Your location:Data recovery software>Step>Ukrainian>U диск раптово зник під час використання

Latest News

U диск раптово зник під час використання

Author:fsadmin

Views:

U диск не може відкрити процес відновлення даних

U диск раптово зник під час використання, я вважаю, що багато користувачів стикалися з подібними ситуаціями, тоді, U Що сталося, коли файли на диску раптово зникли? Чи можна відновити файли, відсутні на диску USB? Нижче редактор поговорить з вами про те, як відновити файли, які раптово зникли з диска U.

Які загальні причини, чому файли на диску U відсутні?

У сучасному суспільстві U-диск є найпоширенішим пристроєм зберігання даних. U-диск легкий, легкий у перенесенні, а підключення та відтворення може бути корисним у багатьох випадках та на різних пристроях. Однак, завдяки цим характеристикам U-диска, U-диск іноді буде мати певні проблеми. Наприклад, файли в загальному U-диску раптово зникають і зникають. Підключіть U-диск до комп'ютера та відкрийте U-диск. Документи зникли. Ця ситуація є відносно поширеною, але причина цієї проблеми не виправлена. Редактор тут підсумовує деякі більш поширені причини для вашої довідки.

Файл приховано: Перевірте властивості диска U на комп’ютері. Якщо є дані, що займають місце, але файл не відображається, то файл може бути прихованим.

Втрата файлів: Існує багато причин втрати даних, таких як видалення, форматування, комп'ютерний вірус тощо. Якщо ви виявите, що файл загублений, негайно припиніть операцію запису, щоб уникнути перезапису втрачених даних.

U-диск пошкоджений: U-диск має фізичний збій, наприклад, чіп пам'яті, основне управління тощо.

У файлах U-диска відсутній спосіб відновлення один: відображення прихованих файлів, папок та дисків

Цей метод підходить для отримання прихованих файлів Якщо файли, що зникли на диску U, не приховані, зверніться до способу 2. для отримання відсутніх файлів; у цьому підручнику використовується система Windows 10. Конкретна робота інших версій системи Windows може бути дещо іншою, але однаковою. Ось не приклад.

Перший крок: підключіть U-диск до комп'ютера, а потім двічі клацніть піктограму «цей комп’ютер» на робочому столі, щоб відкрити провідник файлів.

Крок 2: Знайдіть літеру накопичувача флеш-пам’яті USB у провіднику файлів та двічі клацніть літеру диска, щоб відкрити флешку.

Крок 3: Перейдіть на вкладку «Перегляд» на панелі меню, а потім встановіть прапорець «Приховані елементи».

У файлах U-диска відсутній спосіб відновлення 2: Використовуйте програмне забезпечення для відновлення даних U-диска для отримання втрачених файлів Якщо це не приховано, воно може бути видалено помилково. У цьому випадку ви можете спробувати використовувати програмне забезпечення для відновлення даних для відновлення файлів. Тоді файл U диска піде, яке програмне забезпечення для відновлення даних краще?

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article