Your location:Data recovery software>Step>Ukrainian>Програмне забезпечення для відновлення розділів

Latest News

Програмне забезпечення для відновлення розділів

Author:fsadmin

Views:

3. Відновлення розділів

У процесі використання Bplandatarecovery ви виявите, що Bplandatarecovery має функцію відновлення розділів, як показано нижче:

Пошук втрачених розділів

Введіть операцію відновлення розділів

Тоді з'явиться вікно параметрів пошуку загублених розділів, як показано нижче:

< p> Опція пошуку розділів Bplandatarecovery

У деяких випадках дуже зручно використовувати функцію відновлення розділів, швидкість відновлення надзвичайно швидка, і оригінальний диск можна відновити (відсутність додаткової копії відновлених даних) тощо.

Однак відновлення розділів має більш високі вимоги до користувачів, і воно вимагає певного розуміння оригінального розділу жорсткого диска. Що стосується системного розділу, слід звернути увагу на запуск системи та інші проблеми. Ця стаття не йде далі. Обговорення, зацікавлені користувачі можуть переглянути онлайн-довідкові документи на офіційному веб-сайті Bplandatarecovery.

4. Ручне редагування сектору відновлення даних

Для професійних інженерів з відновлення даних, хоча функція відновлення даних самого програмного забезпечення Bplandatarecovery вже досить потужна, Однак в деяких випадках іноді зручніше безпосередньо змінювати неправильні параметри та ключові дані на жорсткому диску. Зазвичай під час виконання подібних операцій зазвичай використовується інструмент програмного забезпечення WinHex. Насправді, Bplandatarecovery забезпечує функцію редагування сектору, яка також може безпосередньо змінювати дані на жорсткому диску в поєднанні з функціями управління розділами Bplandatarecovery тощо. Вона є більш гнучкою, ніж WinHe , Більш зручно.

Виберіть жорсткий диск або розділ, клацніть правою кнопкою миші, у швидкому меню виберіть "відкрити 16-секторальне редагування сектору", як показано нижче:

Вентилятор Bplandatarecovery Редагування зон

Введіть операцію редагування сектору та безпосередньо редагуйте дані жорсткого диска

Відповідно, панель редагування сектору для розділу чи жорсткого диска з’явиться праворуч, як показано нижче Рисунок:

Панель редагування сектору Bplandatarecovery

Інтерфейс та функція редагування сектору схожі на WinHex, а також функції приблизно однакові, але поєднуються з іншими Bplandatarecovery Функція, більш гнучка і зручна у використанні.

5. Відновлення RAID на сервері

Bplandatarecovery підтримує відновлення сервера Raid, користувачі можуть використовувати Bplandatarecovery, щоб практично реорганізувати Raid, а потім відновити дані, як показано нижче:

Відновлення RAID сервера

Головне меню, інструменти-налаштування віртуального RAID

Bplandatarecovery налаштування віртуального RAID

Користувачі можуть додавати жорсткі диски, встановлювати параметри типу типу RAID та відновлювати дані після формування віртуального RAID.

Відновлення RAID - відносно розвинена операція. Користувачі, які не знайомі з RAID, можуть зв’язатися з експертною командою Bplandatarecovery для віддаленого керівництва відновленням RAID.

6. Відновлення даних віртуальної машини

Віртуальні машини використовуються все більше і більше. Як використовувати Bplandatarecovery для відновлення даних віртуальних машин? Ви можете подумати про встановлення Bplandatarecovery у віртуальній машині, а потім відновлення даних ...

Але це робити не рекомендується. Цей метод не тільки громіздкий, але іноді схильний до інших проблем. Простий та ефективний метод - запустити Bplandatarecovery на справжньому комп’ютері, а потім завантажити файл віртуального жорсткого диска віртуальної машини.Після завантаження ви можете відновити дані на віртуальному жорсткому диску, як у звичайному жорсткому диску.

Як завантажити віртуальний жорсткий диск: головне меню, жорсткий диск - відкрийте віртуальний файл жорсткого диска, як показано нижче:

Використовуйте Bplandatarecovery, щоб відкрити віртуальний диск

Після завантаження віртуального жорсткого диска ви можете відновити такі дані, як звичайний жорсткий диск

Завантажте програму Bplandatarecovery зараз і скористайтеся цим потужним інструментом відновлення даних.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article