Your location:Data recovery software>Step>Ukrainian>Потужне відновлення за типом файлу U-диска

Latest News

Потужне відновлення за типом файлу U-диска

Author:fsadmin

Views:

Відновлення даних на диску

Усі типи

Відновлення даних забезпечує потужну функцію відновлення за типом файлів, що корисно для перезапису файлів Може ефективно відновити непокриті файли. Файли, відновлені за типом файлів, розміщуються в каталозі "Усі типи". Файли, відновлені цим методом, називаються номерами та розміщуються у різних папках за типом, наприклад, документи Word будуть розміщені у папках doc та docx.

Файли, відновлені за типом, є результатом поглибленого сканування програмного забезпечення носія інформації. Якщо втрачений файл неможливо успішно відновити відповідно до оригінальної каталогі структури, користувачеві необхідно переглянути "всі типи "Дані в", тут часто є останньою рятівною соломою для відновлення даних на диску!

Збереження прогресу сканування

Іноді потрібно відновити багато файлів, а втрачені файли не відновити повністю за один раз, користувач може зберегти хід сканування, Так що вам не потрібно буде повторно переглядати наступний раз, коли ви скануєте, заощаджуючи час.

Крок 6: Перевірте файли, які потрібно відновити, і виконайте відновлення

Після пошуку файлів, які потрібно відновити, користувач може перевірити файли, які потрібно відновити, а потім натисніть "Наступна кнопка" скопіює ці файли. Після натискання кнопки «Далі» користувач може встановити цільову папку для зберігання файлів, як показано нижче:

U відновлення даних диска

Налаштування Після завершення цільової папки продовжуйте натискати кнопку "Далі", і відновлення даних почне виконувати операцію копіювання даних, як показано на наступному малюнку:

Відновлення даних на диску

< p> Натисніть "Відкрити папку", щоб відкрити цільову папку, користувач може побачити відновлені файли; натисніть кнопку "Деталі", щоб побачити фактичну ситуацію з копіюванням даних; натисніть кнопку "Готово", щоб завершити цей час Операція відновлення даних на диску.

Як ви бачите, відновлення даних забезпечує інтерфейс роботи в стилі майстра, весь процес відновлення даних дуже простий, не вимагає від користувача занадто багато досвіду відновлення даних, а також користувачеві не потрібно Освоїти багато основних комп'ютерних знань. Хоча операція відновлення даних на USB-диску дуже проста, ми все ще нагадуємо більшості користувачів, що відновлення даних - це робота, яку потрібно виконати. Користувачі повинні бути обережними у щоденній роботі та обробці даних, а також робити більше резервних копій важливих даних, щоб уникнути втрати даних.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article