Your location:Data recovery software>Step>Turkish>U disk kullanım sırasında aniden kayboldu

Latest News

U disk kullanım sırasında aniden kayboldu

Author:fsadmin

Views:

U disk veri kurtarma işlemini açamıyor

U disk kullanım sırasında aniden kayboldu, birçok kullanıcının benzer durumlarla karşılaştığına inanıyorum, sonra U Diskteki dosyalar aniden kaybolduğunda ne oldu? USB diskte eksik olan dosyalar kurtarılabilir mi? Aşağıda, editör sizinle aniden U diskinden kaybolan dosyaların nasıl alınacağı hakkında konuşacaktır.

U diskindeki dosyaların eksik olmasının yaygın nedenleri nelerdir?

Modern toplumda U diski en yaygın veri depolama cihazıdır U diski hafiftir, taşıması kolaydır ve tak ve çalıştır birçok durumda ve cihazda yararlı olabilir. Bununla birlikte, U diskinin bu özellikleri nedeniyle, U diskinde zaman zaman bazı sorunlar olur Örneğin, ortak U diskindeki dosyalar aniden kaybolur ve kaybolur U diskini bilgisayara bağlayın ve U diskini açın. Belgeler kayboldu. Bu durum nispeten yaygındır, ancak bu sorunun nedeni sabit değildir. Buradaki editör referansınızın daha yaygın nedenlerinden bazılarını özetler.

Dosya gizlendi: Bilgisayardaki U diskinin özelliklerini kontrol edin.Bir alan kaplayan veri varsa, ancak dosya görüntülenmezse dosya gizli olabilir.

Dosya kaybı: Silme, biçimlendirme, bilgisayar virüsü vb. gibi veri kaybının birçok nedeni vardır. Dosyanın kaybolduğunu fark ederseniz, kaybolan verilerin üzerine yazılmasını önlemek için yazma işlemini derhal durdurun.

U diski bozuk: U diskinde bellek yongası, ana kontrol vb. gibi fiziksel bir arıza var.

U diskindeki dosyalar eksik Kurtarma yöntemi birinci: gizli dosyaları, klasörleri ve sürücüleri görüntüleme

Bu yöntem gizli dosyaları almak için uygundur U diskinde kaybolan dosyalar gizli değilse, eksik dosyaları almak için lütfen Yöntem 2'ye bakın; bu öğretici Windows 10 sistemini kullanır.Sistemin diğer Windows sürümlerinin özel çalışması biraz farklı olabilir, ancak aynı olabilir. İşte bir örnek değil.

İlk adım: U diskini bilgisayara bağlayın, ardından dosya gezgini açmak için masaüstündeki "bu bilgisayar" simgesine çift tıklayın.

2. Adım: Dosya gezgininde USB flash sürücünün sürücü harfini bulun ve USB flash sürücüyü açmak için sürücü harfini çift tıklayın.

3. Adım: Menü çubuğundaki "Görünüm" sekmesini tıklayın ve ardından "Gizli öğeler" seçeneğini işaretleyin.

U diskindeki dosyalar eksik Kurtarma yöntemi 2: Kayıp dosyaları almak için U disk veri kurtarma yazılımını kullanın Gizli değilse, yanlışlıkla silinebilir.Bu durumda, dosya kurtarma için veri kurtarma yazılımı kullanmayı deneyebilirsiniz. Sonra U disk dosyası gitti, hangi veri kurtarma yazılımı daha iyi?

If you want to find more info about , you can go to the page ,the page intorduce about the info

Recommend article

Relate article