Your location:Data recovery software>Step>Turkish>U disk dosya türüne göre güçlü kurtarma

Latest News

U disk dosya türüne göre güçlü kurtarma

Author:fsadmin

Views:

U disk veri kurtarma

Tüm türler

Veri kurtarma, dosya türüne göre güçlü bir kurtarma işlevi sağlar; bu, dosyaların üzerine yazmak için yararlıdır Açıkta bulunan dosyaları etkin bir şekilde geri yükleyebilir. Dosya türüne göre kurtarılan dosyalar "Tüm Türler" dizinine yerleştirilir. Bu yöntemle kurtarılan dosyalar numaralara göre adlandırılır ve türe göre farklı klasörlere yerleştirilir Örneğin Word belgeleri doc ve docx klasörlerine yerleştirilir.

Türüne göre kurtarılan dosyalar, yazılımın depolama ortamını derinlemesine taramasının sonucudur. Kayıp dosya orijinal yapı dizinine göre başarıyla kurtarılamazsa, kullanıcının "tüm türler" "Veriler", burada genellikle U disk veri kurtarma için hayat kurtarıcı son saman olduğunu!

Tarama ilerlemesini kaydetme

Bazen kurtarılacak çok sayıda dosya vardır ve kaybolan dosyalar bir kerede tam olarak kurtarılamaz, kullanıcı tarama ilerlemesini kaydedebilir, Böylece tekrar taradığınızda yeniden tarama yapmanıza gerek kalmaz, böylece zaman kazanırsınız.

6. Adım: Geri yüklenmesi gereken dosyaları kontrol edin ve kurtarma işlemini gerçekleştirin

Geri yüklenmesi gereken dosyaları bulduktan sonra, kullanıcı geri yüklenmesi gereken dosyaları kontrol edebilir ve ardından Tamam "İleri düğmesi" bu dosyaları kopyalar. "İleri" düğmesine tıkladıktan sonra, kullanıcı dosyaları kaydetmek için hedef klasörü aşağıda gösterildiği gibi ayarlayabilir:

U disk veri kurtarma

Ayarlar Hedef klasör tamamlandıktan sonra, "İleri" düğmesini tıklamaya devam edin ve veri kurtarma aşağıdaki şekilde gösterildiği gibi veri kopyalama işlemini gerçekleştirmeye başlar:

U disk veri kurtarma

< p> Hedef klasörü açmak için "Klasörü Aç" a tıklayın, kullanıcı kurtarılan dosyaları görebilir; gerçek veri kopyalama durumunu görmek için "Ayrıntılar" düğmesine tıklayın; bu kez tamamlamak için "Son" düğmesine tıklayın U disk veri kurtarma işlemi.

Gördüğünüz gibi, veri kurtarma sihirbaz tarzı bir işlem arayüzü sağlar, tüm veri kurtarma işlemi çok basittir, kullanıcının çok fazla veri kurtarma deneyimine sahip olmasını gerektirmez veya kullanıcının ihtiyacı yoktur Temel bilgisayar bilgisine hakim olun. Her ne kadar USB disk veri kurtarma işlemi çok basit olsa da, kullanıcıların çoğuna veri kurtarma işleminin yapılması gereken bir iş olduğunu hatırlatırız.Kullanıcıların günlük işlemlere ve verilerin işlenmesine dikkat etmeli ve veri kaybını önlemek için önemli verilerin daha fazla yedeklenmesini sağlamalıdır.

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article