можуть з’явитися відразу після збереження таблиці розділів. Це нормально, оскільки після збереження таблиці розділів нова таблиця розділів більше не використовує диск C, який використовується операційною системою, а це означає, що дія збереження таблиці розділів знищує працюючу систему. Оскільки наша мета - відновити дані інших накопичувачів, ніж привід C, а поточний диск C впливає на інші диски, немає можливості зберегти їх. Після знищення системи потрібно перевстановити операційну систему, не намагайтеся перезапустити, просто перевстановіть систему. Перш ніж перевстановити систему, вам потрібно створити новий диск C. Ви можете використовувати програмне забезпечення Bplandatarecovery для його створення та активації, або ви можете створити його через програму інсталяції системи. У цей час ми повинні звернути увагу, повинні створити розділ C і встановити систему на цей розділ, не можу помилитися. Якщо ви не впевнені, скопіюйте відновлені файли на інший жорсткий диск перед збереженням таблиці розділів, а потім перевстановіть систему.

Коефіцієнт успішності відновлення після помилки Ghost пов'язаний з типом файлової системи приводу C. Якщо диск C знаходиться у форматі FAT32, коефіцієнт успішності відновлення інших дисків дуже високий, оскільки FAT32 використовується для того, щоб від початку до кінця, і, як правило, не знищує дані інших дисків. Якщо привід C знаходиться у форматі NTFS, ситуація ускладнюється після того, як диск C відновлено на весь жорсткий диск помилково. Оскільки використання розділів NTFS не зафіксовано для початку від кінця, це може пошкодити дані інших дисків.

3. Перегородка пошкоджена.

Якщо розділ не втрачено, розділ можна побачити в розділі "Мій комп'ютер" або "Управління дисками". Однак, коли він відображається як "Неформатоване" або підказує, що його потрібно відформатувати, коли він відкривається, атрибут розділу відображається як "RAW" або інші випадки, коли жодні файли не можна побачити, що свідчить про пошкодження розділу. У цьому випадку потрібно скористатися функцією "Відновлення файлів після неправильного форматування". Спосіб полягає в тому, щоб спочатку вибрати розділ, який потрібно відновити, а потім натиснути кнопку «Відновити файл» на панелі інструментів, спливати діалогове вікно «Відновити файл», вибрати «Відновлення файлу після неправильного форматування» та вибрати тип файлової системи перед форматуванням Ви можете почати пошук. Список шуканих файлів відображатиметься в головному інтерфейсі після завершення пошуку. Кожен файл або каталог має прапорець перед ним. Перевірте файли, які потрібно відновити, а потім клацніть правою кнопкою миші, щоб відкрити меню для копіювання файлів на інші розділи. Детальні вказівки див. У довідковому документі програмного забезпечення "Відновлення файлових даних".

4. У більш складній ситуації розділ втрачається і його не можна шукати.

Якщо ви використовуєте різні параметри пошуку і не можете знайти розділ після того, як розділ загублений, це означає, що завантажувальний сектор розділу був пошкоджений, що унеможливлює точне визначення розділу. У цьому випадку, якщо ви хочете відновити дані, працювати буде складніше.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article